Kredyt odnawialny na nowe plany w mBanku

Jedną z niedocenianych usług bankowych są kredyty odnawialne. Zapewniają one dodatkowy limit pieniędzy na nagłe wydatki, jednak oprocentowanie naliczane jest tylko od wydanej sumy. W nowej promocji mBanku kredyt odnawialny dostaniesz bez prowizji.
Mbank
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt odnawialny bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 23.03.2022 r.

0% prowizji za kredyt odnawialny w mBanku

W ofercie mBanku znajduje się kredyt odnawialny. Jest to usługa, w której otrzymujesz dostęp do określonego limitu pieniędzy — od 500 do 150 000 zł — z którego możesz korzystać w dowolnym momencie. Następnie spłacasz z oprocentowaniem tylko te środki, które wykorzystałeś. W ten sposób masz zawsze gotowe środki na nieprzewidziane wydatki i nie musisz martwić się o ewentualne dziury w budżecie.

W ramach promocyjnego kredytu “Na nowe plany” możesz otrzymać kredyt odnawialny bez prowizji, z okresem spłaty limitu po maksymalnie 120 dniach. Promocja dostępna jest do 23 marca dla klientów, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadali kredytu odnawialnego na żadnym z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. RRSO wynosi 12,50%.

Jak otrzymać kredyt odnawialny bez prowizji w mBanku?

Aby przystąpić do promocji, wystarczy złożyć wniosek o kredyt odnawialny przed 23 marca, w którym zaznaczysz swoje zainteresowanie skorzystaniem ze specjalnej oferty. Wniosek można złożyć:

  • Na stronie internetowej mBanku,
  • W placówce mBanku lub mFinanse,
  • Pod numerem telefonu mLinii,
  • W serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej.

Spośród dostępnych opcji warto rzucić okiem na ofertę na stronie banku. Znajdziesz tam kalkulator pożyczkowy, który pomoże ci przeanalizować warunki oferty. Określisz w nim kwotę limitu, liczbę dni do spłaty oraz teoretyczną kwotę, którą planujesz wydać w miesiącu, po czym kalkulator automatycznie wyliczy wysokość raty, odsetek oraz koszt ubezpieczenia, jeżeli planujesz je dokupić do kredytu.

Po złożeniu wniosku bank przeanalizuje twoją zdolność kredytową i skontaktuje się ponownie z proponowanymi warunkami umowy. Kredyt odnawialny wymaga posiadania lub założenia konta osobistego w mBanku.

Promocje na wszystko w mBanku

Do skorzystania z promocji konieczne jest założenie konta osobistego w mBanku, które dostępne są w wielu wariantach. Trzy z nich są obecnie objęte dodatkowymi promocjami, z których również możesz skorzystać. Decydując się na standardowe eKonto osobiste w promocji możesz odebrać nawet do 500 zł premii. Z kolei posiadając status studenta masz dostęp do podobnej promocji dla eKonta możliwości, w której do zgarnięcia jest do 200 zł. W ofercie mBank znajdziemy również konta premium. „mKonto Intensive plus premia ” to promocja, która pozwoli nam na otrzymanie premii w wysokości 250 zł, pod warunkiem, że założymy konto Intensive i zrobimy to „na selfie”.

Niezależnie od tego, na który wariant konta się zdecydujesz, w przyszłości możesz otrzymywać dodatkowe bonusy w programie poleceń mBank, jeżeli za twoją radą ktoś inny postanowi skorzystać z ofert banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść