W promocji Santandera szybkie 250 zł za założenie konta dla firm

Przedsiębiorcy mogą w prosty sposób zgarnąć 250 zł w gotówce od Santandera w kolejnej promocji biznesowej. Następne 3000 złotych czeka na nich w pakiecie dla małych firm, z czego aż 1000 zł dostać można w gotówce. Jak wyciągnąć z promocji Santandera maksimum?
Konto Firmowe Godne Polecenia warto założyć dla innych promocji
Santander Bank Polska

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji? 250 zł w gotówce
Do kiedy trwa promocja? Do 18 grudnia 2020 roku
Ile w promocjach dodatkowych? 1000 zł w gotówce + 2000 zł na reklamę

Do kogo dokładnie skierowana jest promocja Santandera?

Promocja Santandera skierowana jest do przedsiębiorców. Chociaż bazowa kwota przypomina bardziej sumy oferowane za zakładanie indywidualnych kont bankowych, większy profit przyniosą promocje towarzyszące. Żeby do nich przystąpić, trzeba mieć jednak w tym banku rachunek firmowy, a 250 zł za jego otwarcie to dobry wabik na nowych klientów. Właśnie oni są przedmiotem promocji.

Aby wziąć udział w akcji „Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska – 3 edycja”, przedsiębiorca nie mógł posiadać, współposiadać ani być pełnomocnikiem konta firmowego w Santanderze od 01.11.2019 roku. Wymogiem jest również prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Nieistotne przy tym, czy firma jest świeżo założona, czy działa od lat.

Warunkiem otrzymania 250 zł jest aktywne korzystanie z konta firmowego

Aby otrzymać 250 zł w ramach promocji Santandera dla firm, należy spełnić następujące warunki:

  1. Do 18.12.2020 roku zarejestrować się na stronie promocji https://godnepolecenia3.zgarnijpremie.pl
  2. Za pośrednictwem wysłanego na pocztę elektroniczną linku złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia.
  3. Podpisać umowę w ciągu 30 dni od złożenia wniosku, ale nie później niż 15.01.2021 roku.
  4. W ciągu 60 dni od złożenia wniosku, ale nie później niż do 15.03.2021 roku, zalogować się minimum 1 raz do aplikacji mobilnej banku, a ponadto nadać 3 przelewy elixir, ekspress elixir lub bluecash na rachunki inne niż ZUS-u, Urzędu Skarbowego czy prowadzone przez Santander.

Informacja o przyznaniu nagrody pieniężnej trafi do uczestników promocji, którzy spełnili jej warunki, najpóźniej 15.04.2021 roku. Ważne, aby być czujnym. Premię dostaną wyłącznie ci klienci, którzy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania wiadomości podadzą dane wymagane do przesłania pieniędzy. Trafią one na podane konto do końca kwietnia. Koniecznie należy uwzględnić to jako firmowy przychód, o czym korzystający z bankowych promocji przedsiębiorcy często zapominają.

Konto Firmowe Godne Polecenia warto założyć dla innych promocji

“Czysta” promocja Santandera na konto firmowe prezentuje się na tle podobnych ofert innych banków dość kiepsko. Choć obiecują one do 1500 zł, warto porównywać je pod kątem najłatwiejszego bonusu, dostępnego dla praktycznie każdego przedsiębiorcy prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą. Wygląda to następująco:

Bank Promocja Łatwa kwota Czas
Alior Bank Do 1500 zł za Konto Biznes 540 zł 12 miesięcy
Bank Pekao Do 1000 zł za Konto Przekorzystne Biznes 300 zł 4 miesiące
Idea Bank 300 zł za Konto FIRMA+ 300 zł 6 miesięcy
Santander 250 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia 250 zł 4 miesiące

Za założeniem firmowego rachunku w Santanderze w ramach tej promocji przemawiają jednak inne programy, trwające zresztą znacznie dłużej.

W ramach „Promocji dla przedsiębiorców V”, do której można przystąpić do 31.03.2021 roku, otrzyma się od Santandera nawet 1000 zł. 100 zł zapewni zawarcie umowy o kasę fiskalną za pośrednictwem banku, a przez kolejne pół roku każdego miesiąca do 150 zł zwrotów za transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta (3% ich wartości). Wydając każdego miesiąca co najmniej 2000 zł, przy połączeniu tych dwóch promocji bez większych problemów osiąga się tyle, co przez cały rok w Aliorze!

Na tym jednak nie koniec. Również do końca I kwartału 2021 roku posiadacze Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santanderze zdobędą nawet 2000 zł na promowanie ofert w serwisie Sprzedajemy, będącym wirtualną tablicą ogłoszeń. Jako że ich umieszczanie jest darmowe, stanowi to ciekawy pomysł na reklamowanie biznesu. W szczególnych przypadkach ze wszystkich obecnych promocji Santandera dla przedsiębiorców można wyciągnąć więc 3250 zł zysku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Krzysiek

WOW! Mega promocja. Szkoda, że nie mam firmy, gdybym miał to chwili bym się nie zastanawiał;D

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×