Pekao promuje darmowe konto premią 200 zł i innymi bonusami

Jedną z najgorętszych nowości tego roku na rynku bankowym ma być bezwarunkowo darmowe konto od Pekao. W pełni dostępne jest już od 1 września. Dzięki okazji przygotowanej przez bank towarzyszy mu premia na start w wysokości 100 zł i kolejna stówka zwrotów za płatności kartą. Miłym dodatkiem jest również zwolnienie z opłat za Pakiet Komfort. Czego dokładnie oczekiwać mogą nowi klienci?
Promocja Pekao na bezwarunkowo darmowe konto
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł za nowe konto
  • 100 zł zwrotów za płatności
  • darmowy Pakiet Komfort na pół roku
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2021 roku

Promocja Pekao na bezwarunkowo darmowe konto

Wysokość opłat i możliwość zwolnienia z nich to jedna z pierwszych kwestii, którą należy zweryfikować podczas poszukiwania nowego konta bankowego. Bezwarunkowo darmowe rachunki miały na dobre zniknąć już z rynku, jednak we wrześniu 2021 roku brak opłat za obsługę powraca do Pekao. Bank postanowił uczcić to poszerzeniem standardowej promocji z premią oraz bezpłatnym Pakietem Komfort o kolejną stówkę zwrotów za płatności. Kto na tym skorzysta?

W promocji o wszystko mówiącej nazwie „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” mogą wziąć udział osoby, które spełniają wymogi potrzebne do założenia rachunku osobistego w Pekao. Dodatkowo muszą być nowymi klientami. Status taki przysługuje w myśl regulaminu wszystkim, którzy po 1 stycznia 2019 roku nie byli posiadaczami lub współposiadaczami rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych lub terminowych lokat oszczędnościowych w Pekao. Dokładnie te same wymogi dotyczą promocji z moneybackiem „Ekstra 100 zł z kontem założonym online”.

Premia za nowe konto i moneyback w Pekao

Do wcześniejszej premii 100 zł za nowe konto Pekao dorzuca we wrześniu taką samą kwotę moneybacku, co nieco podnosi atrakcyjność okazji. Cała promocja opiera się jednak na konieczności aktywowania Pakietu Komfort, który darmowy jest tylko przez 6 miesięcy. Po tym terminie za ubezpieczenie płatności przez internet oraz możliwość wykonania kilku przelewów natychmiastowych za 0 zł należało będzie uiszczać miesięczną opłatę w wysokości 6 zł.

W jaki sposób zarobić 100 zł w promocji Pekao, nie ponosząc przy tym kosztów?

  1. Do 30 września 2021 roku na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej PeoPay lub w placówce stacjonarnej założyć Konto Przekorzystne albo Konto Świat Premium z kartą debetową.
  2. W procesie otwierania konta złożyć dyspozycję aktywacji Pakietu Komfort.
  3. W ciągu trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do promocji otrzymać po jednym wpływie na minimum 500 zł, który nie będzie pochodził z konta danego klienta w Pekao, pożyczki lub wpłaty gotówkowej.
  4. W tym samym okresie dokonać każdego miesiąca co najmniej 1 transakcję bezgotówkową przy pomocy karty debetowej lub aplikacji PeoPay.
  5. Przez ten czas wydać także co najmniej 1000 zł przy pomocy płatności kartą debetową, aby otrzymać maksymalną kwotę 100 zł z moneybacku Pekao wynoszącego 10%.
  6. Po odebraniu nagrody dezaktywować Pakiet Komfort, aby po 6 miesiącach nie być zaskoczonym dodatkowymi opłatami za darmowe przecież konto.

Pakiet Komfort będzie darmowy jeszcze przez jakiś czas, więc z ostatnim punktem nie trzeba się spieszyć, ale warto mieć go na uwadze. Premia w wysokości 100 zł spłynie na konto klienta do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnił ostatnie warunki promocji. Nagroda nie podlega podatkowi. Osoby zakładające rachunek metodą na selfie powinny ponadto pamiętać, że w ciągu 3 miesięcy muszą pojawić się w placówce stacjonarnej banku, aby złożyć tam wzór podpisu.

Nagłówek Pekao nie jest tytanem bankowych promocji

Przymus aktywowania Pakietu Komfort oraz niska kwota premii nieszczególnie zachęcają do wzięcia udziału w promocji Pekao, choć i tak jest znacznie lepiej niż w poprzednich edycjach, które nie oferowały nawet zwrotu za płatności. Okazja wydaje się wyjątkowo kiepska, jeżeli nagrodę pieniężną porówna się z 350 zł za nowe konto z polecenia w Santanderze czy szansą na zdobycie 500 zł za nowe eKonto osobiste w mBanku.

Zachętą może być z kolei fakt, że konto Pekao jest bezwarunkowo darmowe. Brak opłat jest zachętą, aby utrzymywać je nawet bez większej aktywności, okazyjnie korzystając z programu Polecam Przekorzystnie czy pomniejszych promocji. Do 30 września bank przyznaje chociażby 50 zł za wykupienie Pakietu PeoPay Kids. To mała kwota, ale zgarnia się ją przy okazji korzystania z całkiem przydatnych usług finansowych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×