Co można dostać za założenie Konta Jakie Chcę?

W promocji bankowej od Santander Bank Polska dostaniemy 200 zł za założenie i aktywne korzystanie z Konta Jakie Chcę. To nie wszystko. Za założenie przy okazji konta dla swojego dziecka otrzymamy dalsze 50 zł, oraz 50 zł za polecenie konta za każdego znajomego (do maksymalnie 500 zł).

Wraz z otwarciem konta można również otworzyć lokatę z niespotykanym obecnie oprocentowanie w wysokości 2 proc., a także do 300 zł rocznie zwrotów za rachunki. Wszystko to sprawia, że teoretyczna łączna kwota promocji związanej z kontem w Santanderze wynosi aż 1050 zł! Samo Konto Jakie Chcę jest bardzo udanym produktem i zapewnia:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe z aplikacji
 • 0 zł za wypłaty kartą w bankomatach Santander
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BLIKIEM we wszystkich bankomatach
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty

Warunki promocji – co trzeba zrobić by dostać dodatkowe środki?

By otrzymać podstawowy bonus w wysokości 200 zł należy:

 1. Złożyć przez internet (tylko na stronie promocji) wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla młodych do 31 października 2020 r.
 2. Wyrazić wymagane zgody (m.in. na kontakt marketingowy)
 3. Podać aktywny numer telefonu komórkowego i aktywny adres mailowy

oraz w każdym z trzech miesięcy po otwarciu Konta Jakie Chcę

 1. Dokonać wpływu na konto w łącznej sumie 1000 zł. Uwaga! Pieniądze nie muszą wpłynąć na konto w jednej transzy ani pochodzić z wynagrodzenia.
 2. Wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem)
 3. Zalogować się do aplikacji Santander mobile

Natomiast by otrzymać bonus w postaci 50 zł za założenie konta dla dziecka należy:

 1. Spełnić warunki promocji na 200 zł bonusu
 2. W czasie od 1 października do 25 listopada 2020 złożyć internetowy wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 roku życia
 3. Wyrazić wymagane zgody

Można założyć jedno konto na każde niepełnoletnie posiadane dziecko, a zatem kwota bonusu jest potencjalnie większa.

Inne promocje na Koncie Jakie Chcę

Oprócz premii za założenie konta i premii za dziecko w Santanderze jako nowi klienci możemy założyć tu bardzo atrakcyjną lokatę mobilną z oprocentowaniem na 2 proc. Jej wkład wynosi od 1000 do 20 000 zł, a czas trwania to 4 miesiące. Z lokaty można skorzystać tylko raz.

Zarówno nowi jak i obecni klienci banku mogą dostać 50 zł za każdego poleconego znajomego, który również otworzy konto Jakie Chcę. Wystarczy przystąpić do programu partnerskiego Santander (Polecaj Bank). W przypadku polecenia znajomy również dostanie dodatkowe 50 zł, więc razem można otrzymać 100 zł. Maksymalna kwota bonusu z poleceń wynosi 500 zł.

Kolejną promocją bankową w Santander są zwroty rachunków. To oferta dostępna zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku. Bank zwraca 1 proc. wartości rachunków za prąd, gaz, internet, telefon i telewizję, które są opłacane z Konta Jakie Chcę. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 25 zł miesięcznie i 300 zł rocznie.

W ofercie Santander funkcjonuje również promocja na zniżkę na ubezpieczenie na życie i zdrowie ‘Otwórz konto i zyskaj spokój’, ale ta nie łączy się z promocją na bonus za otwarcie konta.

Kto może dostać bonus?

Uczestnikiem promocji może być każda osoba, która:

 • Jest pełnoletnia
 • Ma pełną zdolność do czynności prawnych
 • Posiada polskie obywatelstwo i mieszka w Polsce
 • Od 1 października 2019 roku do otwarcia konta w promocji nie była właścicielem rachunku w Santander Bank Polska
 • Nie jest pracownikiem Santander Bank Polska
 • Nie brała udziału w promocjach Santandera od 1 kwietnia 2019 roku na otwarcie konta

Jak dostać bonus za założenie Konta Jakie Chcę krok po kroku

Otrzymanie premii nie powinno sprawić nikomu trudności, pod warunkiem, że przez 3 miesiące będziemy sumiennie wypełniać wszystkie warunki promocji. Po wypłacie środków konto można oczywiście zamknąć. Promocja na Konto Jakie Chcę krok po kroku wygląda w następujący sposób:

 1. Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę na stronie promocji
 2. Wyraź wymagane zgody
 3. Podpisz umowę o otwarcie konta (zazwyczaj z kurierem)
 4. Zapewnij wpływy na konto w wysokości 1000 zł, 5 transakcji bezgotówkowych i logowanie do aplikacji mobilnej w każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta