Odbierz 1 000 zł w Pekao S.A. za założenie konta firmowego!

W Pekao S.A. trwa właśnie druga edycja popularnej promocji 1000 zł premii dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Bonus od banku za Konto Przekorzystne Biznes otrzymasz bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka prostych kroków – sprawdź, jak otrzymać nagrodę do darmowego rachunku dla firm!
to może skorzystać z promocyjnego Konta Przekorzystnego Biznes?
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co trzeba zrobić, aby dostać 1 000 zł od Pekao S.A. w ramach promocji dla firm?

Nagroda 1 000 zł jest podzielona na mniejsze części, które otrzymasz za wykonanie określonych działań. Do czasu zakończenia promocji, czyli do 30.09.2020 r. musisz spełnić konkretne warunki.

Pierwszy bonus w wysokości 100 zł otrzymasz, gdy założysz Konto Przekorzystne Biznes przez internet, bankowość elektroniczną Pekao24, aplikację PeoPay lub infolinię Banku Pekao S.A. 200 zł dostaniesz, jeśli wykonasz przelewy do ZUS na kwotę min. 100 zł miesięcznie w 3 kolejnych miesiącach, jedną transakcję bezgotówkową na min. 100 zł kartą i jeden przelew poprzez aplikację mobilną PeoPay na min. 100 zł w ciągu 3 miesięcy od otwarcia konta. Pamiętaj, że przelewy do ZUS liczone są oddzielnie!

Kolejna premia 200 zł przysługuje za zawarcie umowy o terminal płatniczy i przyjęcie w nim płatności na kwotę min. 500 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy. Następne 200 zł Pekao S.A. przyznaje za jedną transakcję wymiany walut do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od momentu otwarcia konta oraz wykonanie transakcji wymiany waluty pomiędzy rachunkami w tym banku na równowartość minimum 20 000 zł. Ostatnią część premii (300 zł) odbierzesz, gdy zawrzesz umowę o jeden z poniższych produktów kredytowych w ciągu maksymalnie 6 miesięcy:

 • kredyt lub pożyczka z gwarancją de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI na min. 20 000 zł,
 • karta kredytowa Mastercard z sumą limitów kart na kwotę min. 20 000 zł.

Kto może skorzystać z promocyjnego Konta Przekorzystnego Biznes?

Aby móc przystąpić do promocji, musisz podpisać umowę o rachunek rozliczeniowy Konto Przekorzystne Biznes z bankowością elektroniczną Pekao24 dla firm i kartą debetową Mastercard. Poza tym trzeba wyrazić zgody marketingowe oraz tę na przystąpienie do promocji i zaakceptować jej regulamin.

Warto zaznaczyć, że w przypadku premii za terminal płatniczy, to nie otrzymasz jej, jeśli prowadzisz działalność w branżach takich, jak:

 • biura turystyczne/podróży,
 • kantory,
 • lombardy,
 • TAXI,
 • agencje towarzyskie,
 • kasyna,
 • sprzedaż detaliczna broni i amunicji,
 • produkcja broni i amunicji.

Uwaga! Promocja obejmuje jedynie osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą (JDG). Oferta nie jest dostępna także dla tych, którzy posiadali rachunek w Pekao S.A. od 01.07.2019 do 30.06.2020 r.

Konto Przekorzystne Biznes – korzyści od Pekao S.A.

Oprócz samej promocji bankowej 1000 zł premii od Pekao S.A. warto wiedzieć, co oferuje Konto Przekorzystne Biznes, ponieważ jego cechy zdecydowanie prezentują się zachęcająco. W ramach tego produktu otrzymujesz m.in.:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bieżącego np. przy wpływach min. 2 000 zł miesięcznie,
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta przez rok dla nowych firm i bezterminowo dla organizacji non-profit,
 • dostęp do mobilnej bankowości PeoPay,
 • kartę wielowalutową Mastercard Business,
 • atrakcyjne opłaty i prowizje w przypadku płatnych produktów bankowych,

To jednak nie koniec możliwości, jakie daje Ci Konto Przekorzystne Biznes. W ramach tego rachunku możesz odebrać dodatkowe 1 500 zł w Programie Poleceń do końca 2020 r.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł

Czy tylko mi się wydaje czy wszytskie promocje jakie organizuje bank Pekao maja tylko dobre hasła reklamowe? Jakbym zobaczyła, że za załażenie konta firmowego mogę otrzymać 1000 zł to długo bym się nie zastanawiała- tylko, że wiecie co? Wcale nie wystarczy założyć konto- bo za to otrzymamy 100, a nie 1000 zł. Aby otrzymać kolejnych 100 czy 200 złotych trzeba już spełnić długą listę kryteriów- typu przelewy do zus na minimalna kwotę! No ja przepraszam bardzo, ale przelew do ZUS to nie jest warunek, który spełnia się sam typu, dokonaj minimum jednej transakcji w miesiącu kartą czy coś w ten… Czytaj więcej »

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×