200 zł za nowe Konto Przekorzystne dla Młodych w Pekao

O ile starsi klienci rzadko są zadowoleni z kwot przyznawanych przez Pekao, oferty dla młodych nie odbiegają już od standardów rynkowych. Mając mniej niż 26 lat i chcąc założyć Konto Przekorzystne, liczyć można w tym banku na niezłą premię i dobre warunki prowadzenia rachunku. Jak dokładnie wygląda propozycja Pekao dla młodych?
Bank Pekao
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Do 200 zł za nowe konto
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 marca 2022 roku

Promocja na Konto Przekorzystne dla Młodych w Pekao

Standardowe promocje, w których przyznawane są premie za nowe konto bankowe, wymagają od uczestników zapewnienia określonych wpływów przez kilka miesięcy po podpisaniu umowy. Nastolatkowie oraz studenci mogą mieć z tym problem, dlatego też część instytucji decyduje się na organizowanie akcji z mniej spektakularnymi nagrodami, ale też warunkami możliwymi do spełnienia przez osoby nie mające stałej pracy czy oszczędności. Swoją propozycję dla młodych przygotowało także Pekao.

W 3 edycji promocji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł” wezmą udział tylko osoby poniżej 26 roku życia. Oprócz możliwości założenia rzeczonego konta wymagane jest jedno: brak rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub terminowej lokaty oszczędnościowej w Pekao po 23 stycznia 2022 roku. Spełniając te wymogi, młody klient nie powinien mieć problemów z uzyskaniem bonusu na start.

Jak otrzymać premię za konto dla młodych w Pekao?

Podobnie jak w dziesiątkach innych promocji na konta osobiste, i tutaj należy założyć konto oraz aktywnie z niego korzystać. W praktyce oznacza to podpisanie umowy oraz drobne płatności kartą przez 3 miesiące. Jako że poniżej 26 roku życia Konto Przekorzystne nie generuje żadnych kosztów, oznacza to, iż młody klient otrzyma 200 zł na czysto.

Jak skorzystać z okazji Pekao dla młodych?

  1. Do 31 marca 2022 roku złożyć wniosek o nowe Konto Przekorzystne dla młodych poprzez stronę internetową https://www.pekao.com.pl/konto-mlodzi lub aplikację mobilną PeoPay, a następnie podpisać umowę. Samo to wystarczy do uzyskania 50 zł.
  2. W każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu założenia konta wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay. Spełnienie tego warunku da prawo do odebrania 150 zł.

Każda z premii przyznawanych przez Pekao dla młodych spłynie na świeżo założone konto do końca miesiąca następującego po tym, gdy spełnione zostały warunki jej otrzymania. Bonusy zwolnione są oczywiście z opodatkowania i nie trzeba zgłaszać ich do Urzędu Skarbowego. Mogąc pozwolić sobie na zapewnienie comiesięcznych wpływów na konto, warto rozejrzeć się jednak za innymi promocjami niż te dla osób poniżej 26 roku życia.

Wielu młodych pokusi się na lepsze bonusy niż w Pekao

Jeżeli klient nie chce ograniczać się do usług Pekao i kont dla młodych, otrzyma za nowe konto znacznie więcej. Przy regularnych dochodach problemu nie sprawi otrzymanie 300 zł za nowe konto w Santander Bank, a podobną kwotę rozdaje w obecnej promocji mBank za konto osobiste na selfie.

Co z młodymi, którzy nie mają pewności co do przychodów na kilka miesięcy w przód? Konto Mobi założone z polecenia przyniesie im 210 zł, a w mBanku otrzymają 200 zł za konto studenckie. To propozycje bardzo podobne do tej z Pekao i na podjętej decyzji zaważą zapewne szczegóły.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść