0% prowizji za Biznes Kredyt w Alior Bank

W ofercie Alior Bank kredyt dla firm otrzymasz bez prowizji przygotowawczej. Poznaj szczegóły oferty i dowiedz się, jak skorzystać z Biznes Kredytu.
Kredyt dla firmy bez prowizji przygotowawczej
Alior Bank - weź pożyczkę
Alior Bank

Alior Bank to instytucja, która na rynku pożyczkowym działa już bardzo długo. Warto zaznaczyć, że firma w 2014 roku jako pierwszy polski bank wygrała konkurs Retail Bankier International na Najlepszy Europejski Bank Detaliczny roku 2014. Alior Bank cieszy się uznaniem, a jego wyjątkowa oferta pożyczkowa przyciąga wielu klientów. Departamenty Centrali Alior Banku mieszczą się obecnie w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Weź pożyczkę Opinie o Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
 • Biznes Kredyt bez prowizji przygotowawczej
Do kiedy trwa promocja?
 • 30 czerwca 2022 r.

Kredyt dla firmy bez prowizji przygotowawczej

Alior Bank kieruje swoją najnowszą promocję do przedsiębiorców, których firmy zakończyły ostatni rok obrotowy banku z poziomem przychodów nieprzekraczającym 20 milionów PLN. Spełniając szereg podstawowych warunków, firmy te mogą ubiegać się o pożyczkę z oferty Biznes Kredyt, nieobarczonej kosztami prowizji przygotowawczej. W ramach tej oferty mikrofirmy mogą otrzymać do miliona złotych, a małe firmy — do 3 milionów złotych. Decyzje kredytowa zostaje wydana w 20 minut. Wymagany jest PIT za minimum 10 miesięcy działalności.

Aby otrzymać kredyt bez prowizji przygotowawczej na bieżącą działalność gospodarczą, należy spełniać następujące warunki:

 • Nie posiadać żadnych produktów dla firm w Alior Banku na dzień 30.11.2021 r.
 • Nie posiadać rachunku firmowego w banku na przed dniem 1.12.2021 r.
 • Posiadać rachunek bieżący firmowy w banku lub otworzyć go w ramach promocji.
 • Podpisać w Alior Banku umowę kredytową Biznes Kredyt na bieżącą działalność gospodarczą.
 • Zobowiązać się w umowie Biznes Kredyt, że w okresie jej obowiązywania zapewnisz na rachunek w banku średniomiesięczne saldo na ustaloną kwotę, lub wykorzystasz konto do realizowania określonych typów transakcji, jak przelewy wychodzące krajowe z wyłączeniem przelewów do urzędów skarbowych i ZUS, transakcje gotówkowe, przelewy wychodzące zagraniczne, transakcje wymiany walut lub transakcje polecenia zapłaty o wartości ustalonej indywidualnie z uczestnikiem i określonej w umowie kredytu.
 • Zabezpieczyć umowę kredytową gwarancją PLD de minimis.

Aby skorzystać z promocji przy kredycie na cel inwestycyjny oraz ekologiczny, należy spełnić poniższe warunki:

 • Posiadać rachunek bieżący firmowy w banku lub otworzyć go w ramach promocji.
 • Podpisać w Alior Banku umowę kredytową na cel inwestycyjny lub ekologiczny zobowiązując się do realizowania określonych typów transakcji w okresie jej trwania, jak przelewy wychodzące krajowe z wyłączeniem przelewów do urzędów skarbowych i ZUS, transakcje gotówkowe, przelewy wychodzące zagraniczne, transakcje wymiany walut lub transakcje polecenia zapłaty o wartości ustalonej indywidualnie z uczestnikiem i określonej w umowie kredytu lub utrzymywać określone średniomiesięczne saldo na koncie w banku.
 • Umowa musi być zabezpieczona gwarancją PLD de minimis.

Jak złożyć wniosek o Biznes Kredyt?

Aby złożyć wniosek i skorzystać z oferty kredytowej, należy udać się do oddziału bankowości Alior Bank lub odwiedzić stronę internetową banku. Na portalu internetowym znajduje się podstrona dedykowana promocji, na której wystarczy wypełnić prosty formularz kontaktowy, a doradcy finansowi banku oddzwonią, aby przedyskutować z tobą warunki umowy.

Ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki i maksymalna udzielona kwota będą zależeć od indywidualnej oceny zdolności kredytowej firmy. Z promocji można skorzystać raz i nie można jej łączyć z innymi ofertami banku. Kredyt uzyskany w ramach promocji należy aktywować do 30.06.2022 r.

Założenie konta firmowego w banku to duże oszczędności

Bankom zależy na wsparciu przedsiębiorstw, z tego powodu udzielają coraz to lepsze oferty promocyjne, również na zakładanie kont. Jeżeli otworzysz konto, aby móc skorzystać z opisywanej przez nas promocji, możesz otrzymać nawet 1500 zł za aktywne korzystanie z iKonta biznes Alior.

Jest to wyjątkowo atrakcyjna oferta, więcej oferuje tylko Credit Agricole, w którym przedsiębiorcy mogą odzyskać do 1700 premii za prowadzenie konta firmowego. Nieco mniejsze oferty znajdziesz w innych bankach, choć może bardziej zainteresują cię ich warunki: Konto firmowe Santander oferuje z bonusami do 1300 zł, z kolei do 1200 zł otrzymasz w Banku Pekao za konto firmowe.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść