600 zł moneyback na Kartę Kredytową z Żubrem od Peako

Karta Kredytowa z Żubrem to jeden z flagowych produktów Banku Pekao. Nic dziwnego, że łączy się z nim kolejna promocja. Już teraz, wybierając odpowiedni pakiet do karty zaoszczędzić będziemy mogli nawet 600 zł rocznie. Część moneybacku pochodzić będzie z zakupów w sklepach internetowych, a część z przejazdów autostradami. Promocja przeznaczona jest dla każdego właściciela Karty Kredytowej z Żubrem i trwa do 31 sierpnia 2022 roku.
Kto może starać się o moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem?
Karta kredytowa w Banku Pekao - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku Pekao

Bank Pekao posiada w swojej ofercie tylko jedną kartę kredytową, kartę z Żubrem. Jednak karta ta posiada aż trzy dostępne warianty - Standard, Gold, Platinum. Karty posiadają jednakowy limit górny, jednak różnią się pod pewnymi względami. Karta standardowa jest kompletnie darmowa, natomiast opcje Gold i Platinum to pewnego rodzaju abonamenty do karty, które zapewniają liczne, zróżnicowane benefity. Od możliwości uzyskania zwrotu części środków za zakupy, po możliwość ubezpieczenia zakupów w internecie. O ile wybór odpowiedniego, najbardziej zadowalającego nas pakietu, to decyzja, która należy do klienta, tak maksymalny limit karty uzależniony już jest od wysokości zarobków. Mimo wszystko karta kredytowa banku Pekao to bardzo ciekawa oferta, której warto się bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 600 zł zwrotu moneyback w ciągu roku
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2022 roku

Kto może starać się o moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem?

Najnowsza promocja Pekao wyróżnia się na rynku swoją inkluzywnością. Także kto już posiada Kartę Kredytową z Żubrem, albo dopiero się o nią stara, będzie mógł wziąć udział w akcji. Kluczowe tak dla otrzymania zwrotu, jak i jego wysokości, jest pakiet usług i limitów który wybierzemy. W promocji biorą bowiem udział tylko karty z pakietami Złotym i Platynowym. Właściciele pakietu standard muszą się tym razem obejść smakiem.

Jak otrzymać moneyback od Pekao?

Jeżeli jesteśmy posiadaczami Karty Kredytowej z Żubrem w Złotym lub Platynowym pakiecie, to wystarczy tak naprawdę regularnie z niej korzystać. To ile zostanie nam zwrócone będzie obliczone według następujących wytycznych:

  1. Dla karty z pakietem Złotym: 2% wartości zakupów w internecie/miesiąc (ale nie więcej niż 20 zł/miesiąc). Co pozwala na zdobycie 240 zł zwrotu rocznie.
  2. Dla karty z pakietem Platynowym: 2% wartości zakupów w internecie/miesiąc (ale nie więcej niż 30 zł/miesiąc) + 5% wartości wydatków na autostrady/miesiąc (nie więcej niż 20 zł/miesiąc). Jak łatwo policzyć daje nam to aż 360 zł (zakupy w internecie) + 240 zł (za autostrady) = 600 zł zwrotu rocznie!

Oczywiście nie musimy osiągać maksymalnych wartości, by otrzymać zwrot. Każdy wydatek będzie księgowany, a zwrot na koniec miesiąca może nas mile zaskoczyć. Jednak by wykorzystać promocję Pekao w pełni będziemy musieli skorzystać z pakietu Platynowego.

Promocje w Pekao na karty kredytowe (i nie tylko!)

Bank Pekao posiada w swojej ofercie jeszcze jedną, aktualną promocję dotyczącą kart kredytowych. Teraz za transakcje bezgotówkowe dokonywane kredytowymi banku (w tym opisnymi wyżej) otrzymamy nawet 5 razu więcej puntków programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Jeszcze więcej zyskać możemy zakładając w Pekao konto osobiste, 200 zł bonusu powitalnego i 3,5% na koncie oszczędnościowym, to iście przekorzystna oferta. Zwłaszcza jeżeli Bank Pekao poleci nam nasz znajomy. WW programie Polecam Przekorzystnie Peako do zgarnięcia jest nawet 1500 zł. Zacznij już dziś korzystać z promocji w Pekao, bo jak widać kryją się one przy niemal każdym produkcie z oferty banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść