Odbierz do 200 zł na zakupy w promocji Santandera dla rodzin!

Otwarcie nowego konta w Santanderze nagradzane jest bonem na kwotę 150 zł do wydania w Biedronce, Decathlonie lub RTV EURO AGD. 50 zł więcej dostaną jednak ci klienci, którzy zdecydują się założyć dodatkowe konto dla dziecka. A bon na 200 zł z tej promocji może być tylko początkiem zarabiania na okazjach w tym banku!
Za co dokładnie Santander przyznaje bony dla nowych klientów?
Santander Bank Polska

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji? Bon 150 zł za nowe konto osobiste

Dodatkowe 50 zł za rachunek dla dziecka

Do kiedy trwa promocja? Do 31 stycznia 2021 roku

Kto skorzysta najbardziej z tej promocji bankowej?

W wersji bazowej jest to typowa promocja bankowa, która zachęcić ma do wybrania tego jednego konta bankowego spośród kilku podobnych do siebie produktów, kuszących klientów brakiem opłat za prowadzenie rachunku czy korzystanie z karty. Podstawową nagrodę zdobyć mogą bowiem już ci, którzy od 1 grudnia 2019 roku nie byli właścicielami lub współwłaścicielami konta ROR w Santanderze.

Na promocji o wszystko mówiącej nazwie „Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka” najbardziej skorzystają jednak te osoby, które mają nastoletnie dziecko skłonne do skorzystania z usług banku. Aby uzyskać pełną premię, a nie wyłącznie bazowy bon na 150 zł, należy bowiem założyć konto osobiste nastolatkowi z przedziału wiekowego 13-18.

Za co dokładnie Santander przyznaje bony dla nowych klientów?

Pod względem warunków promocji jest to typowa akcja, w której premiuje się aktywne korzystanie z konta w pierwszych miesiącach po jego założeniu. Co należy zrobić, aby otrzymać od Santandera bon na 200 zł do wydania w Biedronce, Decathlonie lub RTV EURO AGD?

Klienci zainteresowani skorzystaniem z bankowej okazji powinni:

  1. Do 31.01.2021 r. złożyć wniosek o nowe Konto Jakie Chcę z kartą debetową Visa oraz usługami Santander internet/mobile w placówce, na stronie internetowej lub u doradcy telefonicznego, a do 15.02.2021 r. podpisać umowę.
  2. Do 28.02.2021 r. otworzyć konto dla dziecka z kartą debetową Visa oraz usługami Santander internet/mobile w placówce lub na stronie internetowej.
  3. Do końca miesiąca następującego po tym, w którym założono konto, zarejestrować się na www.santander.pl/200nazakupy i wybrać preferowany bon.
  4. W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po otwarciu konta zapewnić wpływy o łącznej kwocie minimum 1000 zł, choć raz zalogować się do aplikacji Santander mobile oraz wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM.

Założenie konta dla dziecka nie jest obligatoryjne, ale bez tego wartość karty podarunkowej sięgnie tylko 150 zł. Niezależnie od kwoty, nagroda przekazana zostanie do 30 czerwca 2021 roku za pośrednictwem wiadomości w aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej. Jeśli przed przyznaniem nagrody wyczerpią się preferowane bony, do pechowców trafią inne, mniej popularne. Liczy się kolejność rejestracji na stronie promocji.

Jak otrzymać od Santandera jeszcze więcej bonusów?

Spośród wielu innych banków Santander wyróżnia się tym, że poszczególne promocje na nowe konta łatwo połączyć z innymi okazjami na zarobek. Tak jest również z aktualną akcją, którą z łatwością poszerzyć możemy o dodatkowe kilkaset złotych. Jak to uczynić?

Pierwszą opcją jest założenie konta z rekomendacji w ramach programu poleceń Santandera. Wpisanie kodu wygenerowanego przez znajomego czy członka rodziny oraz spełnienie prostych warunków pozwoli na otrzymanie 50 zł.

Kolejnym sposobem jest regularne uiszczanie z konta opłat za prąd, gaz, wodę czy telefon. Santander zwraca nawet 300 zł rocznie za rachunki. Każdego miesiąca dostaniemy 1% opłaconej kwoty, ale nie więcej niż 25 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Kaśka

Szkoda, ze żeby załapać się na promocję trzeba założyć konto również dzecku- w tak wąskim przedziale wiekowym (czyli 13-18).

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×