Płatności za autostradę z konta Santander ze zwrotem 400 zł!

Kolejne banki udostępniają klientom możliwość automatycznego uiszczania opłat za przejazd autostradami. Santander do łatwego podpięcia konta do aplikacji Autopay dorzuca jeszcze zwroty do 400 zł z opłat na autostradach A1 oraz A4. To szczególna gratka dla kierowców, którzy są już klientami tego banku.
Promocje Santander są bardzo zyskowne
Santander Bank Polska

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji? Do 400 zł zwrotów za płatności
Do kiedy trwa promocja? Do 30 września 2021 roku

Santander premiuje opłacanie przejazdów autostradami

Nie we wszystkich bankach opcje na zarobek kończą się po założeniu konta bankowego i odebraniu premii na start. Coraz częściej nagradzane są regularne wpływy połączone z aktywnością na koncie, a niekiedy zdarza się bankom zaoferować premię za skorzystanie z nowej funkcjonalności konta. Tak właśnie jest w Santander Bank, który próbuje przekonać klientów do automatycznego opłacania przejazdów na autostradach przy pomocy systemu Autopay.

W promocji „Autopay na lato” biorą udział wszyscy posiadacze kont Santandera, którzy opłacają przejazdy autostradami za pośrednictwem usługi Autopay. Dotyczy to osób fizycznych, prawnych lub jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, a więc także kont firmowych. W praktyce do wzięcia udziału w promocji uprawnieni są więc wszyscy kierowcy, którzy mają możliwość aktywowania odpowiedniej usługi w aplikacji mobilnej Santander lub bankowości elektronicznej.

Wystarczy podpiąć konto Santander do Autopay

Największą zaletą promocji Santander dla kierowców jest fakt, że nie wymaga ona podjęcia żadnych działań poza zapłaceniem za przejazd A1 lub A4, co i tak jest obowiązkiem podczas korzystania z autostrad. Podłączenie konta bankowego do Autopay to zresztą oszczędność nie tylko dzięki tej okazji. Kiedy samochód znajdzie się w systemie, wystarczy tylko przejechać przez bramkę z czarną kamerą na żółtym tle, bez zbędnego tracenia czasu na dokonywanie opłat własnoręcznie.

Jak uzyskać 200 zł zwrotu za opłacenie autostrady przez Autopay od Santander Bank? W tym celu należy:

  1. Do 30 września 2021 roku podłączyć konto bankowe do usługi Autopay przez aplikację mobilną Santander Bank (jeżeli jeszcze nie korzystaliśmy z tej funkcjonalności).
  2. W tym samym okresie opłacać z podłączonego konta przejazdy autostradą A1 lub A4 na odcinkach, dla których możliwa jest automatyczna płatność.

Santander oferuje kierowcom zwroty płatności za dwa przejazdy, które przelane zostaną na konto w ciągu dwóch tygodni od dokonania płatności. W przypadku każdej z opłat otrzymać można maksymalnie 200 zł zwrotu, więc pułap promocji ustawiony jest na poziomie 400 zł. Posiadacze kont firmowych powinni ponadto pamiętać, że zwrócone środki stanowiły będą przychód z działalności i trzeba uwzględnić je w rozliczeniach z fiskusem.

Warto jednak zauważyć, że kwota 400 zł została znacznie zawyżona i w praktyce uzyska się maksymalnie kilkadziesiąt złotych, i to dla pojazdów o trzech lub więcej osiach z przyczepą. Kierowcy samochodów osobowych czy motocykli zyskają kwoty symboliczne. Sama promocja jest jednak bardzo miłym dodatkiem do innych propozycji zarobku od Santander Bank.

Promocje Santander są bardzo zyskowne

Możliwość uzyskania zwrotu za opłacenie przejazdu autostradą przy pomocy Autopay to kolejna cegiełka do pakietu korzyści, który uzyskać mogą oszczędni właściciele kont osobistych w Santander Bank. Bank zwraca również 1% płatności za rachunki domowe – prąd, gaz, wodę czy usługi telekomunikacyjny. Miesięcznie uzyskać można w ten sposób maksymalnie 25 zł. Dwa razy większa kwota przysługuje z kolei klientowi, który skutecznie zarekomenduje bank znajomemu lub członkowi rodziny w ramach programu poleceń Santander.

Czy warto zostać klientem tego banku nawet wówczas, gdy nie planujemy zbierać grosz do grosza mniejszych premii? Jeszcze bardziej niż korzyści dla dotychczasowych klientów zachęca do tego premia na start. Wraz z dodatkiem za wpisanie kodu polecającego, w promocji Santander na nowe konto można otrzymać 300 zł bonusu po trzech miesiącach aktywnego korzystania z rachunku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×