Zakupy na raty i wakacje na voucher w Credit Agricole!

W najnowszym konkursie banku Credit Agricole, osoby dokonujące zakupów na raty mają możliwość wygrania vouchera na wynajem kampera w okresie wakacyjnym, oraz na zdobycie kart podarunkowych Travelplanet na nawet 2 000 zł.
Świetny czas na dołączenie do rodziny Credit Agricole
Credit Agricole - weź pożyczkę
Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska jest częścią jednej z największych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje 52 mln osób -  Grupy Credit Agricole.

Weź pożyczkę Opinie o Credit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • Voucher na wynajem kampera oraz karty podarunkowe Travelplanet
Do kiedy trwa promocja?
  • 4 września 2022 r

Zakupy na raty i wakacje gratis

Najnowszy konkurs Credit Agricole jest skierowany do klientów banku, którzy dokonują zakupów na raty. Do udziału w konkursie kwalifikuje się każdy, kto do 31 sierpnia dokona zakupu ratalnego, który sfinansuje z pomocą Credit Agricole. Nie ma tu żadnej minimalnej sumy ani dodatkowych ograniczeń.

Zakwalifikowane osoby, które wyślą swoją pracę konkursową, mogą wygrać nagrodę główną: voucher na wynajem kampera od wypożyczalni Wadowscy Campery na kwotę do 10 000 zł. Poza voucherem odbędzie się losowanie również trzynastu nagród dodatkowych w formie karty podarunkowej do wykorzystania w serwisie Travelplanet.pl o wartości 2 000 zł. Karty podarunkowe można wykorzystać do 30.06.2023 roku.

Dodatkowo, laureat nagrody główniej otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 1 111 zł. Zwycięzcy nagród dodatkowych również dostaną premię, choć mniejszą: 222 zł. Od zwycięzców konkursu zostanie pobrane 10% podatku dochodowego.

Jak wygrać wakacje kamperem w konkursie Credit Agricole?

Do wygrania kampera należy między 06.06.2022 a 04.09.2022 dokonać zakupu na raty finansowanego przez Credit Agricole, a następnie wypełnić formularz z pracą konkursową. Formularz znajduje się na stronie oferty.

Załączona w nim praca konkursowa ma zobrazować „Twój wymarzony cel podróży kamperem”. Praca może przybrać formę opisu, zdjęcia, bądź dowolnej formy artystycznej. Prace opisowe muszą mieścić się w przedziale od 50 do 500 znaków, nie licząc spacji. Wszystkie prace muszą być wykonane samodzielnie.

W przypadku zamieszczenia pracy jako pliku:

  • Dopuszczane formaty to pdf, png, jpg, jpeg, oraz gif.
  • Maksymalny rozmiar to 0,5 MB.

Świetny czas na dołączenie do rodziny Credit Agricole

Jest to idealny moment aby rozważyć założenie konta w Credit Agricole. W jednej z aktywnych promocji bank oferuje 300 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole. Planując otwarcie nowego rachunku, warto zapytać znajomych, czy nie posiadają już konta w banku, ponieważ bank Credit Agricole oferuje klientom aż 500 zł w programie poleceń. Po otworzeniu własnego rachunku również możemy skorzystać z tej promocji, polecając usługę pośród znajomych i rodziny.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść