Podwyższone oprocentowanie z Kontem Oszczędnościowym Premium – warunki promocji

Pekao S.A. zachęca do skorzystania z promocji rachunku oszczędnościowego Premium na 1,5 proc. w skali roku, przez 120 dni i do kwoty 100 000 zł. Na tle innych ofert zdecydowanie się wyróżnia – zwłaszcza, że w odróżnieniu od kredytów gotówkowych oszczędzanie w banku obecnie nie zawsze się opłaca. Konto do oszczędzania premium na specjalnych warunkach otworzysz do 30.06.2020 r.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które spełnią konkretne warunki. Podstawowymi wymogami są:

  • wiek min. 18 lat,
  • status konsumenta,
  • spełnienie co najmniej jednego z warunków dodatkowych (widoczne poniżej).

Promocyjne konto otworzą osoby, które w okresie od 1.01.2019 r. do 30.06.2020 r. nawet przez jeden dzień nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunków płatniczych dla konsumentów i lokaty. Z drugiej strony specjalne warunki dostępne są także wtedy, gdy na każdym z aktywnych rachunków średnia miesięcznych sald w tym okresie wynosiła od 0 do 50 zł (uwaga – rachunki w walucie obcej przeliczane są na złote po kursie NBP!).

Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów, którzy mają lub zawarli umowę o Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe i otworzyli Konto Oszczędnościowe Premium. Warto wziąć w niej udział, bo standardowo bank nalicza odsetki tylko w wysokości 0,2 proc. w skali roku.

Jak otworzyć Konto Oszczędnościowe Premium w promocji?

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania, wystarczy otworzyć Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe i skontaktować się ze swoim doradcą lub wypełnić prosty formularz kontaktowy na stronie internetowej banku Pekao S.A. Możesz także aktywować rachunek oszczędnościowy jednocześnie z kontem bankowym.

Jeśli masz już konto w Pekao S.A., bank nie będzie wymagał jakichkolwiek dokumentów, ponieważ posiada wszystkie niezbędne dane do aktywowania tego produktu .

Konto Oszczędnościowe Premium na 1,5 proc. w skali roku – poznaj jego cechy

Konto Oszczędnościowe Premium w promocji to aż 1,5 proc w skali roku przez 120 dni na kwotę do 100 000 zł. Zamiast standardowego 0,20 proc. ustalonego dla takich produktów bankowych, promocyjna oferta pozwala cieszyć się wyższymi zyskami. Oprócz tego musisz wiedzieć, że:

  • każda złotówka jest oprocentowana,
  • otrzymujesz bezpłatne przelewy wewnętrzne przez PeoPay,
  • wpłacasz i wypłacasz środki dowolnie – kiedy chcesz i jak chcesz,

Pamiętaj, że promocją może być objęte tylko jedno konto oszczędnościowe!