Konto Junior w Millennium przyniesie 50 zł kieszonkowego

Banki przyznają kieszonkowe za nowe konto dla dziecka w różnej formie. Nowa promocja Millennium to okazja na uzyskanie 50 zł na eKarcie goodie, czyli nic nie zmieniło się od poprzedniej edycji akcji. Warunki otrzymania nagrody nie są tak proste jak w przypadku większości rachunków dziecięco-młodzieżowych, choć z ich spełnieniem nie powinien mieć problemu żaden klient. Konto 360° Junior w Millennium nie wymaga również wiele zachodu, jeżeli chodzi o jego utrzymanie.
Kto skorzysta tym razem na założeniu Konta 360° Junior w Millennium?
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł na eKarcie goodie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 8 listopada 2021 roku

Kto skorzysta tym razem na założeniu Konta 360° Junior w Millennium?

Dorośli wybierający konta bankowe mogą narzekać na przesyt ciekawych ofert. W ich przypadku na ostateczną decyzję wpływa zazwyczaj znacznie więcej czynników niż promocyjna kwota za otwarcie rachunku. Tego samego nie da się powiedzieć o młodszych klientach. Ze względu na brak opłat na kontach dla dzieci, wybierają zazwyczaj ROR w tej samej instytucji, co rodzice. Czasami opiekunowie mogą jednak podpowiedzieć podopiecznym, że warto skusić się na solidną promocję.

Okazja nadarzająca się w Millennium na Konto 360° Junior formalnie kierowana jest do starszych klientów tego banku, posiadających dostęp do bankowości elektronicznej Millenet za sprawą posiadanego konta osobistego lub karty kredytowej. Przystąpić mogą do niej tylko wówczas, gdy mają dzieci i chcą otworzyć dla nich rachunek. Granica wiekowa jest tym razem niższa i na promocji skorzystają wszystkie dzieci.

W przeciwieństwie do wakacyjnych edycji, nie trzeba składać za pośrednictwem nowego konta wniosku o 300+, czyli świadczenie przyznawane dzieciom w wieku szkolnym. Niestety, po narodzinach kolejnych potomków nie ma już szans na zyskanie kolejnego bonusu. Z promocji wykluczeni są rodzice, którzy kiedykolwiek zakładali konto dla dziecka w ramach promocji na Konto 360° Junior. W jednej edycji założyć można jednak konta dla kilku dzieci.

Jak dostać od Millennium 50 zł za konto dla dziecka?

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w tej promocji jest dostęp do Millenetu, za pomocą którego założymy dziecku rachunek. Gwarantuje to chociażby Konto 360° w Millennium, ale wystarczy nawet podstawowa karta kredytowa tego banku. Później będzie już z górki.

Czego i w jakich terminach należy dopilnować?

  1. Do 8 listopada 2021 roku otworzyć przez bankowość elektroniczną Millenet Konto 360° Junior, wyrażając zgody na kontakt marketingowy.
  2. Do 30 listopada 2021 roku zapewnić wpływ co najmniej 100 zł za nowe konto. Tyle wystarczy, aby zapewnić premię dla dziecka do 7 roku życia.
  3. W tym samym terminie oprócz wpływu aktywować na nowym koncie aplikację mobilną Millennium oraz wykonać 1 transakcję kartą debetową, zbliżeniowo telefonem lub za pośrednictwem płatności BLIK. To zapewnia premię dzieciom powyżej 7 roku życia.

Kod do eKarty podarunkowej goodie na 50 zł przesłany zostanie najpóźniej do 31 grudnia 2021 roku. Wykorzystać należy go w ciągu 2 miesięcy, a sama eKarta ważna będzie rok od aktywacji. Premia za założenie konta zwolniona jest ponadto z podatku i nie trzeba zgłaszać jej do Urzędu Skarbowego.

Jakie promocje czekają na rodziców przenoszących konto do Millennium?

Dla niektórych rodziców atrakcyjna promocja na konto dla dziecka może być impulsem do przeniesienia tam również swojego rachunku. Na szczęście otrzymanie bonusu za Konto 360° Junior nie dyskwalifikuje z innych okazji na premie. Te sięgnąć mogą zaś obecnie kilkuset złotych:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Dyziek

premie z edycji na edycje sa coraz nizsze!

Mira

Konta dla młodych ludzi, którzy mają już po 14-16 i wiecej lat są dobrym rozwiązaniem, szczególnie w czasach gdy płatności można dokonać telefonem! A Millennium Bank jest rewelacyjnym bankiem, w którym konta mają super zasady!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×