PKO Konto dla dziecka – 100 zł na zakupy na Allegro

Najnowsza promocja PKO BP, którą zainteresować powinni się wszyscy rodzice, oferuje bon na 100 zł do na Allegro. W przypadku dzieci poniżej 13 roku życia mam jednak do czynienia z pewnym ukrytym kosztem, który ujawniamy przy prześwietlaniu obu rachunków osobistych. To doskonała okazja na rozpoczęcie edukacji finansowej dziecka i pokazanie mu, że promocje bankowe również mogą zawierać nieprzyjemne haczyki.
Do kogo skierowana jest promocja PKO BP?
PKP Bank Polski

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł w bonie na Allegro
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2021 roku

Najnowsza promocja PKO BP, którą zainteresować powinni się wszyscy rodzice, oferuje bon na 100 zł do wydania w Smyku za konto dla dzieci do lat 13 oraz taką samą kwotę na karcie podarunkowej Empiku dla nastolatków z przedziału 13-18. W tym pierwszym przypadku mamy jednak do czynienia z pewnym ukrytym kosztem, który ujawniamy przy prześwietlaniu obu rachunków osobistych.

Do kogo skierowana jest promocja PKO BP?

Promocja „Temat: finanse” na PKO Konto Dziecka skierowana jest do rodziców osób małoletnich do 13 roku życia. Aby bank przyznał bonus naszej latorośli, na dzień wydania nagrody musimy mieć co najmniej jeden rachunek oszczędnościowo–rozliczeniowy w PKO BP (z wyłączeniem rachunków Inteligo) z aktywnym dostępem do iPKO. Może być to chociażby PKO Konto za Zero.

Jeżeli chcemy skorzystać z bonusów, powinniśmy się pospieszyć. Okres promocji „Temat: finanse” sięga 30 września 2021 roku, ale dla każdego z kont obowiązuje limit 1000 nagród. W pierwszej kolejności dostaną je ci, którzy najszybciej spełnili warunki promocji. Szybkie założenie konta bankowego nic nie da, jeżeli będziemy ociągali się z dalszymi działaniami!

Co zrobić, aby otrzymać bon na 100 zł na Allegro?

Równowartość pieniężna nagrody PKO BP jest jak na promocje z kontami dziecięcymi spora, ale mimo to warunki sierpniowo-wrześniowej okazji pozostają bardzo proste. Jak zdobyć bony na 100 zł, które śmiało posłużyć mogą jako forma kieszonkowego?

  1. Do 30 września 2021 roku w placówce, na stronie banku lub w aplikacji mobilnej IKO zawrzeć w imieniu małoletniego umowę o otwarcie i prowadzenie konta, po czym złożyć odrębny wniosek o kartę PKO Junior (VISA).
  2. Wyrazić zgodę na komunikację marketingową ze strony banku.
  3. Zgłosić chęć wzięcia udziału w promocji „Temat: finanse” na dedykowanej jej podstronie PKO BP https://www.pkobp.pl/lpk/temat_finanse/
  4. Do 17 października 2021 roku należy wykonać 2 transakcje bezgotówkowe kartą wydaną dla odpowiedniego konta, z czym dziecko jak najbardziej powinno sobie poradzić.

Aby otrzymać nagrodę, do czasu jej wydania nie możemy zamknąć konta ani cofnąć zgody na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku. Elektroniczna karta podarunkowa na Allegro trafi do nas maksymalnie do 29 października 2021 roku. Premię w formie kodu odbierzemy za pomocą bankowości elektronicznej.

Zastanówmy się rodzinnie, czy warto założyć Konto Dziecka lub Konto Pierwsze

Przed wzięciem udziału w promocji PKO BP warto zastanowić się nad jej plusami i minusami wraz z dzieckiem. To najlepszy sposób, aby nauczyć naszą pociechę krytycznego podejścia do produktów finansowych. Analizę powinniśmy rozpocząć od przeglądu podstawowych funkcji. Szczególną uwagę zwracajmy na koszty, które niosło będzie ze sobą korzystanie z nich.

W przypadku PKO Konto Dziecka darmowe są:

  • otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • wypłacanie gotówki z bankomatów PKO BP w Polsce,
  • utrzymanie karty,
  • przelewy za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Bezrefleksyjna chęć skorzystania z tej oferty może skończyć się przykrą niespodzianką. Jest nią opłata za wydanie karty PKO Junior. Nie da się jej uniknąć i wyniesie nas jednorazowo 15 zł. To rzadka sytuacja w promocjach na konta osobiste i właśnie na tym przykładzie warto wytłumaczyć dziecku, czemu nad każdą okazją warto pochylić się z uwagą i dwa razy ją przemyśleć.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Artur

Uważam, że bony nie są najlepszymi „wabikami”, bo bon to taka nagroda na silę.

Monia

Bardzo dobrze napisany artykuł. Nie zachęca to kretyńskiego chwytania się kazdej promocji- tylko tłumaczy jakie mogą być konsekwencje takiego zachowania. Uczciwie pokazuje o czym trzeba pamiętać by promocja była promocją i można było coś dzięki niej zyskać, a nie wyłącznie stracić! Dla mnie to na serio fajna sprawa! Bo jednak większośc artykułów o promocjach ogranicza się do pisania o plusach, a minusy się zataja- tutaj sa one podkreślone. Super!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×