300 zł do Circle K z kartą kredytową Visa w Millennium

Bon do konkretnego sklepu to popularna forma nagradzania za wyrobienie karty kredytowej. W promocji Millennium równowartość 300 zł trafi do nas w formie kodu do wykorzystania na stacjach paliw Circle K. Warunki, które będziemy musieli spełnić nie są wygórowane, jednak zdobycie nagrody może potrwać nawet 6 miesięcy. Warto się pospieszyć, bowiem akcja potrwa do wyczerpania puli promocyjnych wniosków lub 30.04.2022 r.
Millenium
Millennium Bank - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Millennium Bank

Bank Millennium posiada w swojej ofercie aż 4 karty kredytowe do wyboru. Karty różnią się między sobą maksymalnym limitem, oprocentowaniem oraz różnymi benefitami. Oferta kart kredytowych banku Millennium jest o tyle ciekawa, że każda karta charakteryzuje się innymi korzyściami z jej posiadania. Nie dość, że do dyspozycji są różnej wysokości limity kredytu, to także korzyści z posiadania karty można dostosować wedle uznania. Karty posiadają długi okres bezodsetkowy oraz stosunkowo niskie oprocentowanie. W ofercie kart kredytowych banku Millennium każdy znajdzie dla siebie kartę, która najbardziej będzie mu odpowiadać.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Millennium Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł do wydania na stacjach paliw Circle K
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 kwietnia 2022 roku lub wyczerpania puli nagród

Kto może wziąć udział w promocji?

Najnowsza promocja banku Millennium skierowana jest do jego obecnych klientów, którzy mając konto nie zdecydowali się jeszcze na wyrobienie karty kredytowej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by stać się posiadaczem konta w Millennium właśnie teraz, by również wziąć udział w promocji. Ważne, by nie posiadać karty kredytowej w Millennium po 1 stycznia 2020 r. Okres karencji jest więc dość długi, jednak bank ewidentnie nastawia się na długofalową współpracę z klientem, co swoje odzwierciedlenie znajdzie też w warunkach promocji.

Jak zgarnąć 300 zł do wydania na stacjach Circle K?

By otrzymać nagrodę będziemy musli przejść kilka etapów. Zaś sama kwota 300 zł zostanie nam wypłacona w swoistych transzach. To rozwiązanie, które obserwujemy coraz częściej w tego typu promocjach. Co więc należy zrobić?

  1. Do 30 kwietnia 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Visa Impresja lub Visa Gold. Użyj do tego bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Pamiętaj o limicie wniosków – tylko pierwsze 10 tysięcy będzie brało udział w promocji!
  2. Przez kolejne 3 miesiące od otrzymania karty (zaczynając od miesiąca następującego po złożeniu wniosku) wykonuj nią transakcje na łączną, miesięczną kwotę minimum 350 zł. Ważne byś robił to w każdym kolejnym miesiącu.
  3. Po 3 miesiącach spełniania warunków bank przekaże Ci w wiadomości SMS kod o wartości 150 zł, do wykorzystania na stacjach Cirlce K. To pierwsza z dwóch nagród, którą możesz otrzymać.
  4. By skorzystać z kodu będziesz musiał aktywować eKartę w aplikacji Goodie. Otrzymany kod wpisz w polu “Użyj kodu”, w zakładce “Więcej” aplikacji. Po aktywacji eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy. Na jej aktywację masz zaś czas przez 60 dni od otrzymania kodu.
  5. Jeżeli przez kolejne 3 miesiące również wykonasz transakcje na łączną miesięczną kwotę 350 zł otrzymasz kolejne 150 zł. Łącznie jest więc do zgarnięcia aż 300 zł do wydania na stacjach Circle K.

300 zł za pół roku transakcji

Mimo iż wydanie w miesiącu 350 zł przy pomocy karty kredytowej nie jest trudnym zadaniem, to wiązanie się umową na kartę kredytową aż na 6 miesięcy może zniechęcić część potencjalnych klientów. Niewątpliwym plusem jest to, że nagroda podzielona jest na dwie transze, więc pierwszym bonusem będziemy mogli cieszyć się już po 3 miesiącach. Jeżeli zaś zdarzy się nam miesiąc, w którym nie osiągniemy progu 350 zł, nie oznacza to automatycznego wykluczenia z promocji. Wciąż otrzymamy nagrodę jeżeli spełnimy warunki przez kolejne 3.

Bank Millennium kusi nowych klientów, ale nie zapomina też o dotychczasowych. Przygotował m.in. promocję “Limit w koncie z prowizją 0% – edycja IV”, pozwalającą uruchomić limit na koncie osobistym bez prowizji. Dla młodszych użytkowników (i ich rodziców) przewidziany jest zaś bonus 100 zł za otworzenia Konta Junior.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść