W łatwej promocji PKO BP za nowe konto otrzymasz 200 zł na Allegro

Chociaż w promocji PKO BP nie dostaniemy gotówki, 200 zł do wydania na Allegro może skusić bardzo prostymi warunkami do spełnienia. Oferta trwa do 18 grudnia i przeznaczona jest dla nowych klientów. Co oprócz założenia konta osobistego muszą zrobić osoby, które skuszą się na bonus?
Jakie są warunki otrzymania 200 zł na Allegro oprócz założenia nowego konta?
PKP Bank Polski

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji? Bon 200 zł na Allegro
Do kiedy trwa promocja? 18 grudnia 2020 roku

Do kogo skierowana jest promocja „Tak mamy” w PKO BP?

Świeża promocja PKO BP skierowana jest do osób, które przeglądają w ostatnim czasie oferty kont bankowych i szukają czegoś ekstra. Bonusy startowe są istotnym czynnikiem, który przy wszechobecności darmowych kont skłania klientów do otwarcia bezpłatnego rachunku w jednej konkretnej instytucji. Kogo dokładnie zainteresować może bon 200 zł do wydania na Allegro oferowany przez najstarszy polski bank?

Według regulaminu promocji „Tak mamy” potencjalni uczestnicy muszą posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Polski. Z przystąpienia do walki o 6000 oferowanych bonów wyłączone są osoby, które od 1 stycznia 2019 r. do 8 listopada 2020 r. włącznie posiadały konto oszczędnościowo-rozliczeniowe w PKO BP.

Jakie są warunki otrzymania 200 zł na Allegro oprócz założenia nowego konta?

Aby otrzymać premię za założenie PKO Konta za Zero lub PKO Konta dla Młodych, wykonać trzeba niespecjalnie skomplikowane zadania.

W nowej promocji PKO BP należy:

  1. Do 18.12.2020 roku zawrzeć umowę o otwarcie i prowadzenie jednego z wymienionych kont za pośrednictwem strony internetowej banku, aplikacji IKO, serwisu iPKO, w oddziale stacjonarnym lub agencji.
  2. Wyrazić zgodę na kontakt marketingowy.
  3. W tym samym okresie zgłosić chęć udziału w promocji na stronie www.pkobp.pl/takmamy
  4. Do 15.01.2021 roku wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do konta.
  5. W tym samym czasie dokonać co najmniej 3 płatności BLIKIEM, nie licząc wypłat z bankomatów oraz przelewów na telefon.

Bon na 200 zł do wydania na Allegro trafi do nagrodzonych w formie elektronicznego kodu najpóźniej 12 lutego 2021 roku za pośrednictwem bankowości elektronicznej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO. Będzie można korzystać z niego aż do 31.10.2021 roku. Regulamin mówi o maksymalnej liczbie 6000 premii do wydania. Nawet jeśli wbrew dotychczasowym doświadczeniom z promocjami PKO BP taka sytuacja miałaby miejsce, organizatorzy zastrzegli sobie prawo do zwiększenia puli.

Czy obecnie liczyć możemy na jakieś dodatkowe bonusy od PKO BP?

Niestety, osoby liczące na dobre promocje po wpisaniu się na listę klientów PKO BP mogą być nieco rozczarowane. Bank ani nie prowadzi programów poleceń jak mBank, ani nie oferuje bonusów do programu Mastercard Chwille Bezcenna jak Alior. Nie oznacza to jednak, że okazje się nie pojawiają. Są po prostu nieco bardziej “groszowe”.

Obecnie należą do nich:

  • bon 25 zł do wydania na Allegro za doładowanie telefonu na kartę T-Mobile lub Heyah przez IKO lub iPKO (do 13.12.2020 roku),
  • 3-miesięczny dostęp do serwisu TIDAL w wersji Premium za 2 płatności BLIKIEM (do 06.12.2020 roku).

To niewiele, ale podobne premie są w PKO BP normą. Śledząc na bieżąco promocje bankowe bardzo łatwo skorzystać z nich przy okazji płacenia za codzienne zakupy czy używane często usługi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Gambi
Ocena :
     

200 zł, nawet w bonie to całkiem super sprawa- tym bardziej, że na allegro można dostać wszystko! Nie jest to jakiś bzdurny bon, z którego trzeba skorzystać na siłę- zeby tylko sie nie zmarnowało- na allegro każdy znajdzie cos dla siebie!
No i tak na serio to nie trzeba sie napinać zeby taki bon zgarnąć, jedyne co to trzeba korzystać z konta! czyli dokonywać jakiś płatności- więc jak ktoś nie ma konta w PKO BP to teraz jest dobry moment na założenie go:)

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×