Dzieci do lat 12 dostaną od Pekao 50 zł kieszonkowego

Chociaż w ofertach atrakcyjnych kont bankowych dla dzieci nie ma takiego ścisku jak w przypadku standardowych rachunków, i tutaj znajdą się niezłe okazje. W najnowszej promocji Pekao rodzice dzieci do 12 roku życia mogą pokusić się o zapewnienie im pierwszego kieszonkowego w wysokości 50 zł.
Jak uzyskać dla dziecka kieszonkowe w wysokości 50 zł?
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji? 50 zł
Do kiedy trwa promocja? Do 31 marca 2021 roku

Kiedy rodzic może założyć konto dla dziecka w promocji Pekao?

Przy analizowaniu ofert na konta bankowe warto brać pod uwagę nie tylko siebie, ale i rodzinę. Zakładanie kont w instytucjach, z których korzystają już partnerzy czy rodzice, to popularna metoda na wybór konkretnego rachunku. Kiedy jednak dziecko nie ma jeszcze wiedzy pozwalającej na podjęcie optymalnej decyzji, pomagają mu opiekunowie. Właśnie do tej grupy kierowana jest najnowsza promocja Pekao.

Do II edycji akcji promocyjnej „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” przystąpić mogą klienci Pekao, którzy chcą założyć konto bankowe swoim dzieciom w wieku 6-12 lat. Ważne, aby podopieczny nie miał przy tym konta w Pekao od 1 stycznia 2019 roku. Z szansy na otrzymanie kieszonkowego wyeliminuje również udział w poprzedniej edycji oraz promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”.

Jak uzyskać dla dziecka kieszonkowe w wysokości 50 zł?

Warunki otrzymania 50 zł kieszonkowego nie stawiają przed uczestnikami promocji wielkiego wyzwania. Największym problemem może być brak rachunku, ale to łatwo można zmienić. Do założenia konta dla dziecka wystarczy chociażby podstawowe darmowe konto osobiste w Pekao. Co należy zrobić, gdy ta przeszkoda zostanie pokonana?

  1. Do 31.03.2021 r. w oddziale banku, aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej (ale nie w agencji czy placówce partnerskiej) zawrzeć w imieniu dziecka umowy o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS, czyli Konto Przekorzystne dla młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikację mobilną PeoPay KIDS.
  2. Do 10. dnia miesiąca następującego po tym, gdy uczestnika przystąpi do promocji, zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay KIDS.

Tyle wystarczy, aby uczestnikowi przyznana została nagroda w wysokości 50 zł. Do 24 dnia miesiąca następującego po tym, w którym wykonane zostały wszystkie zadania, przelew pojawi się na świeżo założonym Koncie Przekorzystnym dla Młodych. Podobnie jak w przypadku wszystkich promocji bankowych dla klientów indywidualnych, premia zwolniona jest z podatku. To jednak nie koniec okazji do zarobku, zarówno dla posiadaczy rachunku, jak i ich rodziców.

Sprawdź promocyjne oprocentowanie konta i inne okazje!

Jednym z produktów finansowych, którymi należy zainteresować się w ramach promocji z PeoPay KIDS, jest rachunek oszczędnościowy Mój Skarb. Otworzenie go w okresie od 1 listopada 2020 r. do 31 marca 2021 r. powoduje, że przez 3 miesiące (a dokładnie 92 dni) kwota do 3000 zł oprocentowana jest na 2% w skali roku. Plasuje to konto oszczędnościowe dla dzieci na równi z najlepszymi produktami tego typu dla dorosłych, choć one pozwalają oczywiście odkładać ze sporym jak na obecne warunki zyskiem kilkukrotnie większe sumy.

Skorzystanie z tej okazji bankowej przyniesie znacznie większe korzyści klientom, którzy przed I kwartałem 2021 roku nie mieli w Pekao rachunku osobistego. Po założeniu konta odzyskają do 100 zł za płatności, ale na tym nie koniec. Do końca września mogą zdecydować się na kartę kredytową Pekao z promocyjnym moneybackiem do 200 zł. Łącznie zyskają więc od banku nawet 350 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Kostkowski Michał

Dzieci do 12 roku życia nie powinny mieć konta w banku!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×