W promocji Credit Agricole nawet 200 zł dla stałych klientów

Promocje bankowe to już nie tylko zacięta walka o nowych klientów, ale także zachęty dla dotychczasowych. Z kolejną tego typu akcją rusza Credit Agricole, który do końca 2021 roku wysyłał będzie zachęty do przekierowania na konto wynagrodzenia. Za regularne wpływy z tego tytułu bank przeleje 200 zł, nie wymagając od klienta żadnych dodatkowych działań. Kto będzie miał prawo skorzystać z okazji?
Credit Agriole
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji? 200 zł za regularne wpływy
Do kiedy trwa promocja? Do 31 grudnia 2021 roku

Kolejna promocja Credit Agricole dla stałych klientów

Już nie tylko proste warunki zwolnienia z opłat oraz atrakcyjna premia na start są głównymi kryteriami, którymi kierują się konsumenci przy wyborze konta bankowego. Obecnie dobrym pomysłem jest także śledzenie okazji na zarobek, jakie pojawiają się w danych bankach dla stałych klientów. Credit Agricole do końca 2021 roku przesyłał będzie swoim dotychczasowym klientom propozycję wzięcia udziału w promocji, która zapewni im atrakcyjną premię za regularne wpływy na konto.

Zaproszenie trafić może do wszystkich klientów Credit Agricole, którzy posiadają indywidualne lub wspólne Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Bank nie precyzuje jednak w regulaminie, jakie kryteria brane są pod uwagę przy typowaniu osób mogących skorzystać z promocji „200 zł za przelew wynagrodzenia II”. Nie wiemy więc, jakiego rodzaju aktywność (lub jej brak) zapewni zaproszenie do walki o premię.

Jak zarobić 200 zł za regularne wpływy na konto bankowe?

O ile klient Credit Agricole nie ma żadnej kontroli nad tym, czy zostanie do promocji zaproszony, po zgłoszeniu swojego akcesu jak najbardziej musi dopilnować harmonogramu spełniania warunków. Na całe szczęście zadania postawione przez bank ograniczają się do zapewnienia na konto wpływu z wynagrodzenia. Nie musi być to zapłata za pracę, ponieważ liczy się także uznanie z tytułu emerytury, renty, zasiłku, stypendium czy innych stałych świadczeń o podobnym charakterze.

Aby otrzymać 200 zł w promocji Credit Agricole dla stałych klientów, należy:

  1. Do końca grudnia 2021 roku oczekiwać na zaproszenie do promocji, które otrzymamy pocztą elektroniczną, SMS-em lub przez doradcę.
  2. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otrzymania zaproszenia zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł.
  3. Powtórzyć to przez dwa kolejne miesiące.

Tyle wystarczy, aby Credit Agricole przyznało stałemu klientowi 200 zł. Premia spłynie na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda jest wprawdzie opodatkowana, ale podana kwota stanowi wartość netto. Dodatkowe 47 zł do właściwego urzędu skarbowego odprowadzi sam bank, ale należy pamiętać o tym przychodzie w kontekście składania zeznań podatkowych.

To nie jedyna ciekawa promocja Credit Agricole

Premia za regularne wpływy dla wybranych stałych klientów nie jest jedyną szansą na zarobek dla osób, które mają już konto w tym banku. W programie poleceń Credit Agricole otrzymać można maksymalnie 500 zł za pięć nowych rachunków otwartych z naszej rekomendacji. Niestety, jako że nowy klient nie dostanie od banku żadnej nagrody, liczyć trzeba wyłącznie na własny dar przekonywania.

Znacznie atrakcyjniej prezentują się perspektywy dla klientów, którzy myślą o przejściu do banku ze względu na startowe bonusy i późniejsze nagrody za aktywność na rachunku. Obecnie przez 1,5 roku pracować mogą na 500 zł zwrotów moneybacku na nowym koncie w Credit Agricole, a ciekawą alternatywę stanowi też identyczna kwota ze zwrotów za opłacanie abonamentu Canal+. Jeśli po kilku miesiącach otrzymają dodatkowo szansę na zgarnięcie 200 zł z promocji dla stałych klientów, może to oznaczać wybitnie udaną współpracę z bankiem!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść