Konto Junior w Millennium przyniesie 100 zł kieszonkowego

Banki przyznają kieszonkowe za nowe konto dla dziecka w różnej formie. Nowa promocja Millennium to okazja na uzyskanie 100 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior. Warunki otrzymania nagrody nie są tak proste jak w przypadku większości rachunków dziecięco-młodzieżowych. Z ich spełnieniem nie powinien mieć jednak problemu żaden klient.
Jak dostać od Millennium 100 zł za konto dla dziecka?
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł na eKarcie goodie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 stycznia 2022 roku

Konta 360° Junior w Millennium – promocja

Dorośli wybierający konta bankowe mogą narzekać na przesyt ciekawych ofert. W ich przypadku na ostateczną decyzję wpływa zazwyczaj znacznie więcej czynników niż promocyjna kwota za otwarcie rachunku. Tego samego nie da się powiedzieć o młodszych klientach. Ze względu na brak opłat na kontach dla dzieci, wybierają zazwyczaj ROR w tej samej instytucji, co rodzice. Czasami opiekunowie mogą jednak podpowiedzieć podopiecznym, że warto skusić się na solidną promocję.

Okazja nadarzająca się w Millennium na Konto 360° Junior formalnie kierowana jest do starszych klientów tego banku, posiadających dostęp do bankowości elektronicznej Millenet za sprawą posiadanego konta osobistego lub karty kredytowej. Przystąpić mogą do niej tylko wówczas, gdy mają dzieci i chcą otworzyć dla nich rachunek. Granica wiekowa jest tym razem niższa i na promocji skorzystają wszystkie dzieci.

W przeciwieństwie do wakacyjnych edycji, nie trzeba składać za pośrednictwem nowego konta wniosku o 300+, czyli świadczenia przyznawanego dzieciom w wieku szkolnym. Niestety, po narodzinach kolejnych potomków nie ma już szans na zyskanie kolejnego bonusu. Z promocji wykluczeni są rodzice, którzy kiedykolwiek zakładali konto dla dziecka w ramach promocji na Konto 360° Junior. W jednej edycji założyć można jednak konta dla kilku dzieci.

Jak dostać od Millennium 100 zł za konto dla dziecka?

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w tej promocji jest dostęp do Millenetu, za pomocą którego założymy dziecku rachunek. Gwarantuje to chociażby Konto 360° w Millennium, ale wystarczy nawet podstawowa karta kredytowa tego banku. Później będzie już z górki.

Czego i w jakich terminach należy dopilnować?

  1. Do 31 stycznia 2022 roku otworzyć przez bankowość elektroniczną Millenet Konto 360° Junior, wyrażając zgody na kontakt marketingowy.
  2. Do 28 lutego 2022 roku zapewnić wpływ co najmniej 100 zł za nowe konto. Tyle wystarczy, aby zapewnić premię dla dziecka do 7 roku życia.
  3. W tym samym terminie oprócz wpływu aktywować na nowym koncie aplikację mobilną Millennium oraz wykonać 1 transakcję kartą debetową, zbliżeniowo telefonem lub za pośrednictwem płatności BLIK. To zapewnia premię dzieciom powyżej 7 roku życia.

Kod do eKarty podarunkowej goodie na 100 zł przesłany zostanie najpóźniej do 31 marca 2022 roku. Wykorzystać należy go w ciągu 2 miesięcy, a sama eKarta ważna będzie rok od aktywacji. Premia za założenie konta zwolniona jest ponadto z podatku i nie trzeba zgłaszać jej do Urzędu Skarbowego.

Jakie promocje czekają na rodziców przenoszących konto do Millennium?

Dla niektórych rodziców atrakcyjna promocja na konto dla dziecka może być impulsem do przeniesienia tam również swojego rachunku. Na szczęście otrzymanie bonusu za Konto 360° Junior nie dyskwalifikuje z innych okazji na premie. Te sięgnąć mogą zaś obecnie kilkuset złotych:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Dyziek

premie z edycji na edycje sa coraz nizsze!

Mira

Konta dla młodych ludzi, którzy mają już po 14-16 i wiecej lat są dobrym rozwiązaniem, szczególnie w czasach gdy płatności można dokonać telefonem! A Millennium Bank jest rewelacyjnym bankiem, w którym konta mają super zasady!

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×