Nowe Konto dla Młodych PKO BP z bonem 100 zł do Pyszne.pl

Konto dla Młodych w PKO BP znów przyniesie 100 zł do wydania na Pyszne.pl. To typowa promocja dla klientów poniżej 26 roku życia, którzy nie mają jeszcze regularnych dochodów i nie są pewni, czy uda im się osiągnąć stałe wpływy i wydatki wymagane przy standardowych okazjach bankowych. Jak dokładnie próbuje ich skusić PKO?
Promocja na Konto dla Młodych do 26 roku życia
PKP Bank Polski

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • 2 bony po 50 zł na Pyszne.pl
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 17 grudnia 2021 roku

Promocja na Konto dla Młodych do 26 roku życia

Jako że trudno znaleźć dziś nastolatka bez konta, instytucje finansowe naprawdę aktywnie polują na klientów wchodzących w dorosłość. Dostępne dla nich konta bankowe znacznie częściej pozbawione są wszelkich opłat. Mimo iż Konto dla Młodych w PKO BP nie jest darmowe bezwarunkowo, pewną zachętą może być ciekawa promocja we współpracy z portalem Pyszne.pl.

Bony do wydania na platformie z jedzeniem na dowóz trafią do nowych klientów banku. Uznane zostaną za nich osoby, które nie posiadały w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od 1 stycznia 2020 roku. Aby skorzystać z promocji trzeba oczywiście spełniać wszystkie wymagania związane z założeniem PKO Konta dla Młodych, a więc przede wszystkim nie mieć więcej niż 26 lat. Ponadto bank przyzna bonusy maksymalnie 290 klientom. Trudno spodziewać się, aby pula wyczerpała się w miesiąc, ale trzeba mieć świadomość ograniczonego charakteru premii.

Bony 50 zł na Pyszne.pl za nowe Konto dla Młodych i kilka transakcji

Ze względu na brak stałych dochodów wśród starszych uczniów oraz studentów, okazje bankowe wymagają od nich zazwyczaj tylko podstawowej aktywności. Nie inaczej jest z najnowszą okazją PKO BP, w której podstawowym warunkiem zdobycia nagrody jest dokonanie zaledwie kilku płatności. Tyle wystarczy, żeby mieć możliwość złożenia dwóch zamówień tańszych o 50 zł każde u jednego z największych dostawców jedzenia na dowóz Polsce.

Aby dostać 2 kody promocyjne na 50 zł na Pyszne.pl za nowe Konto dla Młodych w PKO BP, należy:

  1. Do 17 grudnia 2021 roku założyć Konto dla Młodych w PKO BP w placówce banku, na stronie www.pkobp.pl, aplikacji IKO lub przez aplikację mobilną iPKO.
  2. Zarejestrować się w promocji na https://www.pkobp.pl/lpk/pysznapromocja/ i wyrazić zgody marketingowe.
  3. Do 14 stycznia 2022 roku wykonać co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK (wyłączając działania w bankomatach i przelewy na telefon).

Nagrody w postaci 2 bonów 50 zł na Pyszne.pl trafią do uczestników maksymalnie 23 grudnia (jeśli spełnią warunki do 15 grudnia) lub 25 stycznia (po spełnieniu ich później). Przesłane zostaną na adres e-mail powiązany z Kontem dla Młodych, ale będzie można je sprawdzić również w skrzynce odbiorczej bankowości elektronicznej. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego i nie trzeba zgłaszać jej do urzędu skarbowego. Czy jednak na pewno warto się na nią połasić?

Konto dla Młodych w PKO BP nieszczególnie opłacalne

Obecnie aktywne są inne bankowe promocje dla młodych, w których za założenie konta uzyskać można gotówkę. Po 200 zł zdobyć można w promocjach Pekao na Konto Przekorzystne dla Młodych oraz mBanku na eKonto Możliwości. W ostateczności można też spojrzeć na 160 zł za nowe Konto Mobi przyznaje ING Bank Śląski.

W najlepszej sytuacji są jednak te osoby poniżej 26 roku życia, które posiadają stałe źródło przychodów. Powinny zainteresować się po prostu promocjami na konta “dorosłe”. Szczególnie atrakcyjne wydają się obecnie dwie okazje bankowe, w których można ubiegać się o 500 zł za nowe konto w promocji Santandera oraz 450 zł do wydania w Decathlonie za nowe konto BNP Paribas. Trudniejsze warunki oznaczają większą premię, a ich spełnienie nie wszystkim przysporzy kłopotów.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×