Na czym polegają promocyjne punkty w Pekao S.A.?

Wszyscy klienci tego banku mogą skorzystać ze specjalnego programu Mastercard Bezcenne Chwile. Działa on na zasadzie zbierania punktów za płatności kartami kredytowymi i debetowymi, które następnie można wymienić na nagrody w popularnych sieciach i sklepach. Dodatkowo, klienci Pekao mają możliwość gromadzenia punktów także poprzez płatności aplikacją mobilną PeoPay.

Aktualna promocja opiera się na otrzymaniu 3400 punktów za rejestrację w Mastercard Bezcenne Chwile. Możesz je zachować na później, wymienić na nagrodę lub voucher o wartości 50 zł na zakupy w Allegro!

Co ważne, nie ma znaczenia czy dopiero chcesz założyć konto lub masz już rachunek w Pekao S.A. – oferta przeznaczona jest dla wszystkich klientów!

Punkty w Pekao S.A. – co trzeba zrobić, aby odebrać nagrodę?

3400 punktów w Mastercard Bezcenne Chwile uzyskasz poprzez zarejestrowanie się do programu do 30.09.2020 r. Jak się zapisać? W tym celu musisz wejść na stronę banku i wybrać odpowiednią zakładkę, a następnie podać pierwsze 8 cyfr karty do konta w Pekao – pozwoli to zweryfikować dane i potwierdzić udział w programie.

Za samo zapisanie się do Mastercard Bezcenne Chwile otrzymasz 1000 punktów. Dodatkowe 2400 punktów znajdzie się na koncie po zalogowaniu się do aplikacji PeoPay. Nagrodę możesz przechować lub użyć do wymiany na dodatkowe bonusy, w tym voucher na zakupy w Allegro!

Jak wymienić punkty na 50 zł do Allegro w Pekao S.A.?

3400 punktów w programie Mastercard Bezcenne chwile umożliwia już uzyskanie vouchera na zakupy. Gdzie odebrać pieniądze? Możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy polega na zalogowaniu się na stronie programu i wybraniu odpowiedniego bonusa, a drugi na kontakcie z infolinią programu.

To jednak nie koniec korzyści! Możesz dalej zbierać punkty – ich liczba przyznawana za jedną transakcję jest uzależniona od miejsca, w którym kupujesz:

  • od 2 do 8 punktów za każde wydane 5 zł u partnerów programu,
  • 1 punkt za każde 50 zł wydane w innym sklepie.

80 punktów można zamienić na 1 zł do przeznaczenia na nagrodę. Co ważne, kwoty są zawsze zaokrąglane. Listę partnerów Mastercard Bezcenne Chwile możesz znaleźć na stronie internetowej programu.