200 zł i dodatkowe bonusy w Pekao S.A. z kontem na selfie!

Bank Pekao S.A. przygotował ofertę specjalną dla swoich klientów. Jeśli założysz konto bankowe online przy pomocy selfie, możesz otrzymać nawet 200 zł, promocyjne oprocentowanie 2 proc. na Koncie Oszczędnościowym i 3400 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Sprawdź, co musisz zrobić, aby skorzystać z promocji!
Jak otrzymać 200 zł bonusu od Pekao S.A. za konto na selfie?
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Jak otrzymać 200 zł bonusu od Pekao S.A. za konto na selfie?

Aby móc zyskać nagrodę pieniężną od Pekao S.A., musisz założyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z kartą i aplikacją mobilną PeoPay za pomocą konkretnej metody weryfikacji – online przez selfie. Pamiętaj, że do otwarcia rachunku w ten sposób będzie potrzebny smartfon lub tablet z aparatem i dostępem do internetu. Masz na to czas do 30.09.2020 r. Jak to zrobić? To bardzo proste:

 1. Wejdź na stronę internetową banku.
 2. Przejdź do zakładki kont osobistych i wybierz konto na selfie.
 3. Kliknij “Załóż konto online”.
 4. Wypełnij krótki wniosek.
 5. Wybierz weryfikację przez selfie – bez tego nie otrzymasz nagrody.
 6. Zaakceptuj warunki umowy.

Otwieranie rachunku nie zajmuje wiele czasu, a wypełnienie wniosku nie powinno sprawiać żadnych trudności. Teraz musisz spełnić kilka prostych warunków:

 • korzystaj aktywnie z konta przez 4 miesiące,
 • w każdym z 3 dowolnych miesięcy wykonaj jeden przelew na min. 500 zł (może pochodzić z konta firmowego Pekao lub z zewnątrz),
 • w każdym z wybranych przez Ciebie 3 miesięcy dokonaj jedną transakcję kartą do konta lub za pomocą aplikacji PeoPay,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej,

Dzięki temu otrzymasz 100 zł. Drugie tyle możesz zyskać, jeśli zarejestrujesz się w Programie Poleceń i polecisz skutecznie jeden dowolny rachunek bankowy z poniższej listy do 31.12.2020 r.:

 • Konto Przekorzystne,
 • Konto Przekorzystne dla młodych,
 • Konto Świat Premium,
 • Konto Przekorzystne Biznes.

Jak polecić konto? Wystarczy, że przekażesz kod polecenia, czyli numer telefonu podany podczas rejestracji do programu. Osoba, która otrzymała kod, musi otworzyć w Pekao S.A. jeden z powyższych rachunków bankowych.

Promocyjne Konto Oszczędnościowe 2 proc. w skali roku z kontem na selfie!

Otwarcie konta na selfie umożliwia także skorzystanie z promocji Konta Oszczędnościowego. Dzięki temu możemy aktywować rachunek do oszczędzania z oprocentowaniem 2 proc. w skali roku przez 120 dni od dnia zawarcia umowy. Pamiętaj – maksymalna wysokość na koncie nie może przekraczać 20 000 zł.

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i stali klienci. W przypadku tych drugich suma średnich miesięcznych sald od 1.01.2019 do 30.06.2020 musi wynosić od 0 do 50 zł.

Konto na selfie w Pekao S.A. i 3400 punktów w Mastercard Bezcenne Chwile

Oprócz możliwości założenia promocyjnego Konta Oszczędnościowego i nagrody w wysokości 200 zł, możesz też zyskać 3400 punktów w Programie Mastercard Bezcenne Chwile i wymienić je na atrakcyjne nagrody lub voucher o wartości 50 zł na zakupy w Allegro! Wystarczy, że zapiszesz się do Programu do 30.09.2020 r.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Michał
Ocena :
     

Szczerze? Troche gra nie warta świeczki. Założenie konta z selfie nie jest problemem- biorąc pod uwagę fakt, że instagram pełen jest selfie, niemal kilka na dobę, więc spoko, że bank chce dać za to jakieś bonusy pieniężne- szkoda tylko, że „nazwa” bonusa wprowadza w bład- bo to selfie nie jest jedynym warunkiem by otrzymać bonus. Po pierwsze- trzeba robić po 3 przelewy miesięcznie na minimum 500 zł, a są miesiące, że z ich konta nie robię tyle przelewów albo nie na takie kwoty, no i transakcje PeoPay jak dotąd nie zrobiłem ani jednek takiej transakcji- więc polecam dokładnie zapoznać się… Czytaj więcej »

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×