Nowa karta kredytowa BNP Paribas to bony na 400 zł na Allegro

BNP Paribas powraca z promocją na karty kredytowe. Tym razem do zgarnięcia jest są aż 4 vouchery na Allegro o łącznej wartości 400 zł. Wystarczy złożyć wniosek o "kredytówkę" i aktywnie z niej korzystać. Dodatkowo można uzyskać roczne zwolnienie z opłat za kartę. Jak to osiągnąć? Sprawdź co musisz zrobić by wziąć udział w promocji.
BNP Paribas
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas ma w swojej szerokiej ofercie także kartę kredytową. Dostawcą karty w BNP Paribas jest MasterCard, a karta dostępna jest w 3 różnych wariantach. Różnią się one między sobą maksymalnym limitem linii kredytowej, oprocentowaniem oraz benefitami. Każdy z wariantów karty przeznaczony jest do innej grupy klientów. Aby móc ubiegać się o kartę z najwyższym limitem trzeba także posiadać odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Jednak BNP Paribas posiada ofertę na tyle szeroką, że każdy poszukujący swojej własnej karty kredytowej może znaleźć coś dla siebie w ofercie BNP Paribas.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł w bonach Allegro
  • Roczne zwolnienie z opłat za kartę
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 grudnia 2022 r.

Kto może wziąć udział w najnowszej promocji BNP Paribas?

Promocja jest skierowana do osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie były związane z bankiem umową o kartę kredytową od dnia 1 kwietnia 2021 roku do 1 października 2022 roku. Okres karencji jest więc dość długi, ale klienci którzy rozwiązali umowę karty kredytowej przed tym okresem również mogą wziąć udział w akcji.

Jak zdobyć bony o wartości 300 zł na Allegro za kartę kredytową BNP Paribas?

Wzięcie udziału w promocji nie będzie wymagało od nas wielu kroków. To systematyczność w korzystaniu z karty może okazać się największym wyzwaniem. Zacznijmy jednak od początku.

  1. Do 31 grudnia 2022 roku złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Procedura jest bardzo prosta, a po wypełnieniu wniosku na stronie banku skontaktuje się z Tobą konsultant, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości i zapewnić właściwe wypełnienie dokumentów.
  2. W kolejnych 3 miesiącach od otrzymania karty wykonaj nią transakcje na minimum 1000 zł miesięcznie. Jest to łączna miesięczna kwota, może się na nią składać wiele mniejszych transakcji.
  3. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek otrzymasz kartę podarunkową na Allegro o wartości 100 zł. Łącznie możesz więc zdobyć nawet 300 zł w bonach!
  4. Nagroda pojawi się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni od dnia zakończenia miesiąca, za który ją otrzymasz.
  5. Będziesz miał 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBonus i pobranie vouchera.

Dodatkowa korzyść jest taka, że spełnienie powyższych warunków uprawnia Cię także do wszystko rocznego zwolnienia z opłaty za obsługę karty!

BNP Paribas – promocje nie tylko na kartę kredytową

W BNP Paribas korzyści czerpać można nie tylko z kart kredytowych. Możemy na przykład otrzymać nawet
360 zł zwrotu za zakup biletów komunikacyjnych z aplikacją GO Mobile
. Do niedawna do zgarnięcia było także 400 zł za otworzenie konta osobistego w BNP. Promocja już się skończyła, ale bardzo szybko można spodziewać się kolejnej edycji. Warto więc śledzić komunikaty banku i korzystać z nadarzających się okazji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść