Pożyczka 10 tys. zł – prezentujemy 11 ofert kredytu!

Pożyczka 10 tys. zł to bardzo atrakcyjna propozycja dla każdego, kto potrzebuje zastrzyku gotówki na sprzęt AGD i RTV, remont w domu czy nawet kupno samochodu. To najczęstsze powody, dla których decydujemy się wnioskować o dodatkowe środki w postaci kredytu gotówkowego bądź pożyczki online. 10 tys. zł pozwala zrealizować te cele i stosunkowo szybko zwrócić dług.

O pożyczkę 10 tys. zł warto ubiegać się w banku, tym bardziej że przy takich kwotach instytucje bankowe ograniczają formalności do minimum, a nawet pozwalają wnioskować o kredyt całkowicie przez internet! Kredyt online bez wychodzenia z domu to dzisiaj najlepsza propozycja dla każdego, kto chce w łatwy i szybki sposób otrzymać gotówkę. Które banki mają w swojej ofercie pożyczkę do 10 tys. zł? W tabeli poniżej prezentujemy szczegółowe informacje!

BankWeź kredytMaks. czas spłatyRRSORata przy spłacie w 24 mies.Rata przy spłacie w 60 mies.Kredyt bez umowy o pracęWnioskowanieAplikuj teraz
T-Mobile Usługi BankoweWeź kredyt120 mies.16,52%524,26 zł241,36 złw oddziale
online*
Sprawdź ofertę
Citi HandlowyWeź kredyt96 mies.10,67%489 zł211 złonline
przez telefon
Sprawdź ofertę
Santander Consumer BankWeź kredyt60 mies.12,04%Brak inf.Brak inf.w oddziale
online
Sprawdź ofertę
PKO BP*Weź kredyt96 mies.15,89%530 zł244 złw oddziale
online
przez telefon
w aplikacji IKO
Sprawdź ofertę
Getin BankWeź kredyt120 mies.18,9%Brak inf.Brak inf.w oddziale
online*
przez telefon
Sprawdź ofertę
ING Bank ŚląskiWeź kredyt96 mies.18,56%488,66 zł220,54 złw oddziale
online*
Sprawdź ofertę
Bank MillenniumWeź kredyt108 mies.10,60%526 zł242 złw oddziale
online*
Sprawdź ofertę
Alior BankWeź kredyt60 mies.13,7%Brak inf.Brak inf.w oddziale
online*
Sprawdź ofertę
EurobankWeź kredyt108 mies.26,02%507,70 zł233,77 złw oddziale
online*
Sprawdź ofertę
BNP ParibasWeź kredyt120 mies.10,68%505 zł220 złw oddziale
przez telefon
Sprawdź ofertę

* – oferta dla klientów banku

Aktualne oferty pożyczki 10 tys. zł znajdziemy również w rankingu kredytów gotówkowych. Warto śledzić go na bieżąco, aby mieć dostęp do bieżących propozycji banków.

Ile kosztuje pożyczka do 10 tys. zł?

Koszty kredytu gotówkowego to kwestia, która powinna w szczególny sposób przykuwać naszą uwagę przy podpisywaniu umowy z instytucją finansową. Lepiej nie być zaskoczonym wysokością rat i w terminie regulować płatności, aby rejestry dłużników nie odnotowały naszego nazwiska. W tabeli znajdziemy dokładne informacje na temat wysokości rat przy kredycie na 24 oraz na 60 miesięcy. W przypadku pożyczki 10 tys. zł przy 24-miesięcznym okresie kredytowania najlepszą ofertę przygotował dla nas ING Bank Śląski. Z kolei o pożyczkę do 10 tys. z terminem spłaty do 60 miesięcy najlepiej jest się starać w Citi Handlowy.

Decyzja o długości okresu kredytowania należy wyłącznie do nas. Możemy spłacić pożyczkę w szybszym terminie albo wręcz przeciwnie – mając w planach inne wydatki, wydłużyć czas spłaty. Jeśli posłużymy się przy tym kalkulatorem kredytu gotówkowego, skrupulatnie wyliczymy wysokość rat w zależności od kwoty pożyczki bankowej i długości okresu kredytowania. Korzystając z tego narzędzia, poznamy harmonogram spłaty kredytu. Szczegółowa rozpiska pozwoli zaplanować budżet domowy na czas, w jakim będziemy posiadać dodatkowe obciążenie! Kalkulator kredytu gotówkowego jest dostępny na stronie internetowej większości banków.

Pożyczka 10 tys. bez zaświadczeń – jakie dokumenty przygotować?

Osoby, które zamierzają starać się o kredyt gotówkowy w kwocie 10 tys., muszą przedstawić wymagane bank dokumenty. Okazuje się, że w przypadku niskich kwot instytucje bankowe często decydują się udzielać kredytu bez zaświadczeń. Aby otrzymać zastrzyk gotówki i zrealizować swoje cele, wystarczy dowód osobisty!

Poniżej przedstawiamy kompletną listę dokumentów, których bank może (ale nie musi!) od nas wymagać:

  • dokument potwierdzający tożsamość (obligatoryjnie),
  • zaświadczenie o dochodach (zależnie od oferty),
  • poprawnie wypełniony wniosek.

Po złożeniu wniosku o kredyt, jak najszybciej to możliwe otrzymamy decyzję kredytową. Pozytywna odpowiedź będzie skutkować uruchomieniem środków i przelewem na nasze konto bankowe. Gotówkę możemy też odebrać w oddziale, pod warunkiem, że bank zapewnia taką możliwość wypłaty pożyczki.

Pożyczka 10 tys. bez BIK niemożliwa

Wszystkie instytucje finansowe są zobowiązane do weryfikacji zdolności kredytowej klientów. Dlatego sprawdzanie baz, w tym bazy BIK, jest jednym z ich podstawowych obowiązków. Banki są w tej kwestii bardzo rygorystyczne. Nie udzielają pożyczek bez BIK i skrupulatnie weryfikują zdolność kredytową każdego klienta. Większą tolerancją wykazują się instytucje pozabankowe. Mają w swojej ofercie pożyczki bez BIK. Oznacza to, że nawet negatywna historia kredytowa nie przekreśla naszych szans na pożyczkę!

W ofercie instytucji pozabankowych można też znaleźć pożyczki bez baz. Warto przyjrzeć się im bliżej i w razie potrzeby korzystać z ofert dostosowanych do potrzeb różnych pożyczkobiorców. Można też sprawdzić ranking chwilówek oraz ranking pożyczek na raty i wybrać ofertę, która najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom.