300 zł i spore zwroty za nowe konto firmowe w Santanderze

Dodatkowe środki przydadzą się każdej jednoosobowej działalności gospodarczej. Okazją na ich zdobycie jest promocja na konto dla firm organizowana przez Santander. Łatwe do uzyskania 300 zł premii i nieco trudniejsze zwroty w postaci 900 zł trafią zarówno do świeżo upieczonych, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Za dodatkowy terminal otrzymamy kolejne 400 zł, a w tle czai się także dwuletnie zwolnienie z kosztów prowadzenia konta!
Premia 300 zł jest prosta, ale na zwroty trzeba sobie zapracować
Santander Bank Polska

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł za nowe konto firmowe
  • 900 zł zwrotów za płatności
  • 400 zł za terminal płatniczy
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 26 lipca 2021 roku

Do kogo skierowana jest promocja Santandera dla firm?

Nawet jeśli nowe konto bankowe nie jest przy zakładaniu firmy wymagane przez prawo, większość przedsiębiorców wraz ze startem biznesu decyduje się także na otworzenie rachunku biznesowego. Pozwala to nie tylko zachować porządek w finansach osobistych, ale daje także szansę na uzyskanie atrakcyjnych zwrotów za płatności oraz premii gotówkowych. Sporą kumulację nagród przygotował w II kwartale 2021 roku Santander.

Z promocji wykluczone są wyłącznie osoby, które w ramach swojej jednoosobowej działalności gospodarczej prowadziły już konto firmowe w Santander Bank. Karencja uzależniona jest od bonusów, o które chcemy się ubiegać. W przypadku 300 zł premii gotówkowej nie mogliśmy mieć rachunku po 1 stycznia 2020 roku, a jeśli chodzi o zwroty za płatności datą graniczną jest 31 marca 2019 roku. Przeszkody nie stanowi natomiast posiadanie w tej instytucji rachunku osobistego czy karty kredytowej.

Premia 300 zł jest prosta, ale na zwroty trzeba sobie zapracować

Okazje bankowe związane z rachunkami dla jednoosobowych działalności gospodarczej podzielone są zazwyczaj na niższe bonusy, które uzyskać naprawdę łatwo, a także kilkaset złotych większe, ale znacznie trudniejsze do zdobycia. Nie inaczej jest z promocją na Konto Firmowe Godne Polecenia, gdzie w prosty sposób otrzymamy tylko 300 zł oraz zwolnienie z kosztów prowadzenia konta. Zwroty sięgające 900 zł oraz premia 400 zł za terminal są trudniejsze do uzyskania.

W celu otrzymania 300 zł za założenie konta firmowego należy:

  1. Do 26 lipca 2021 roku zarejestrować się na stronie https://godnepolecenia4.zgarnijpremie.pl/
  2. W tym samym terminie zawnioskować za pośrednictwem przesłanego na adres e-mail linka o Konto Firmowe Godne Polecenia.
  3. Do 15 sierpnia 2021 roku dopełnić formalności związanych z podpisaniem umowy.
  4. Do 30 września 2021 roku wykonać co najmniej 5 zewnętrznych przelewów (z wyjątkiem tych do ZUS-u i Urzędu Skarbowego) na dowolną kwotę, a także co najmniej raz zalogować się do aplikacji Santander Mobile.

Jedynym istotnym haczykiem jest fakt, że po zapracowaniu na nagrodę mamy zaledwie 14 dni na uzupełnienie formularza z danymi do wypłaty. Link do niego otrzymać możemy do 31 października, więc warto być w tym czasie szczególnie uważnym. Pamiętać należy również o istotnej różnicy między promocjami na konta firmowe a osobiste. W tym pierwszym przypadku premia liczona jest jako przychód jednoosobowego przedsiębiorstwa, zatem należy uwzględnić ten bonus w zeznaniach podatkowych.

Za okazją dla firm przemawiają też inne promocje Santandera

Osoby myślące o rachunku bankowym dla firmy być może będą wolały się zwrócić ku premii 400 zł za konto dla przedsiębiorców w Millennium. Może okazać się to błędem, zważywszy na fakt, że inne propozycje Santander Bank znacznie zwiększają atrakcyjność oferty tego banku. Mowa tu przede wszystkim o trwającej do końca października „Promocji dla przedsiębiorców VI”.

Dzięki niej przez pół roku każdego miesiąca uzyskać można do 150 zł zwrotów za transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta. Jako że moneyback wynosi w tym przypadku 3%, do uzyskania maksymalnej kwoty 900 zł musielibyśmy wydawać 5000 zł miesięcznie. Kilkaset bonusowych złotych powinno być jednak w zasięgu każdego.

Do końca października 2021 roku trwa dodatkowo promocja, w której uzyskać można premię 400 zł za podpisanie pierwszej umowy o akceptacje kart z Elavon Financial Services Designated Activity Company za pośrednictwem Santander Bank Polska S.A. Aby otrzymać te pieniądze, należy tylko wskazać jako rachunek do rozliczeń świeżo założone konto firmowe oraz aktywować terminal w ciągu 6 miesięcy od podpisania umowy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Alina

Santander to na tyle super bank, że i bez promocji warto założyć u nich konto.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×