Za kartę kredytową Millennium dostaniesz 300 zł na eKarcie goodie!

Bon do konkretnego sklepu to popularna forma nagradzania za wyrobienie karty kredytowej. W promocji Millennium równowartość 300 zł będzie można wydać w Biedronce. Czy na taką kwotę za wyrobienie kredytówki warto jednak pracować płatnościami aż sześć miesięcy? Sprawdźmy warunki okazji.
Millennium oferuje obecnie 550 zł w bonach na Allegro
Millennium Bank - Kredyt Gotówkowy

Millennium Bank oferuje swoim klientom kilka rodzajów kart kredytowych i kart kredytowych-partnerskich.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Millennium Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 2 bony po 150 zł do Biedronki
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 9 stycznia 2022 roku

Millennium nagradza za wyrobienie karty kredytowej Mastercard

W ostatnich miesiącach Millennium kusi nie tylko osoby, które otworzyć chcą konto bankowe i zgarnąć za to kilkaset złotych premii. Równie intensywnie zachęca do zakładania kart kredytowych, czego kolejnym przykładem jest okazja do zgarnięcia 300 zł do wydania w Biedronce oraz roczne zwolnienie z opłat. Kto skorzysta na promocji „Jesień z kartą kredytową Mastercard”?

O bonus postarać mogą się osoby, które nie posiadały karty kredytowej Millennium po 1 stycznia 2020 roku. Przeszkody nie stanowi z kolei bycie klientem banku w jakimkolwiek innymi zakresie, a także korzystanie z akcji premiowych w dalszej przeszłości. Wniosek o kartę można złożyć nie tylko w Millenecie (bankowości elektronicznej) lub aplikacji mobilnej banku, ale również w oddziale stacjonarnym lub telefonicznie, więc nie jest wymagane konto w Millennium.

Jako że promocja dotyczy karty kredytowej Mastercard Impresja lub Mastercard Gold, do przejścia pozytywnej weryfikacji potrzebna będzie także przyzwoita historia kredytowa. Nie obejdzie się również bez stałego i możliwego do potwierdzenia źródła przychodów. W regulaminie tej edycji nie ma jednak mowy o minimalnym limicie, który uprawnia do ubiegania się o bonus.

Co zrobić, aby otrzymać 300 zł do Biedronki od Millennium?

Niestety, otrzymanie pełnej kwoty oferowanej w promocji na karty kredytowe Millennium oznacza aż sześć miesięcy spełniania warunków. Choć nie są one wygórowane, pół roku na otrzymanie 300 zł do wydania w Biedronce to sporo czasu. Cała premia rozbita jest na szczęście na dwa bony po 150 zł. Jak na nie zapracować?

Millennium wymaga od klienta biorącego udział w promocji, żeby:

  1. Do 9 stycznia 2022 roku zawnioskować o kartę Mastercard Impresja lub Mastercard Gold.
  2. W tym samym terminie podpisać umowę po przejściu pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej.
  3. W ciągu sześciu miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy wykonywać transakcje na łączną kwotę co najmniej 350 zł.

Po trzech miesiącach spełniania warunków bank prześle klientowi SMS-em kod pozwalający wydać 150 zł w Biedronce. To samo powtórzy się po kolejnym kwartale. Udział w promocji zapewnia także 12 miesięcy korzystania z karty kredytowej Mastercard Impresja lub Mastercard Gold za darmo. Roczne zwolnienie z opłat, któremu podlegają klienci biorący udział w promocji, wymaga co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą. Jeśli nie wykona się jej, bank naliczy w następnym miesiącu 7,99 zł opłaty.

Czy Visa Impresja lub Gold z premią od Millennium to dobra promocja?

Mimo iż 300 zł od Millennium to kwota nie do pogardzenia, trzeba na nią pracować pół roku. Znacznie szybciej otrzyma się identyczną nagrodę w promocji na kartę kredytową Citi z bonem 300 zł do Biedronki. Co więcej, wyrobienie jej otwiera drogę do opłacalnego programu poleceń kredytówek Citi, gdzie za pięciu rekomendowanych znajomych otrzymamy już 1300 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×