Limit w koncie z prowizją 0% w Millennium Bank

Limit w koncie to wygodne narzędzie pozwalające regulować wszystkie drobne wydatki na bieżąco, bez obaw o nieprzewidziane koszta. Przy odpowiednim planowaniu z limitu można korzystać za darmo. Dzięki promocji Millennium Bank zapłacisz 0 zł prowizji za przyznanie limitu. Poznaj szczegóły promocji “Limit w koncie z prowizją 0% - IV edycja”.
Millenium
Millennium Bank - zobacz ofertę
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
  • Limit w koncie osobistym bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2022 r.

Uruchom dodatkowe środki na koncie dzięki promocji Millennium

Millennium Bank uruchomił już czwartą z kolei edycję promocji na limit do konta osobistego. Dzięki promocji każdy może otworzyć limit na koncie bez prowizji za jego przyznanie.

Dzięki limitowi na koncie osobistym możesz wydawać więcej pieniędzy, niż masz środków na koncie — aż do osiągnięcia limitu. W Millennium bank oprocentowanie od spłaty limitu zapłacisz dopiero po tygodniu. Jeżeli uda ci się uregulować zobowiązanie wcześniej, oddasz tylko tyle, ile wydałeś z limitu.

Jak otrzymać limit w koncie osobistym Millennium Bank na promocyjnych warunkach?

W porównaniu z niektórymi promocjami, Limit w koncie z prowizją 0% posiada bardzo niskie wymagania. W promocji mogą wziąć udział wszyscy, którzy nie posiadali w Millennium Bank limitu kredytowego przez ostatnie pół roku. Naturalnie, do skorzystania z oferty niezbędne jest konto osobiste w banku. Możesz je założyć razem z wnioskiem o ustalenie limitu. Niestety, oferta nie dotyczy podwyższania limitów na już istniejących kontach, które je posiadają.

Jeżeli posiadasz konto osobiste w Millennium, aby skorzystać z promocji, wystarczy wejść na stronę oferty i wcisnąć przycisk “uruchom limit w banku”. Zabierze cię to do strony logowania, a następnie opcji profilu, gdzie możesz aktywować limit. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Millennium Bank, w pierwszej kolejności będziesz musiał utworzyć i aktywować konto.

Millennium to szereg okazji, choć nie jedyny wybór

Promocja na limit w koncie z prowizją 0% wymaga założenia lub posiadania konta osobistego w Millennium bank. Na szczęście dołączenie do szeregu klientów w banku jest w tej chwili wyjątkowo opłacalne. Zakładając konto w Millennium, otrzymujesz dodatkowo dostęp do pożyczki z prowizją 0 zł. Jako klient Millennium bank możesz otworzyć również rachunek dla swojego dziecka, a będzie ono miało szanse na 100 zł kieszonkowego z konrem Millennium Junior.

Millennium bank nie jest jednak jedynym posiadającym obecnie promocje na limit do konta. Kredyt odnawialny w mBanku jest obecnie dostępny bez prowizji na promocyjnych warunkach. Usługa ta działa na bardzo zbliżonych warunkach do limitu na koncie Millennium.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść