Co można zyskać w promocji?
  • Do 200 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 28 lutego 2022 roku

Konto studenckie mBanku z promocją do 24 roku życia

Podstawowe usługi banków często oferowane są młodym klientom na preferencyjnych warunkach. Kredyty przyznawane są im wprawdzie bardzo powściągliwie, jednak mogą przebierać wśród ofert na konta bankowe zwolnione z wszelkich opłat. Obecnie liczyć mogą ponadto na bonusy na start, które dorównują tym z rachunków dorosłych. Właśnie taką propozycję przedstawia mBank.

Nagrody przyznawane w promocji „I możesz więcej” rosną z edycji na edycję, choć nie zmieniają się wymagania względem klientów. Aby otworzyć premiowane eKonto możliwości trzeba mieć mniej niż 24 lata, a dodatkowo po 1 stycznia 2018 roku nie posiadać w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. To jedyne wymogi, które stawiane są przed potencjalnymi zdobywcami bonusu.

Premia 200 zł za nowe eKonto możliwości

Na pełną kwotę 200 zł składa się kilka premii cząstkowych. Generalnie rzecz biorąc uzyskanie jej nie będzie jednak trudne, ponieważ do wykazania wymaganej aktywności na nowo założonym koncie nie są potrzebne duże nakłady finansowe. eKonto możliwości jest w końcu produktem skierowanym do młodszych bankowiczów, którzy często nie mają regularnych dochodów.

Co musi zrobić młody klient mBanku, aby uzyskać maksymalny bonus za nowe konto?

  1. Do 28 lutego 2022 roku założyć eKonto możliwości, wybierając metodę na selfie w ramach weryfikacji tożsamości. To i spełnienie co najmniej jednego z trzech następnych zadań zapewnia premię 50 zł.
  2. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać minimum 4 płatności telefonem (przez Google Pay lub Apple Pay). Premia za ten warunek wynosi 20 zł.
  3. W tym samym terminie wykonać minimum 3 przelewy na numer telefonu zarejestrowany w systemie płatności BLIK. Również w tym przypadku klient otrzyma 20 zł.
  4. Równocześnie ustawić cel oszczędnościowy w usłudze Moje cele i zaoszczędzić dzięki temu co najmniej 30 zł. Dzięki temu zyska się kolejne 20 zł.

Za zrealizowanie wszystkich trzech zadań mBank przyznaje dodatkowo 90 zł. Razem z premiami oraz nagrodą za weryfikację tożsamości przez selfie eKonto możliwości przyniesie więc nowemu klientowi łączny bonus w wysokości 200 zł. Spłynie on na założony rachunek do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy.

Oprócz premii mBank oferuje też program poleceń i dobre oprocentowanie

Instytucja ta kusi nowych klientów nie tylko wysoką premią za otwarcie konta. Już po podpisaniu umowy dołączyć można do programu poleceń mBanku, w którym za skuteczną rekomendację usług banku zyskać można od 75 do nawet 250 zł. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj konta zdecyduje się otworzyć namówiony do tego znajomy.

Pewne korzyści przyniesie nowym klientom także promocyjne oprocentowanie z usługi Moje cele. 1,8% w skali roku na 3 miesiące dla kwoty do 10 000 zł nie zapewnia wprawdzie kokosów, jednak przy obecnym oprocentowaniu lokat oraz kont oszczędnościowych jest to oferta zdecydowanie warta rozważenia.