Karta kredytowa w Credit Agricole bez opłat

Dzięki najnowszej promocji Credit Agricole możesz otrzymać kartę kredytową bez opłat za obsługę rachunku karty na okres nawet trzech lat. Skorzystaj z promocji i domknij dziury w domowym budżecie z kartą Visa lub Mastercard.
Jak otrzymać kartę kredytową pozbawioną opłat w Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • Zwolnienie z opłat za obsługę rachunku do 3 lat.
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2022 r.

Kto może skorzystać z promocji “z taką kartą to spokojna głowa”?

Najnowsza promocja Credit Agricole skierowana jest do klientów, którzy nie posiadają jeszcze karty kredytowej a banku. Nie będziesz mógł z niej skorzystać, jeżeli w ciągu ostatnich 24 miesięcy posiadałeś aktywną kartę Visa Standard, Silver, Gold, lub Mastercard Silver czy Mastercard Gold.

Jeżeli jesteś nowym klientem i spełniasz podstawowe wymagania niezbędne do otrzymania karty kredytowej, jak pełnoletniość i polskie obywatelstwo, możesz przystąpić do promocji. Dzięki niej otrzymasz kartę kredytową pozbawioną części kosztów, zależnie od standardu:

Karta Korzyści promocyjne
Visa Silver, Mastercard Silver Zniesiona opłata miesięczna za obsługę rachunku karty przez 36 miesięcy od podpisania umowy.
Visa Gold, Mastercard Gold Brak opłaty za wydanie karty.

Zniesienie opłaty za korzystanie z karty przez 24 miesiące począwszy od drugiego roku obowiązywania umowy.

Aby skorzystać z promocji musisz również założyć konto osobiste w Credit Agricole, jeżeli jeszcze takiego nie posiadasz.

Jak otrzymać kartę kredytową pozbawioną opłat w Credit Agricole?

Z promocji można skorzystać składając wniosek w placówce Credit Agricole, telefonicznie na infolinii CA24, oraz za pośrednictwem strony internetowej banku. Oferta jest ważna do 31.08.2022 r.

Chcąc skorzystać z promocji:

  1. W okresie trwania promocji złóż wniosek o limit kredytowy i podpisz umowę o jedną z kart objętych promocją.
  2. We wniosku o limit kredytowy wybierz sumę minimum 4 000 zł dla karty Silver lub 5 000 zł dla wariantu Gold.
  3. Jeżeli nie posiadasz konta osobistego w Credit Agricole, wypełnij odpowiedni wniosek.
  4. Potwierdź, że otrzymałeś regulamin promocji.

Przyznanie karty kredytowej na warunkach promocyjnych zależy od zdolności kredytowej klienta.

Karty kredytowe to również zarobek

Wiele banków rozpoczyna promocje, dzięki którym można liczyć na zwrot kosztów za wydatki z karty kredytowej. Credit Agricole kusi nowych klientów możliwością zaoszczędzenia pieniędzy na kosztach obsługi karty, w chwili, gdy wiele innych instytucji rozdaje bonusy za korzystanie z ich ofert.

W ofercie banku BNP Paribas możesz otrzymać bon 400 zł na zakupy w Allegro. Kwotę tę oferuje również bank Millennium, w którym otrzymasz również 600 zł zwrotów z kartą kredytową. Z kolei bank Santander oferuje do 800 zł za korzystanie z usług w karcie, choć w jego promocji nie uświadczysz bonów na Allegro.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść