50 zł i 2% na koncie oszczędnościowym z PeoPay Kids w Pekao S.A.

PeoPay Kids to wygodna mobilna aplikacja bankowa stworzona specjalnie dla najmłodszych. Dodatkowo do konta dla dziecka wydawana jest karta płatnicza z limitem do 50 zł. Jeśli otworzysz taki rachunek, Pekao wypłaci kieszonkowe w wysokości 50 zł. Co więcej, możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym dla Twojej pociechy w wysokości 2 proc. w skali roku. Jakie warunki trzeba spełnić?
Jak uzyskać 50 zł kieszonkowego do PeoPay Kids?
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Jak uzyskać 50 zł kieszonkowego do PeoPay Kids?

Warunkiem skorzystania z promocji PeoPay Kids jest posiadanie przez rodzica Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego. Warto wspomnieć, że w przypadku założenia konta na selfie możemy zyskać dodatkowe bonusy pieniężne.

Gdy masz już konto osobiste w Pekao S.A. wystarczy, że:

  • aktywujesz pakiet PeoPay Kids w aplikacji mobilnej lub serwisie internetowym Pekao24,
  • udasz się do dowolnej placówki banku, bez konieczności obecności dziecka i otworzysz dla niego rachunek.

Promocja kieszonkowego do konta dla dziecka w wysokości 50 zł trwa do 31.10.2020 r. Musisz pamiętać, że promocyjny, darmowy pakiet może otworzyć tylko jeden z rodziców, dla dziecka w wieku od 6 do maksymalnie 13 lat. Pekao S.A. wypłaci bonus przelewem na rachunek PeoPay Kids, który może zostać wykorzystany na dowolny cel.

Pekao konto oszczędnościowe dla dziecka i 2 proc. w skali roku – warunki

W ramach najnowszej promocji Pekao S.A. rodzic ma także możliwość otwarcia dla dziecka darmowego konta oszczędnościowego Mój Skarb z promocyjnym oprocentowaniem 2 proc. w skali roku na 120 dni i do kwoty 3 000 zł.

Warto zaznaczyć, że nie musi to być tylko jeden rachunek do oszczędzania. Pekao umożliwia otwarcie np. jednego konta do odkładania większych sum na przyszłość i drugiego, na którym dziecko będzie gromadziło pieniądze na bieżące potrzeby. Dzięki temu z jednej strony zabezpieczysz finansowo swoją pociechę, a z drugiej nauczysz ją odpowiedzialnego dysponowania środkami pieniężnymi.

Podobnie jak w przypadku PeoPay Kids, musisz już posiadać konto bankowe, aby otworzyć rachunek Mój Skarb dla dziecka w promocji. Masz na to czas do 31.10.2020 r.

PeoPay Kids i Panel Rodzica – na czym to polega?

PeoPay Kids to aplikacja mobilna przystosowana specjalnie dla najmłodszych od 6. do 13. roku życia, dzięki której dziecko może dysponować pieniędzmi zgromadzonymi na Koncie dla Młodych. W ramach pakietu otrzymujemy:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w kraju,
  • 0 zł za przelewy krajowe.

Do PeoPay Kids wydawana jest karta płatnicza – dziecko może samodzielnie korzystać z niej w sklepach i bankomatach. Jej maksymalny limit dzienny to 50 zł.

Co ważne, masz całkowitą kontrolę nad finansami dziecka poprzez Panel Rodzica, dostępny w aplikacji mobilnej, w której:

  • możesz włączać i wyłączać funkcje PeoPay Kids,
  • kontrolujesz stan konta i historię rachunku swojej pociechy,
  • zlecisz szybko przelew na rachunek dziecka,
  • ustalisz automatyczne transfery kieszonkowego,
  • zaakceptujesz przelew zlecony przez dziecko przed jego realizacją.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Renata

Michalina , nauki dysponowania własnymi środkami można uczyć dziecko już w tym wieku.

Michalina
Ocena :
     

Serio? Konto kids? Przecież to jest chore! Dzieci 6 letnie ledwo co ogarniają matematykę w zakresie dodawania i odejmowania do 10, a maja mieć konto? i limit płatności do 50 pln? Czy tylko mi się wydaje, ze zaraz jakiś „uczciwy” sprzedawca naciągnie dzieciaka? Ale w ogóle co za chory pomysł wyrabiania dzieciakowi karty! przedszkolakowi!!! Moim zdaniem takie rzeczy powinny byc prawnie zabronione! SKANDAL.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×