Co można zyskać w promocji?3 bony po 50 zł na Pyszne.pl
Do kiedy trwa promocja?Do 14 marca 2021 roku

Kto dostanie zniżkę na jedzenie z dostawą od PKO BP?

Jako że trudno znaleźć dziś nastolatka bez konta, instytucje finansowe naprawdę aktywnie polują na klientów wchodzących w dorosłość. Dostępne dla nich konta bankowe znacznie częściej pozbawione są wszelkich opłat, a dodatkowo kuszą promocje. Kto może liczyć na uzyskanie 150 zł do wydania w Pyszne.pl z PKO BP?

Jako nowych klientów bank uznaje osoby, które nie miały w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od 1 stycznia 2020 roku. Aby skorzystać z promocji trzeba oczywiście spełniać wszystkie wymagania związane z założeniem PKO Konta dla Młodych, a więc przede wszystkim nie mieć więcej niż 26 lat. Poza tym trzeba też wykazywać przez 3 miesiące aktywności. W jaki sposób?

Jak dostać 3 kody promocyjne 50 zł na Pyszne.pl?

Ze względu na brak stałych dochodów wśród starszych uczniów oraz studentów, okazje bankowe wymagają od nich zazwyczaj tylko podstawowej aktywności. Nie inaczej jest z najnowszą okazją PKO BP, w której podstawowym warunkiem zdobycia nagrody jest dokonanie zaledwie kilku płatności. Tyle wystarczy, żeby móc zamówić jedzenie za łącznie 150 zł u jednego z największych dostawców w Polsce.

Aby dostać 3 kody promocyjne na 50 zł, należy:

  1. Do 14 marca 2021 roku założyć Konto dla Młodych w PKO BP w oddziale lub agencji, na stronie www.pkobp.pl, aplikacji IKO lub przez aplikację mobilną iPKO.
  2. Zarejestrować się w promocji na www.pkobp.pl/wiecejwspolnego i wyrazić zgody marketingowe.
  3. Przez 3 kolejne miesiące następujące po założeniu konta wykonać w miesiącu co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe kartą na miejscu lub przez internet, a także minimum 2 płatności BLIKIEM, wyłączając działania w bankomatach i przelewy na telefon.

Nagrody w postaci kodów 50 zł na Pyszne.pl za każdy miesiąc spełnienia warunków odebrać będzie można w bankowości elektronicznej do 15 dnia kolejnego miesiąca po wykonaniu zadań. Jednorazowe niedopełnienie powinności nie odbiera prawa do starania się o kod w kolejnym okresie.

Jakie promocje bankowe kuszą jeszcze młodych poniżej 26 roku życia?

W chwili publikacji tego artykułu aktywne są dwie podobne promocje dla młodych. Obie odróżnia od propozycji PKO BP fakt, że za założenie konta uzyskać można gotówkę. Bardziej atrakcyjne 160 zł za nowe Konto Mobi przyznaje ING Bank Śląski, ale ze względu na propozycję dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego warto rozważyć również rachunek dający za trzy miesiące aktywności 120 zł od mBanku.

Osoby poniżej 26. roku życia, które nie będą miały problemów z zapewnieniem regularnych wpływów i większymi zakupami, powinny zainteresować się również promocjami na konta “dorosłe”. Szczególnie atrakcyjne wydają się obecnie dwie okazje bankowe, w których do końca lutego można ubiegać się o 350 zł za nowe konto w BNP Paribas oraz 250 zł za otworzenie konta w Santanderze. Trudniejsze warunki oznaczają większą premię!