Dzieci do lat 12 dostaną od Pekao 100 zł kieszonkowego

Chociaż w ofertach atrakcyjnych kont bankowych dla dzieci nie ma takiego ścisku jak w przypadku standardowych rachunków, i tutaj znajdą się niezłe okazje. W najnowszej promocji Pekao rodzice dzieci w wieku od 6 do 12 lat mogą pokusić się o zapewnienie im pierwszego kieszonkowego w wysokości 100 zł.
Promocja z PeoPay Kids dla dzieci do lat 12
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł za nowe konto dla dziecka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 2 stycznia 2022 roku

Promocja z PeoPay KIDS dla dzieci do lat 12

Przy analizowaniu ofert kont bankowych warto brać pod uwagę nie tylko siebie, ale i rodzinę. Zakładanie kont w instytucjach, z których korzystają już partnerzy czy rodzice, to popularna metoda na wybór konkretnego rachunku. Kiedy jednak dziecko nie ma jeszcze wiedzy pozwalającej na podjęcie optymalnej decyzji, pomagają mu opiekunowie. Właśnie do tej grupy kierowana jest najnowsza promocja Banku Pekao.

W ramach VI edycji akcji promocyjnej „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” jest do zdobycia nawet 100 zł. Przystąpić do niej mogą klienci Pekao S.A., którzy chcą założyć konto bankowe swoim dzieciom w wieku 6-12 lat. Ważne, aby podopieczny nie miał przy tym konta w Banku Pekao od 1 stycznia 2019 roku. Z szansy na otrzymanie kieszonkowego wyeliminuje również udział w poprzedniej edycji oraz promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”.

Jak dostać 100 zł kieszonkowego na konto dla dziecka w Banku Pekao?

Warunki otrzymania 100 zł kieszonkowego nie stawiają przed uczestnikami promocji wielkiego wyzwania. Największym problemem może być brak rachunku w tym banku, ale to łatwo można zmienić. Konto dla dziecka w Pekao jest dobrą zachętą do tego, aby przyjrzeć się także promocjom tej instytucji kierowanym do dorosłych.

Co zrobić, aby otrzymać premię za otwarcie Pakietem PeoPay KIDS?

  1. Najmłodsi klienci banku otrzymają 50 zł już za samo otwarcie Pakietu PeoPay KIDS zapisanie się do promocji tego samego dnia oraz zalogowanie do aplikacji PeoPay KIDS do 10 stycznia 2022 r. Rodzic może założyć dziecku Pakiet PeoPay KIDS z
    promocją przez Internet (w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji PeoPay) lub w dowolnym oddziale. Promocja nie obowiązuje w agencji i placówce partnerskiej. W skład Pakietu PeoPay KIDS wchodzi Konto Przekorzystne dla młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, karta PeoPay KIDS oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS.
  2. Kolejne 50 zł dostanie dziecko, które spełni warunki do otrzymania pierwszej nagrody, a także będzie miało w dniu 10 stycznia 2022 r. na Koncie Przekorzystnym lub rachunku oszczędnościowym Mój Skarb więcej niż 10 zł.

Czas skorzystania z oferty mija 2 stycznia 2022 r. Podobnie jak w przypadku niemal wszystkich promocji bankowych dla klientów indywidualnych, premia zwolniona jest z podatku. To jednak nie koniec okazji do zarobku, zarówno dla posiadaczy rachunku, jak i ich rodziców.

Większa premia, ale mniejsze oprocentowanie na rachunku Mój Skarb!

Jednym z produktów finansowych, którymi należy zainteresować się w ramach promocji z PeoPay KIDS, jest rachunek oszczędnościowy Mój Skarb. Niestety, podwyższenie premii za nowe konto dla dziecka nastąpiło z równoczesnym obniżeniem oprocentowania na rachunku Mój Skarb. Ostatnio na 3 miesiące (a dokładnie 92 dni) kwoty do 3000 zł oprocentowane były na 5% w skali roku, a obecnie jest to zaledwie 0,06%. Trzeba jednak zauważyć, że nawet przy tak wysokim oprocentowaniu nie dałoby się uzyskać z odsetek kwoty sięgającej 50 zł, więc ogólnie klienci wychodzą na plus.

Skorzystanie z tej okazji bankowej to jedna z kilku opcji na drobny zarobek dla stałych klientów banku. Najwięcej pieniędzy zyskać można oczywiście w programie Polecam Przekorzystnie, ale otrzymanie 1500 zł musiałoby się wiązać ze skuteczną rekomendacją aż 15 nowych klientów, co wydaje się zupełnie nierealne.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Kostkowski Michał

Dzieci do 12 roku życia nie powinny mieć konta w banku!

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×