600 zł moneyback na Kartę Kredytową z Żubrem od Peako

Karta Kredytowa z Żubrem to jeden z flagowych produktów Banku Pekao. Nic dziwnego, że łączy się z nim kolejna promocja. Już teraz, wybierając odpowiedni pakiet do karty zaoszczędzić będziemy mogli nawet 600 zł rocznie. Część moneybacku pochodzić będzie z zakupów w sklepach internetowych, a część z przejazdów autostradami. Promocja przeznaczona jest dla każdego właściciela Karty Kredytowej z Żubrem i trwa do 31 sierpnia 2022 roku.
Kto może starać się o moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem?
Karta kredytowa w Banku Pekao - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku Pekao

Bank Pekao S.A. posiada w swojej ofercie 3 warianty kart kredytowych, o zróżnicowanym limicie kredytowym i możliwościach.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 600 zł zwrotu moneyback w ciągu roku
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2022 roku

Kto może starać się o moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem?

Najnowsza promocja Pekao wyróżnia się na rynku swoją inkluzywnością. Także kto już posiada Kartę Kredytową z Żubrem, albo dopiero się o nią stara, będzie mógł wziąć udział w akcji. Kluczowe tak dla otrzymania zwrotu, jak i jego wysokości, jest pakiet usług i limitów który wybierzemy. W promocji biorą bowiem udział tylko karty z pakietami Złotym i Platynowym. Właściciele pakietu standard muszą się tym razem obejść smakiem.

Jak otrzymać moneyback od Pekao?

Jeżeli jesteśmy posiadaczami Karty Kredytowej z Żubrem w Złotym lub Platynowym pakiecie, to wystarczy tak naprawdę regularnie z niej korzystać. To ile zostanie nam zwrócone będzie obliczone według następujących wytycznych:

  1. Dla karty z pakietem Złotym: 2% wartości zakupów w internecie/miesiąc (ale nie więcej niż 20 zł/miesiąc). Co pozwala na zdobycie 240 zł zwrotu rocznie.
  2. Dla karty z pakietem Platynowym: 2% wartości zakupów w internecie/miesiąc (ale nie więcej niż 30 zł/miesiąc) + 5% wartości wydatków na autostrady/miesiąc (nie więcej niż 20 zł/miesiąc). Jak łatwo policzyć daje nam to aż 360 zł (zakupy w internecie) + 240 zł (za autostrady) = 600 zł zwrotu rocznie!

Oczywiście nie musimy osiągać maksymalnych wartości, by otrzymać zwrot. Każdy wydatek będzie księgowany, a zwrot na koniec miesiąca może nas mile zaskoczyć. Jednak by wykorzystać promocję Pekao w pełni będziemy musieli skorzystać z pakietu Platynowego.

Promocje w Pekao na karty kredytowe (i nie tylko!)

Bank Pekao posiada w swojej ofercie jeszcze jedną, aktualną promocję dotyczącą kart kredytowych. Teraz za transakcje bezgotówkowe dokonywane kredytowymi banku (w tym opisnymi wyżej) otrzymamy nawet 5 razu więcej puntków programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Jeszcze więcej zyskać możemy zakładając w Pekao konto osobiste, 200 zł bonusu powitalnego i 3,5% na koncie oszczędnościowym, to iście przekorzystna oferta. Zwłaszcza jeżeli Bank Pekao poleci nam nasz znajomy. WW programie Polecam Przekorzystnie Peako do zgarnięcia jest nawet 1500 zł. Zacznij już dziś korzystać z promocji w Pekao, bo jak widać kryją się one przy niemal każdym produkcie z oferty banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść