Konto Junior w Millennium przyniesie 100 zł kieszonkowego

Banki przyznają kieszonkowe za nowe konto dla dziecka w różnej formie. Nowa promocja Millennium to okazja na uzyskanie 100 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior. Warunki otrzymania nagrody nie są tak proste jak w przypadku większości rachunków dziecięco-młodzieżowych. Z ich spełnieniem nie powinien mieć jednak problemu żaden klient.
Jak dostać od Millennium 100 zł za konto dla dziecka?
Millennium Bank - zobacz ofertę
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł na eKarcie goodie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 marca 2023 roku

Konta 360° Junior w Millennium – promocja

Okazja nadarzająca się w Millennium na Konto 360° Junior formalnie kierowana jest do starszych klientów tego banku, posiadających dostęp do bankowości elektronicznej Millenet za sprawą posiadanego konta osobistego lub karty kredytowej. Przystąpić mogą do niej tylko wówczas, gdy mają dzieci i chcą otworzyć dla nich rachunek.

Zależnie od wieku dziecka, któremu zakładamy konto warunki otrzymania nagrody 100 zł na eKarcie goodie są nieco inne. Nie zmienia to faktu, że promocja „100 zł na dobry początek” to bardzo łatwy zarobek.

Jak dostać od Millennium 100 zł za konto dla dziecka?

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w tej promocji jest dostęp do Millenetu, za pomocą którego założymy dziecku rachunek. Gwarantuje to chociażby Konto 360° w Millennium, ale wystarczy nawet podstawowa karta kredytowa tego banku.

Czego i w jakich terminach należy dopilnować aby otrzymać bonus 100 zł?

  1. Do 31 marca 2023 roku otworzyć przez bankowość elektroniczną Millenet Konto 360° Junior, wyrażając zgody na kontakt marketingowy.
  2. Do 28 kwietnia 2023 roku zapewnić wpływ co najmniej 150 zł za nowe konto. Tyle wystarczy, aby zapewnić premię dla dziecka do 7 roku życia.

W przypadku zakładania Konta 360° Junior dla dzieci powyżej 7 roku życia, w terminie do 28 kwietnia 2023 roku należy:

  1. Zapewnić wpływ co najmniej 150 zł za nowe konto.
  2. Aktywować aplikację mobilną do konta Junior w telefonie dziecka.
  3. Dziecko, użytkownik Konta 360° Junior, musi wykonać transakcję kartą debetową lub za pomocą usługi BLIK lub zbliżeniowo telefonem.

Kod do eKarty podarunkowej goodie należy wykorzystać w ciągu 2 miesięcy. Sama eKarta ważna będzie rok od aktywacji. Premia za założenie konta zwolniona jest ponadto z podatku i nie trzeba zgłaszać jej do Urzędu Skarbowego.
„Lubię to polecam – edycja 11

Jakie promocje czekają na rodziców przenoszących konto do Millennium?

Dla niektórych rodziców atrakcyjna promocja na konto dla dziecka może być impulsem do przeniesienia tam również swojego rachunku. Na szczęście otrzymanie bonusu za Konto 360° Junior nie dyskwalifikuje z innych okazji na premie.

Aktualnie, korzystając z promocji Millennium Bank „Lubię to polecam”, za każde skuteczne polecenie otwarcia konta otrzymamy bony podarunkowe do wybranej sieci sklepów lub bilety do kina lub możliwość skorzystania z atrakcyjnego oprocentowania na lokacie.

Dodatkowo zyskać mogą osoby zainteresowane otwarciem konta dla firm, gdzie można uzyskać 2 tysiące złotych w ramach nagród. Promocja 2500 zł dla Twojej działalności gospodarczej wymaga większego zaangażowania ze strony klienta Millennium. Bonus za skorzystanie z tej promocji jest jednak wart poświęconego czasu.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Dyziek

premie z edycji na edycje sa coraz nizsze!

Mira

Konta dla młodych ludzi, którzy mają już po 14-16 i wiecej lat są dobrym rozwiązaniem, szczególnie w czasach gdy płatności można dokonać telefonem! A Millennium Bank jest rewelacyjnym bankiem, w którym konta mają super zasady!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść