Zamień punkty na 50 zł do Allegro w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. umożliwia korzystanie z programu Mastercard Bezcenne Chwile. Dzięki niemu możesz wymieniać punkty na nagrody. Każdy klient może zyskać aż 3 400 punktów i wymienić je na voucher o wartości 50 zł na zakupy! Sprawdź, jak otrzymać bonusy!
Na czym polegają promocyjne punkty w Pekao S.A.?
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Na czym polegają promocyjne punkty w Pekao S.A.?

Wszyscy klienci tego banku mogą skorzystać ze specjalnego programu Mastercard Bezcenne Chwile. Działa on na zasadzie zbierania punktów za płatności kartami kredytowymi i debetowymi, które następnie można wymienić na nagrody w popularnych sieciach i sklepach. Dodatkowo, klienci Pekao mają możliwość gromadzenia punktów także poprzez płatności aplikacją mobilną PeoPay.

Aktualna promocja opiera się na otrzymaniu 3400 punktów za rejestrację w Mastercard Bezcenne Chwile. Możesz je zachować na później, wymienić na nagrodę lub voucher o wartości 50 zł na zakupy w Allegro!

Co ważne, nie ma znaczenia czy dopiero chcesz założyć konto lub masz już rachunek w Pekao S.A. – oferta przeznaczona jest dla wszystkich klientów!

Punkty w Pekao S.A. – co trzeba zrobić, aby odebrać nagrodę?

3400 punktów w Mastercard Bezcenne Chwile uzyskasz poprzez zarejestrowanie się do programu do 30.09.2020 r. Jak się zapisać? W tym celu musisz wejść na stronę banku i wybrać odpowiednią zakładkę, a następnie podać pierwsze 8 cyfr karty do konta w Pekao – pozwoli to zweryfikować dane i potwierdzić udział w programie.

Za samo zapisanie się do Mastercard Bezcenne Chwile otrzymasz 1000 punktów. Dodatkowe 2400 punktów znajdzie się na koncie po zalogowaniu się do aplikacji PeoPay. Nagrodę możesz przechować lub użyć do wymiany na dodatkowe bonusy, w tym voucher na zakupy w Allegro!

Jak wymienić punkty na 50 zł do Allegro w Pekao S.A.?

3400 punktów w programie Mastercard Bezcenne chwile umożliwia już uzyskanie vouchera na zakupy. Gdzie odebrać pieniądze? Możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy polega na zalogowaniu się na stronie programu i wybraniu odpowiedniego bonusa, a drugi na kontakcie z infolinią programu.

To jednak nie koniec korzyści! Możesz dalej zbierać punkty – ich liczba przyznawana za jedną transakcję jest uzależniona od miejsca, w którym kupujesz:

  • od 2 do 8 punktów za każde wydane 5 zł u partnerów programu,
  • 1 punkt za każde 50 zł wydane w innym sklepie.

80 punktów można zamienić na 1 zł do przeznaczenia na nagrodę. Co ważne, kwoty są zawsze zaokrąglane. Listę partnerów Mastercard Bezcenne Chwile możesz znaleźć na stronie internetowej programu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Reksio

Bardzo dobra promocja! A to co mi się w niej podoba najbardziej to fakt, że nie jest skierowana wyłącznie do nowych klientów banku- bo to przykra tendencja, że banki oferują różne ciekawe rozwiązania dla nowych klientów- tylko by ich zwabić, a później przestają się starać i robić jakiekolwiek promki czy oferować bonusy. A jeśli chodzi o ich promocję- to oczywiście- jest skierowana do klientów allegro, ale nie raz jest tak, że jak znajdziemy dany produkt to w jakimś internetowym sklepie i na allego kosztuje tyle samo- to nam ułatwia decyzje- zamawiamy z allegro i przy okazji zyskujemy punkty, które później… Czytaj więcej »

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×