Nowe konto w Pekao z bonami 250 zł do popularnych sklepów

Promocje na nowe konto w Pekao nie słyną z wysokich premii. Nieco większą kwotę zapewnić ma w najnowszej okazji przyznanie nagrody w formie bonów. Bezwarunkowo darmowy rachunek osobisty przyniesie więc 250 zł do wydania w Biedronce, 4F lub na Allegro. Promocja warta jest jednak uwagi nie tyle ze względu na wysokość bonusu, co łatwość jego uzyskania.
Bank Pekao
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Do 250 zł w bonach do Biedronki, 4F i na Allegro
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2021 roku

Premia za nowe konto Pekao także dla starych klientów

Wysokość premii za nowe konta bankowe pod koniec 2021 roku rośnie, na co reagują także instytucje znane z niskich bonusów za założenie rachunku. Nowe konto Pekao nie przyniesie może znacznie więcej pieniędzy (wzrost nagrody wiąże się z przyznaniem jej w formie bonów), ale przyciągnie z pewnością byłych klientów banku. Mogą oni liczyć na premię także wówczas, gdy zamknęli rachunek przed kilkoma miesiącami!

W promocji „Przezakupy z kartą Visa Debit FX” za nowych klientów uważane są osoby, które nie posiadały konta ani terminowej lokaty oszczędnościowej w Pekao od 1 maja 2021 roku. To wyjątkowo krótka karencja, która pozwala na zdobycie premii nawet pół roku po zamknięciu rachunku w tym banku. Dodatkowo warto wspomnieć o limicie 2800 nagród, jednak raczej nie zostanie on wyczerpany.

Bony na 250 zł za nowe konto Pekao

Liberalne wymogi wobec starszych klientów i łatwe warunki otrzymania nagrody równoważy niestety fakt, że nie jest ona przyznawana w gotówce. Premia za założenie nowego konta Pekao ma formę bonów, które zrealizować można w Biedronce, sklepach 4F lub na Allegro. Mimo iż bony otrzymuje się w trzech turach, wybrać można tylko jedno miejsce, gdzie będą realizowane.

Jak założyć nowe konto Pekao, aby otrzymać za to bony na 250 zł?

  1. Do 31 grudnia 2021 roku na stronie internetowej https://www.pekao.com.pl/konto/ lub w aplikacji mobilnej PeoPay założyć Konto Przekorzystne z kartą debetową Visa Debit FX, podając we wniosku kod “BIEDRONKA”, “ALLEGRO” lub “CZTERYF”. Uprawnia to do odebrania bonu na 50 zł.
  2. Od 1 do 31 stycznia 2022 roku wykonać co najmniej 5 płatności kartą Visa Debit FX. Dzięki temu otrzyma się drugi bon, tym razem na 100 zł.
  3. Od 1 do 28 lutego 2022 roku powtórzyć działania z poprzedniego punktu. Nagrodą ponownie będzie bon na 100 zł.

Niestety, na bony trzeba będzie poczekać znacznie dłużej, niż standardowo nakazują organizatorzy promocji bankowych. Kody uprawniające do zakupów na określoną kwotę zostaną przesłane do 1 marca (50 zł), 1 kwietnia (100 zł) oraz 29 kwietnia (kolejne 100 zł). Na całe szczęście zwolnione są z podatku dochodowego, zatem faktu ich otrzymania nie trzeba zgłaszać do urzędu skarbowego.

To jedna z trzech promocji Pekao na nowe konto

Pekao nie oferuje może najwyższych premii na rynku, ale zdecydowanie ma największy wybór. Oprócz promocji z bonami można liczyć również na mniejszą kwotę dzięki ofercie darmowego konta Pekao poszerzonego o Pakiet Komfort, gdzie mniejsza kwota równoważona jest wypłaceniem jej w gotówce. O podobną kwotę zawalczyć mogą również klienci poniżej 26 roku życia w promocji na Konto Przekorzystne dla Młodych.

Inną zachętą do skorzystania z usług Pekao jest program Polecam Przekorzystnie. Dzięki niemu za każde skuteczne polecenie konta otrzymać można 100 zł, a w rekomendacji pomaga fakt, że prowadzenie rachunku w tym banku jest darmowe. Warto pamiętać także o innych, pomniejszych promocjach: Pekao przyznaje 50 zł premii za konto dla nastolatków i taką samą sumę za PeoPay Kids do 12 roku życia.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść