LoanMe to firma, która świadczy swoje usługi udzielając szybkich pożyczek online. Klienci instytucji mogą liczyć na kredyt od 800 zł do 7 000 zł. Maksymalny czas kredytowania wynosi 130 tygodni. Firma udziela pożyczek osobistych przeznaczonych na dowolny cel, np. zakup pierścionka zaręczynowego, spłatę poprzednich pożyczek czy zakup biletów na wymarzoną podróż. Gotówkę można otrzymać po spełnieniu podstawowych warunków, które narzuca pożyczkodawca.

LoanMe – pierwsza pożyczka za darmo

W ofercie LoanMe znajduje się pożyczka osobista. Pamiętajmy, że nie mamy obowiązku zakomunikowania pożyczkodawcy, na co przeznaczymy pieniądze. LoanMe udziela pożyczek na dowolny cel, więc dodatkowe pieniądze mogą nam posłużyć do spłaty wcześniejszego zadłużenia czy zakupu samochodu, a także do sporządzenia szkolnej wyprawki dla naszego dziecka.

Dzięki temu, że możemy pożyczyć od 800 do 7 000 zł, każdy pożyczkobiorca będzie zadowolony z transakcji. Ważne jest to, że jeśli sięgniemy po pożyczkę u tego kredytodawcy po raz pierwszy i spłacimy ją w czterech równych ratach w ciągu 30 dni, będzie ona zupełnie darmowa. Nie zapłacimy więc ani odsetek, ani prowizji.

LoanMe - sprawdź ofertę

Warunki wzięcia pożyczki w Loanme

Aby sięgnąć po pożyczkę w LoanMe musimy spełniać kilka wymagań, jakie narzuca nam pożyczkodawca. Przede wszystkim musimy posiadać 18 lat. Pożyczkodawca chce mieć do czynienia wyłącznie z osobami, które są odpowiedzialne za swoje czyny. Dzięki tak niskiej granicy wieku o dodatkowe pieniądze mogą ubiegać się studenci, którym dodatkowe finansowanie bardzo się przyda.

Poza wiekiem pożyczkodawca chce, aby klient posiadał polskie obywatelstwo oraz stały adres zamieszkania na terenie kraju. Niezbędny okazuje się także numer konta bankowego, na które w przypadku pozytywnego rozpatrzenia naszego wniosku zostanie przelana pożyczka. Nie możemy być jednak pewni o tym, że pożyczka zostanie nam przyznana. LoanMe udziela kredytu wyłącznie tym osobom, których zdolność kredytowa pozwala na terminową spłatę rat. Jeśli już teraz nie wyglądamy na wiarygodnych konsumentów rynku finansowego, nasz wniosek o pożyczkę może zostać odrzucony.

Aby nasza zdolność kredytowa była pozytywna, powinniśmy posiadać stały dochód. Może on pochodzić z różnych form zatrudnienia. LoanMe udziela pożyczek bez umowy o pracę. Oznacza to, że akceptowany przez pożyczkodawcę dochód może pochodzić z umowy o dzieło, umowy zlecenie, a także kontraktów, renty czy emerytury. Do dochodu wliczają się także stypendia, zasiłki: rodzinny i socjalny oraz alimenty.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Jak wziąć pożyczkę w LoanMe?

Wnioskowanie o pożyczkę w LoanMe jest bardzo proste. Wszystko odbywa się z poziomu strony internetowej pożyczkodawcy. Jedyne, co musimy zrobić, to zaznaczyć specjalnymi suwakami interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. Kolejną czynnością jest wypełnienie wniosku. Pamiętajmy, aby sprawdzić kilka razy poprawność jego wypełnienia. Pomoże to przyspieszyć proces rozpatrzenia naszego wniosku, tym samym wypłatę pieniędzy z pożyczki.

Jeśli pożyczka zostanie nam przyznana, jej umowę podpiszemy bez wychodzenia z domu. LoanMe ceni sobie czas klientów, dlatego umożliwia dokonanie całej procedury transakcyjnej przez internet. Jeśli dopełnimy wszelkich formalności, pieniądze z pożyczki zostaną nam wypłacone już na drugi dzień.

Jak spłacić pożyczkę w LoanMe?

Swoją pożyczkę w LoanMe można spłacić za pomocą systemu transakcyjnego swojego banku oraz z pomocą podmiotów, które oferują opcję przelewów gotówkowych. Najważniejsze jest to, aby wpłaty dokonane były na osobiste konto pożyczkowe klienta oznaczone imieniem i nazwiskiem. Jeśli dokonamy terminowej spłaty, a nasza historia kredytowa nadal będzie przedstawiała się pozytywnie, możemy sięgnąć po kolejną pożyczkę. W LoanMe mamy możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki zupełnie za darmo.

Jeśli nie spłacimy na czas zaległości, będziemy musieli ponieść tego konsekwencje. W początkowej fazie zadłużenia pożyczkodawca naliczy swojemu klientowi odsetki. Niespłacenie zarówno rat pożyczki, jak i dodatkowych opłat spowoduje, że naszą sprawą zajmie się windykator, a w najgorszym przypadku komornik. Warto więc pożyczać odpowiedzialnie.

LoanMe - sprawdź ofertę

LoanMe – Podsumowanie

LoanMe - zalety

 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Strona prosta w obsłudze
 • Wypłata pieniędzy na drugi dzień
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Mało formalności
 • Pożyczka od 18 lat
 • Pożyczka bez zastawu
 • Pożyczka na dowolny cel
 • Możliwość przedłużenia spłaty pożyczki
 • Możliwość darmowej wcześniejszej spłaty pożyczki

LoanMe - wady

 • Wnioskowanie tylko z pozytywną zdolnością kredytową

Informacje o LoanMe

Nazwa firmy

LoanMe Sp. z.o.o.

Adres Aleje Jerozolimskie 142B
02-305 Warszawa
Telefon (22) 377 78 77 oraz (22) 377 78 00
Adres e-mail kontakt@loanme.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 – 20:00
Niedziela: 10:00 – 20:00
Wniosek Wypełnij wniosek