Co można zyskać w promocji?150 zł

10 kodów na przesyłki InPost

Do kiedy trwa promocja?Do 28 lutego 2021 roku

Kto może wziąć udział w 4. edycji Finansowych Rewolucji?

Do szerokiej gamy darmowych kont bankowych dostępnych na rynku dołączył w zeszłym roku solidny rachunek od Citi. Objęty jest od tamtej pory promocją, która doczekała się już 4. edycji, trwającej do końca lutego. Podobnie jak w poprzednich odsłonach, i teraz oferta skierowana jest do nowych klientów.

Na całe szczęście z promocji nie wyklucza posiadanie konta w Citi w dalszej przeszłości. Granicą jest tutaj 1 stycznia 2020 roku. Na premię nie mają co liczyć osoby, które po tym dniu posiadały lub współposiadały konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy tej instytucji. W przeciwieństwie do edycji listopadowo-grudniowej, bonusów dostępnych jest tym razem nie tylko 2000. Mimo to refleks raczej nie będzie potrzebny, ponieważ trudno spodziewać się, aby w ramach promocji założono tak wiele kont.

Jakie są warunki otrzymania nagrody od Citi Handlowego?

Promocje na założenie konta osobistego w Citi wymagają od nas aktywności w pierwszych miesiącach od otwarcia rachunku. Nie inaczej jest tym razem. Na całe szczęście warunki otrzymania bonusu pieniężnego oraz kodów na usługi kurierskie nie należą do wygórowanych.

Aby otrzymać 150 zł i 10 kodów InPost za nowe CitiKonto należy:

  1. Do 28 lutego 2021 roku zawrzeć umowę na CitiKonto w procesie online, akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w oddziale banku lub w ramach kampanii telefonicznej.
  2. W ciągu 10 dni zaakceptować regulamin promocji przysłany SMS-em.
  3. Przy podpisywaniu umowy wyrazić zgodę na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku, za co do 10 dnia miesiąca po założeniu konta otrzymuje się pierwsze 2 kody InPost do odebrania w zakładce „Korzyści i produkty” w bankowości internetowej.
  4. Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym otwarto konto, zapewnić co najmniej jeden wpływ z tytułu wynagrodzenia, opiewający na co najmniej 2000 zł. To uprawnia do odebrania kolejnych 8 kodów oraz otrzymania 50 zł.
  5. Do końca drugiego miesiąca zapewnić wpływ z innego banku w wysokości minimum 100 zł oraz zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Za to bank wypłaca kolejne 50 zł.
  6. Do końca trzeciego miesiąca za pośrednictwem systemu płatności Google Pay lub Apple Pay wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną do konta kartą debetową na łączną kwotę minimum 100 zł. To pozwala na zarobienie kolejnych 50 zł.

Zadania można wykonać szybciej, ale bonusy i tak spływały będą na konto zgodnie z harmonogramem, czyli nie później niż do ostatniego dnia miesiąca następującego po tym, w którym mija czas na spełnienie warunków promocji.

Czy promocja na 150 zł jest obecnie konkurencyjną ofertą?

Dla wielu obecnych klientów Citi Handlowego trzecia edycja tej promocji może być argumentem przy namawianiu znajomych lub członków rodziny w ramach programu poleceń Citi. To zresztą oprócz zadowolenia z usług instytucji argument jedyny. Bycie rekomendowanym klientem nie sprawia, że otrzyma się bonus 50 zł jak rekomendowany.

Znacznie ciekawiej na tym tle prezentują się okazje bankowe związane z innymi produktami finansowymi. Nowa karta kredytowa Citi przyniesie bon 300 zł do Biedronki, a namówienie do jej wyrobienia 5 znajomych będzie równało się premii 1200 zł w programie poleceń kredytówek. Otwarcie konta w ramach tej promocji może być więc ciekawym wstępem do bardziej zaawansowanych działań.