W PKO BP za nowe konto dla młodych bony na 100 zł do Pyszne.pl

Regularne promocje z bonami za założenie konta dla młodych są w PKO BP standardem. Pozostaje tylko pytanie, gdzie wydać będzie można pieniądze w następnej promocji. W lipcu i sierpniu po raz kolejny okazja bankowa przyniesie 100 zł na jedzenie zamawiane na portalu Pyszne.pl. W jaki sposób zasłużyć sobie na takie pieniądze?
Jak dostać 3 kody promocyjne 50 zł na Pyszne.pl?
PKP Bank Polski

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji? Dwa bony po 50 zł na Pyszne.pl
Do kiedy trwa promocja? Do 15 sierpnia 2021 roku

Kto dostanie zniżkę na jedzenie z dostawą od PKO BP?

Jako że trudno znaleźć dziś nastolatka bez konta, instytucje finansowe naprawdę aktywnie polują na klientów wchodzących w dorosłość. Dostępne dla nich konta bankowe znacznie częściej pozbawione są wszelkich opłat, a dodatkowo kuszą promocjami. Kto może liczyć na uzyskanie 100 zł do wydania w Pyszne.pl, co proponuje PKO BP?

Jako nowych klientów bank uznaje osoby, które nie miały w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego po 1 stycznia 2020 roku. Aby skorzystać z promocji trzeba oczywiście spełniać wszystkie wymagania związane z założeniem PKO Konta dla Młodych, a więc przede wszystkim nie mieć więcej niż 26 lat. Poza tym trzeba też wykazywać przez 3 miesiące podstawową aktywność.

Jak dostać 3 kody promocyjne 50 zł na Pyszne.pl?

Ze względu na brak stałych dochodów wśród starszych uczniów oraz studentów, okazje bankowe wymagają od nich zazwyczaj tylko podstawowej aktywności. Nie inaczej jest z najnowszą okazją PKO BP, w której podstawowym warunkiem zdobycia nagrody jest dokonanie zaledwie kilku płatności. Tyle wystarczy, żeby móc zamówić jedzenie za łącznie 100 zł u jednego z największych dostawców w Polsce.

Aby dostać 2 kody promocyjne na 50 zł, należy:

  1. Do 15 sierpnia 2021 roku założyć Konto dla Młodych w PKO BP w oddziale lub agencji, na stronie www.pkobp.pl, aplikacji IKO lub przez aplikację mobilną iPKO.
  2. Zarejestrować się w promocji na https://www.pkobp.pl/lpk/pysznapromocja/ i wyrazić zgody marketingowe.
  3. W miesiącu następującym po założeniu konta wykonać co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe kartą lub płatnościami BLIK, wyłączając działania w bankomatach i przelewy na telefon.

Nagrody w postaci dwóch kodów 50 zł na Pyszne.pl odebrać będzie można w bankowości elektronicznej po 20 dniu kolejnego miesiąca po wykonaniu zadań. Vouchery są wielorazowe, ale jedno zamówienie można opłacić tylko jednym kodem. Termin przydatności upływa 31 grudnia 2021 roku.

Jakie promocje bankowe kuszą jeszcze młodych poniżej 26 roku życia?

W chwili publikacji tego artykułu aktywna jest znacznie lepsza promocja bankowa dla studentów. Za nowe Konto Mobi do 26. roku życia ING Bank Śląski przyznaje 160 zł, rozszerzane dodatkowo o 50 zł za wpisanie we wniosku kodu polecającego. To propozycja dobra również dlatego, że traktuje osoby poniżej tej granicy wiekowej identycznie jak pozostałych klientów. Taka sama kwota dostępna jest w końcu w promocji na Konto Direct lub Komfort.

Osoby poniżej 26. roku życia, które nie będą miały problemów z zapewnieniem regularnych wpływów i większymi zakupami, powinny zainteresować się również promocjami na konta „dorosłe”. 350 zł na start za nowy rachunek w Alior Banku i podobna kwota w okazji z nowym kontem Santandera to znacznie atrakcyjniejsze propozycje. A przynajmniej dla tych osób, które przy wyborze konta bankowego kierują się przede wszystkim wysokością bonusu na start.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Michalina

załóż dziecko konto i zamow pizze!
Tylko wiecie co? Przy wyborze konta lepiej kierowac sie warunkami, a nie promocja na trzy kody na (...), bo pozniej mozemy zostac z kontem, ktore ma kiepskie warunki, a prawda jest taka, że PKO nie ma dobrych warunków.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×