Dzieci do lat 12 dostaną od Pekao 50 zł kieszonkowego

Chociaż w ofertach atrakcyjnych kont bankowych dla dzieci nie ma takiego ścisku jak w przypadku standardowych rachunków, i tutaj znajdą się niezłe okazje. W najnowszej promocji Pekao rodzice dzieci do 12 roku życia mogą pokusić się o zapewnienie im pierwszego kieszonkowego w wysokości 50 zł.
Jak uzyskać dla dziecka kieszonkowe w wysokości 50 zł?
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł za nowe konto dla dziecka
  • 2% na 3 miesiące dla środków do 3000 zł
Do kiedy trwa promocja? Do 30 września 2021 roku

Kiedy rodzic może założyć konto dla dziecka w promocji Pekao?

Przy analizowaniu ofert na konta bankowe warto brać pod uwagę nie tylko siebie, ale i rodzinę. Zakładanie kont w instytucjach, z których korzystają już partnerzy czy rodzice, to popularna metoda na wybór konkretnego rachunku. Kiedy jednak dziecko nie ma jeszcze wiedzy pozwalającej na podjęcie optymalnej decyzji, pomagają mu opiekunowie. Właśnie do tej grupy kierowana jest najnowsza promocja Pekao.

Do IV edycji akcji promocyjnej „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” przystąpić mogą klienci Pekao, którzy chcą założyć konto bankowe swoim dzieciom w wieku 6-12 lat. Ważne, aby podopieczny nie miał przy tym konta w Pekao od 1 stycznia 2019 roku. Z szansy na otrzymanie kieszonkowego wyeliminuje również udział w poprzedniej edycji oraz promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”. Szkoda, ponieważ eliminuje to z grona zainteresowanych klientów, których kolejne dziecko osiągnęło wiek idealny do założenia pierwszego konta i rozpoczęcia edukacji finansowej.

Jak uzyskać dla dziecka kieszonkowe w wysokości 50 zł?

Warunki otrzymania 50 zł kieszonkowego nie stawiają przed uczestnikami promocji wielkiego wyzwania. Największym problemem może być brak rachunku w tym banku, ale to łatwo można zmienić. Obecnie Pekao przyznaje 100 zł za założenie darmowego konta osobistego, więc oprócz szansy na zapewnienie dziecku kieszonkowego na drobne wydatki jest też opcja na dodatkowy zarobek dla dorosłego.

Co zrobić, jeśli rodzic ma już konto w Pekao?

  1. Do 30 września 2021 roku w oddziale banku, aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej (ale nie w agencji czy placówce partnerskiej) zawrzeć w imieniu dziecka umowy o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS, czyli Konto Przekorzystne dla młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikację mobilną PeoPay KIDS.
  2. Do 10 dnia miesiąca następującego po tym, gdy uczestnik przystąpi do promocji, zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay KIDS.

Do 24 dnia miesiąca następującego po tym, w którym wykonane zostały wszystkie zadania, przelew 50 zł pojawi się na świeżo założonym Koncie Przekorzystnym dla Młodych. Podobnie jak w przypadku niemal wszystkich promocji bankowych dla klientów indywidualnych, premia zwolniona jest z podatku. To jednak nie koniec okazji do zarobku, zarówno dla posiadaczy rachunku, jak i ich rodziców.

Sprawdź promocyjne oprocentowanie konta i inne okazje!

Jednym z produktów finansowych, którymi należy zainteresować się w ramach promocji z PeoPay KIDS, jest rachunek oszczędnościowy Mój Skarb. Otworzenie go do końca września powoduje, że przez 3 miesiące (a dokładnie 92 dni) kwota do 3000 zł oprocentowana jest na 2% w skali roku. Plasuje to konto oszczędnościowe dla dzieci na równi z najlepszymi produktami tego typu dla dorosłych, choć one pozwalają oczywiście odkładać ze sporym jak na obecne warunki zyskiem kilkukrotnie większe sumy.

Skorzystanie z tej okazji bankowej to jedna z kilku opcji na drobny zarobek dla stałych klientów banku. Obecnie otrzymać mogą oni chociażby 20 zł za podłączenie Google Pay do konta Pekao. Najwięcej pieniędzy zyskać można oczywiście w programie Polecam Przekorzystnie, ale otrzymanie 1500 zł musiałoby się wiązać ze skuteczną rekomendacją aż 15 nowych klientów, co wydaje się zupełnie nierealne.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Kostkowski Michał

Dzieci do 12 roku życia nie powinny mieć konta w banku!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×