Nowa karta kredytowa BNP Paribas to bony na 350 zł na Allegro

BNP Paribas powraca z promocją na karty kredytowe. Tym razem do zgarnięcia jest są aż 4 vouchery na Allegro o łącznej wartości 350 zł. Wystarczy złożyć wniosek o “kredytówkę” i aktywnie z niej korzystać. Dodatkowo można uzyskać roczne zwolnienie z opłat za kartę. Jak to osiągnąć? Sprawdź co musisz zrobić by wziąć udział w promocji.
BNP Paribas
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Karta kredytowa w BNP Paribas występuje w 3 wariantach. Posiadacze kart kredytowych BNP Paribas mają dostęp do bogatego pakietu korzyści, programu lojalnościowego oraz wielu udogodnień dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
 • 350 zł w bonach Allegro
 • Roczne zwolnienie z opłat za kartę
Do kiedy trwa promocja?
 • 31 maja 2022 r.

Kto może wziąć udział w najnowszej promocji BNP Paribas?

Promocja jest skierowana do osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie były związane z bankiem umową o kartę kredytową w okresie od 1 stycznia 2021 do 1 kwietnia 2022. Okres karencji nie jest więc zbyt długi, a klienci którzy rozwiązali umowę karty kredytowej przed tym okresem również mogą wziąć udział w akcji.

Jak zdobyć bony o wartości 300 zł na Allegro za kartę kredytową BNP Paribas?

Wzięcie udziału w promocji nie będzie wymagało od nas wielu kroków. To systematyczność w korzystaniu z karty może okazać się największym wyzwaniem. Zacznijmy jednak od początku. Zacznijmy od „podstawowych” bonów na kwotę 300 zł. Jak je zdobyć?

 1. Do 31 maja 2022 roku złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Procedura jest bardzo prosta, a po wypełnieniu wniosku na stronie banku skontaktuje się z Tobą konsultant, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości i zapewnić właściwe wypełnienie dokumentów.
 2. W kolejnych 3 miesiącach od otrzymania karty wykonaj nią transakcje na minimum 1000 zł miesięcznie. Jest to łączna miesięczna kwota, może się na nią składać wiele mniejszych transakcji.
 3. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek otrzymasz kartę podarunkową na Allegro o wartości 100 zł. Łącznie możesz więc zdobyć nawet 300 zł w bonach!
 4. Nagroda pojawi się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni od dnia zakończenia miesiąca, za który ją otrzymasz.
 5. Będziesz miał 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBonus i pobranie vouchera.

Dodatkowa korzyść jest taka, że spełnienie powyższych warunków uprawnia Cię także do wszystko rocznego zwolnienia z opłaty za obsługę karty!

Jak zdobyć dodatkowe 50 zł do wydania na Allegro?

Maksymalna nagroda w najnowszej promocji BNP Paribas to 350 zł w bonach. Jak zdobyć brakujące 50 zł do wydania na Allegro?

 1. Wstępne kroki są takie same, jak w przypadku 3 voucherów na kwotę 300 zł. Składamy wniosek o kartę do 31 maja, kontaktuje się z nami konsultant i podpisujemy umowę.
 2. Następnie jeszcze w maju musimy wykonać transakcje gotówkowe na kwotę 500 zł.
 3. Dzięki temu zostanie nam przyznany dodatkowy bon na Allegro, o wartości 50 zł.

Opisujemy oddzielnie tę część promocji, bowiem wiąże się z nią pewien problem. Transakcje gotówkowe kartą kredytową (jak wypłata z bankomatu czy przelew na inne konto osobiste) są dość kosztowne. Wiąże się z nimi prowizja w wysokości 4,9% kwoty transakcji (ale nie mniej niż 10 zł). Oznacza to, że za wypłatę lub przelew 500 zł zapłacimy… 24,50 zł. Wciąż oznacza to zysk po naszej stronie, jednak znacznie mniejszy niż mogłoby się początkowo wydawać.

BNP Paribas – promocje nie tylko na kartę kredytową

Przy okazji promocji na kartę kredytową może warto rozważyć także otworzenie konta w tym banku.. Trwa obecnie bardzo atrakcyjna promocja, w której za otworzenie konta osobistego w BNP Paribas do zdobycia jest aż 500 zł! Łącząc tę promocję z bonami na Allegro można uzyskać znaczną korzyść.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść