Za konto dla dziecka w Santander także otrzymasz kieszonkowe

Lista banków przyznających premię za nowe konto dla dziecka jest już niemal tak długa, jak w przypadku promocji bankowych dla klientów dorosłych. W gronie instytucji, które zachęcają nastolatków do założenia rachunku osobistego, znalazł się Santander Bank Polska. Konto dla dziecka zapewni w tym przypadku 50 zł bonusowego kieszonkowego.
Konto dla dziecka Santander z premią dla nastolatków
Santander Bank Polska

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji? 50 zł
Do kiedy trwa promocja? Do 30 września 2021 roku

Konto dla dziecka Santander z premią dla nastolatków

Klienci praktycznie wszystkich polskich banków mogą zapewnić swojemu dziecku nadprogramowe kieszonkowe, jeżeli pozwolą swojej pociesze otworzyć konto bankowe. Taką szansę daje też Santander, w którym konto dla dziecka objęte jest obecnie promocją „50 zł kieszonkowego”. Kto może liczyć na otrzymanie takiej kwoty?

Bonus trafi do szerokiego grona nastolatków, ponieważ mogą liczyć na niego nowi klienci, którzy ukończyli już 13 rok życia, ale nie osiągnęli jeszcze 20. Najważniejszym wymogiem formalnym jest przy tym brak jakiegokolwiek produktu finansowego w Santander w przeszłości.

Proste warunki otrzymania 50 zł kieszonkowego

Santander nie wymaga od dziecka, aby od razu po założeniu nowego konta zapewniał comiesięczne wpływy albo wydawał każdego miesiąca setki złotych. Co jednak najbardziej ciekawe, nie proponuje także specjalnego konta dla dziecka z opcjami dedykowanymi młodym. To zwyczajne Konto Jakie Chcę, tyle że z pozwoleniem od rodziców.

Co oprócz ich zgody potrzeba, aby otrzymać 50 zł kieszonkowego od Santander Bank?

  1. Do 30 września 2021 roku za pozwoleniem rodziców (składanym w placówce banku lub za pośrednictwem bankowości internetowej na ich koncie w Santander) otworzyć Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną.
  2. Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zarejestrować się na stronie promocji pod adresem www.santander.pl/szkola
  3. W tym samym terminie wykonać co najmniej 1 płatność kartą debetową lub BLIKIEM.

Tyle wystarczy, aby otrzymać od Santander nagrodę w wysokości 50 zł. Bank nagradza za konto dla dziecka nie bonami, lecz zwyczajnym przelewem na konto. Premii nie trzeba oczywiście zgłaszać do Urzędu Skarbowego ani odprowadzać od niej podatku.

Konto dla dziecka Santander nie wybija się premią ponad standard

Sam fakt wypłacania bonusu za konto dla dziecka nie wystarcza już, aby wybijać się na tle konkurencji. Oprócz promocji Santander nagroda w takiej formie przyznawana jest dzieciom także przez ING czy w okazji dla nastolatków organizowanej przez Pekao. Generalnie rzecz biorąc, obecnie nie ma co liczyć na wyższe premie, nawet w przypadku promocji z bonami.

W grupie docelowej najnowszej promocji Santander w najlepszej sytuacji są osoby, które ukończyły już 18 rok życia. Jeżeli będą w stanie zapewnić odpowiednie wpływy, czy to z pracy dorywczej, czy dzięki pomocy rodziców, otrzymają wraz ze wszystkimi dodatkowymi benefitami 300 zł za nowe konto. Ta kwota zdecydowanie wybija się już ponad standard.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×