Credit Agricole zwróci do 480 zł z karty kredytowej

Credit Agricole proponuje nową promocję do karty kredytowej “Karta do wywoływania uśmiechu”! Zyskaj nawet od 480 zł w skali roku, tylko i wyłącznie za aktywne korzystanie z karty! Sprawdź czy możesz skorzystać z promocji i co zrobić, żeby uzyskać maksymalną nagrodę!
Credit Agriole
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
 • Nawet 480 zł zwrotu za transakcje kartą
 • Aparat Polaroid Go White
 • Bon 50 zł do wykorzystania w Biedronce
Do kiedy trwa promocja?
 • 31 stycznia 2022 r.

Co można uzyskać w promocji do karty kredytowej Credit Agricole

Credit Agricole wystartował z nową promocję do karty kredytowej dla nowych i stałych klientów banku. W ramach promocji “ Karta do wywoływania uśmiechu” możesz uzyskać nawet do 480 zł w skali roku. Przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o kartę kredytową otrzymasz zwrot w wysokości 10 zł za każdą transakcję bezgotówkową wykonaną na kwotę minimum 200 zł. Kto dokładnie może wziąć udział w promocji i jakie warunki trzeba spełnić?

Z oferty może skorzystać każdy, kto spełni wszystkie poniższe warunki:

 • posiada lub otworzy konto osobiste w Credit Agricole;
 • spełnia wymagania formalne oraz wykazuje odpowiednią zdolność kredytową do uzyskania karty;
 • w ostatnich 24 miesiącach nie miał żadnej z naszych kart kredytowych: Visa Standard, Mastercard Silver, Visa Silver, Mastercard Gold, Visa Gold;
 • w okresie od 26 listopada 2021 do 31 stycznia 2022, złoży wniosek o limit kredytowy i podpisze umowę o jedną z dostępnych kart kredytowych;
 • złoży wniosek o limit kredytowy, który wynosi minimalnie: 4 000 zł w przypadku karty Silver oraz 5 000 zł w przypadku karty Gold;
 • potwierdzi otrzymanie regulaminu promocji.

Jak zdobyć bonus za korzystanie z karty kredytowej Credit Agricole?

Korzystanie z tej promocji jest naprawdę proste. Złóż wniosek o kartę kredytową z limitem 4000/5000 zł (wymagana wysokość limitu do udziału w promocji, jest zależna od rodzaju karty). Następnie, wystarczy regularnie płacić kartą kredytową za zakupy lub usługi. Maksymalnie w miesiącu można uzyskać do 40 zł zwrotu. Zwrot 10 zł jest przyznawany za pierwsze cztery płatności bezgotówkowe na kwotę min. 200 zł.

Najłatwiejsza do darmowego utrzymania karta kredytowa Credit Agricole, czyli Visa Standard, nie została niestety objęta moneybackiem. Nie jest to zresztą jedyny mankament promocji.

Co dokładnie należy zrobić aby skorzystać z promocji “Karta do wywoływania uśmiechu”?

 1. Do 31 stycznia 2022 roku w placówce, na infolinii lub stronie www.credit-agricole.pl złożyć wniosek o kartę kredytową Visa Silver / Mastercard Silver z minimalnym limitem kredytowym 4000 zł lub Visa Gold / Mastercard Gold na co najmniej 5000 zł, po czym podpisać umowę.
 2. Przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o kartę kredytową otrzymasz zwrot w wysokości 10 zł za każdą transakcję bezgotówkową wykonaną na kwotę minimum 200 zł. W skali roku możesz uzyskać do 480 zł!
 3. Premia w postaci zwrotu za transakcje zostanie wypłacona na Twój rachunek karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji.

Karta do wywoływania uśmiechu – Biedronka i Polaroid

Crédit Agricole organizuje dodatkowy konkurs dla użytkowników kart kredytowych, łącząc siły z siecią sklepów Biedronka oraz Polaroid. W ramach oferty można wygrać bon na kwotę 50 zł, do wykorzystania w Biedronce oraz aparat Polaroid Go White!

Są to dwie, oddzielne promocje dodatkowe. Co ważne, wymagają one spełnienia nieco innych warunków.

Aby skorzystać z promocji “Karta do wywoływania uśmiechu – Biedronka” należy:

 1. Spełnić podstawowe warunki do wzięcia udziału w promocji oraz do uzyskania karty kredytowej CA. Te zostały wymienione na początku artykułu.
 2. W okresie od 26.11.2021 do 10.12.2021 r. podpisz umowę o kartę kredytową Mastercard Silver lub Mastercard Gold z limitem min. 4 000 zł.
 3. Należy posiadać lub otworzyć konto osobiste w Credit Agricole.
 4. Wykonaj 3 transakcje mobilne w ciągu 45 dni od podpisania umowy.
 5. W ramach promocji otrzymasz bon podarunkowy do sklepu Biedronka o wartości 50 zł.

Aby skorzystać z promocji “Karta do wywoływania uśmiechu – Polaroid” i wygrać 1 ze 100 aparatów fotograficznych Polaroid Go White oraz nagrodę pieniężną, należy:

 1. Spełnić podstawowe warunki do wzięcia udziału w promocji oraz do uzyskania karty kredytowej CA. Te zostały wymienione na początku artykułu.
 2. W okresie promocji od 26 listopada 2021 do 10 grudnia 2021 r. podpisz umowę o kartę kredytową Mastercard Silver lub Mastercard Gold z limitem min. 4 000 zł.
 3. Należy posiadać lub otworzyć konto osobiste w Credit Agricole.
 4. Wykonaj 3 transakcje mobilne w ciągu 45 dni od podpisania umowy,
 5. Wykonaj zadanie konkursowe, które polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: “Jaką sytuację związaną z kartą kredytową Credit Agricole, która wywoła Twój uśmiech, uwieczniłbyś na zdjęciu?”

Nagrodę Polaroid Go White otrzyma 100 osób, których odpowiedzi zostaną najwyżej ocenione przez jury konkursu.

Inne, aktualne promocje do karty kredytowej w bankach

Credit Agricole przygotowało świetną ofertę promocyjną dla klientów zainteresowanych kartą kredytową. Jeśli planowałeś skorzystać z limitu kredytowego, ,jest to idealny moment by złożyć wniosek o kartę kredytową i dodatkowo zdobyć ciekawe nagrody.

Nim jednak złożysz wniosek, warto zapoznać się z propozycjami innych banków. Gdzie jeszcze warto wyrobić kartę kredytową, jeśli bierze się pod uwagę wyłącznie wysokość premii?

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść