Odbierz od Citi 200 zł i 2 kody InPost za nowe CitiKonto

Konto osobiste Citi Handlowego doczekało się kolejnej promocji z premią dla nowych klientów. Wciąż jest dobrze z nagrodami, ponieważ bank oferuje obecnie 200 zł za otwarcie konta, dokładając do tego 2 kody na darmowe przesyłki InPost. Na uwagę zasługują też proste do spełnienia warunki.
Citi
CitiKonto w Citibank Handlowy - weź pożyczkę
CitiKonto w Citibank Handlowy

Do największych atutów CitiKonta w banku Citi Handlowy, można zaliczyć: brak opłat za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej. Rachunek można wygodnie założyć na stronie banku, również na selfie. W naszym artykule wskazaliśmy więcej cech CitiKonta, wskazaliśmy najważniejsze opłaty, jakie się z nim wiążą oraz omówiliśmy jego wady i zalety.

Złóż wniosek Opinie o CitiKonto w Citibank Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł
  • 2 kody na przesyłki InPost
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 28 lutego 2022 roku

Klasyczna bankowa promocja InPost i Citi Handlowego

Do szerokiej gamy darmowych kont bankowych dostępnych na rynku dołączył w zeszłym roku solidny rachunek od Citi. Objęty jest od tamtej pory promocją, która doczekała się kolejnej odsłony z równie atrakcyjnymi nagrodami jak poprzednie. Podobnie jak w ich przypadku, i teraz oferta skierowana jest do nowych klientów.

Na całe szczęście z promocji nie wyklucza posiadanie konta w Citi w przeszłości. Granicą jest tutaj 1 stycznia 2020 roku. Na premię nie mają co liczyć osoby, które po tym dniu posiadały lub współposiadały konto osobiste albo rachunek oszczędnościowy tej instytucji. Bonusy trafią do pierwszych 3000 klientów, którzy zdecydują się skorzystać z okazji. Mimo to refleks raczej nie będzie potrzebny, ponieważ trudno spodziewać się, aby w ramach promocji założono tak wiele kont.

Nowe CitiKonto to 200 zł i 2 kody na przesyłki InPost

Promocje na założenie konta osobistego w Citi wymagają od nas aktywności w pierwszych miesiącach od otwarcia rachunku. Nie inaczej jest tym razem. Na szczęście warunki otrzymania bonusu pieniężnego oraz kodów na usługi kurierskie nie należą do wygórowanych.

Aby otrzymać 200 zł i 2 kody InPost w promocji na nowe CitiKonto, należy:

  1. Do 28 lutego 2022 roku zawrzeć umowę na CitiKonto w procesie online, akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w oddziale banku lub w ramach kampanii telefonicznej.
  2. W ciągu 10 dni zaakceptować regulamin promocji przesłany SMS-em.
  3. Przy podpisywaniu umowy wyrazić zgodę na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku, za co do ostatniego dnia miesiąca po założeniu konta otrzymuje się 2 kody InPost do odebrania w zakładce „Korzyści i produkty” w bankowości internetowej.
  4. Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym otwarto konto, zapewnić wpływ z innego banku w wysokości minimum 100 zł oraz zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Skutkuje to premią 50 zł.
  5. Do końca drugiego miesiąca zapewnić co najmniej jeden wpływ z tytułu wynagrodzenia opiewający na co najmniej 2000 zł. Alternatywą jest dokonanie zlecenia walutowego w Citi Kantor na równowartość tej kwoty. Za to bank wypłaca kolejne 50 zł.
  6. Do końca trzeciego miesiąca wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł lub spłacić z konta kartę kredytową Citi na równowartość tej kwoty. To pozwala na zarobienie kolejnych 50 zł.
  7. W przypadku spełnienia wszystkich warunków Citi przyznaje klientowi dodatkowe 50 zł, co razem daje kwotę 200 zł.

Zadania można wykonać szybciej, ale bonusy i tak spływały będą na konto zgodnie z harmonogramem. Jedynym problemem może być wpływ wynagrodzenia, który musi pochodzić z konta pracodawcy lub instytucji wypłacającej uczestnikowi promocji świadczenia socjalne. W celu podwyższenia nagrody o kolejne 50 zł, warto postarać się o kod polecający generowany w programie poleceń kont osobistych Citi.

Jakie inne promocje bankowe mogą odwieść od promocji Citi z InPostem?

W IV kwartału 2021 roku kwota rzędu 200 zł wydaje się żelaznym standardem w promocjach bankowych na otwarcie konta. Gdzie można liczyć na większe pieniądze? Kombinacja kilku okazji pozwoli na otrzymanie ponad 500 zł za nowe konto w Santander Bank. Na premii za założenie konta nie kończą się jednak bankowe okazje Citi.

Skorzystanie z usług tego banku może być dobrym wstępem do kolejnych produktów finansowych, które przyniosą większe profity. Nowa karta kredytowa Citi przyniesie bon 400 zł na Allegro, a namówienie do jej wyrobienia 5 znajomych będzie równało się premii 1200 zł w programie poleceń kart kredytowych Citi.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Monia

150 złotych to raczej standardowa kwota, ani mala, ani duża! Kody to w ogóle jakaś pomyłka! jedyne co ratuje ofertę to sam Citi Handlowy, który jest spoko bankiem i ma konto na bardzo dobrych zasadach!

Tolek

150 zł to żadna kasa, a kody do inPosta to nie jest zachęta dla każdego. Słabizna.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść