50 zł za rejestrację karty Pekao w programie Bezcenne Chwile

Pekao to kolejny bank, który zachęca do rejestrowania wydanych przez siebie kart w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Tym razem chodzi o “debetówki”, a skłonić do tego ma nas bonus powitalny w wysokości 50 zł (4000 punktów). Jest to ciekawa oferta, zwłaszcza, że wymaga od nas tylko 3 transakcji w ciągu miesiąca. Taki pułap większość z nas osiąga bez najmniejszego problemu. Dowiedz się jak zgarnąć powitalny bonus w wysokości 50 zł w programie Bezcenne Chwile z kartą debetową Banku Pekao.
Bank Pekao
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 września 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich klientów Banku Pekao, którzy do dnia 01.08.2022 r. nie korzystali z programu Mastercard Bezcenne Chwile za pomocą karty wydanej przez Pekao. Jeżeli uczestniczyli w nim kartą innego banku, to wciąż mogą brać udział w akcji.

Co ważne promocja obejmuje tylko karty debetowe wydane do kont w Pekao. Nie weźmiemy w niej udziału przy pomocy karty kredytowej wydanej przez ten bank.

Jak zdobyć powitalne 50 zł w punktach Bezcennych Chwil?

Bank określa 50 zł możliwe do zdobycia w tej promocji “bonusem powitalnym” i rzeczywiście – wiele poza rejestracją nie będziemy musieli zrobić, żeby go zdobyć. Jak spełnić warunki akcji? Instrukcja krok po kroku:

  1. Do 30.09.2022 r. zarejestruj swoją kartę debetową wydaną przez Bank Pekao w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić na stronie internetowej programu, bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Pamiętaj o udzieleniu zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych – jest to warunek wzięcia udziału w akcji.
  2. Jeżeli jest to Twoje pierwsze konto w programie Bezcenne Chwile (nie rejestrowałeś wcześniej w nim innej karty), to zostanie ono utworzone w ciągu 14 dni.
  3. W ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę co najmniej 50 zł.
  4. 4000 punktów powitalnych o wartości 50 zł otrzymasz na swoje konto w programie. Nie powinno to zająć dłużej niż 30 dni od daty spełnienia wszystkich warunków.

Konto i karta w Pekao kluczem do wielu promocji

Musimy przyznać, że ostatnie działania Banku Pekao w zakresie promocji bardzo nam się podobają. Bank walczy o klientów i kusi ich kolejnymi akcjami pozwalającymi zdobyć bonusy czy oszczędzić na opłatach. Tak było np. w promocji Karty Kredytowej z Żubrem ze stałym niskim orpocentowaniem czy przy zwolnieniu z opłaty za obsługę karty Mastercard Debit FX do Konta Przekorzystnego. Teraz do tych korzyści możemy dodać kolejną – związaną z programem Bezcenne Chwile. Oferta Pekao robi się coraz bardziej zachęcająca.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść