Nowa karta kredytowa BNP Paribas to bony na 300 zł na Allegro

Trzy bony po 100 zł oznaczają 300 zł na zakupy na Allegro. Taką kwotę będzie mógł wydać każdy, kto wyrobi kartę kredytową BNP Paribas w trwającej do połowy stycznia promocji bankowej. Dodatkowym bonusem jest roczne zwolnienie z opłat. Okazja wymaga jednak aktywnego korzystania z karty, więc warto sprawdzić, jakie są jej dokładne warunki.
Standardowa promocja na kartę kredytową BNP Paribas
Załóż kartę kredytowa w Banku BNP Paribas

Karta kredytowa w BNP Paribas występuje w 3 wariantach. Posiadacze kart kredytowych BNP Paribas mają dostęp do bogatego pakietu korzyści, programu lojalnościowego oraz wielu udogodnień dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 3 bony na Allegro po 100 zł
  • Roczne zwolnienie z opłat
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 14 stycznia 2022 roku

Standardowa promocja na kartę kredytową BNP Paribas

Szukając promocji, które przyniosą premię gotówkową za otwarte w danej instytucji konto bankowe, łatwo zauważyć okazje dla klientów posiadających już wystarczająco dużo rachunków. Klasycznym przykładem są programy premiowe dla osób decydujących się na wyrobienie karty kredytowej. Tego typu promocje regularnie organizuje BNP Paribas. Kto na nich skorzysta?

W akcji „Zyskuj potrójnie z kartą kredytową” mogą wziąć udział osoby, które po 1 stycznia 2020 roku nie miały karty kredytowej w BNP Paribas. Nie mogą być ponadto pracownikami banku. Konieczne jest również posiadanie stałego źródła dochodów oraz zdolności kredytowej, które pozwolą na pozytywną weryfikację wniosku o kartę.

Jak zdobyć bony na Allegro za kartę kredytową BNP Paribas?

Wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas jest tylko pierwszym krokiem na drodze do otrzymania bonów na 300 zł. Otrzymanie pełnej kwoty wymagało będzie trzech miesięcy aktywnego płacenia za zakupy. Co dokładnie oznacza to w myśl regulaminu okazji?

Aby zyskać 3 bony po 100 zł w promocji kart kredytowych Mastercard wystawianych przez BNP Paribas, należy:

  1. Do 14 stycznia 2021 roku wypełnić formularz na stronie internetowej https://landing.bnpparibas.pl/karta_kredytowa/zyskaj_z_allegro/index.asp i poczekać na telefon od konsultanta.
  2. W tym samym terminie doprowadzić do podpisania umowy o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.
  3. Przez trzy miesiące następujące po miesiącu podpisania umowy wykonywać transakcje na łączną kwotę wynoszącą co najmniej 1000 zł miesięcznie.

Za każdy z tych miesięcy przyznawany jest bon o wartości 100 zł, który pojawi się na specjalnej stronie internetowej w ciągu 60 dni po spełnieniu warunków za dany okres. Na odebranie go klient ma kolejne 2 miesiące, a termin ważności upływa aż z końcem 2022 roku.

Oprócz bonów za płatności (przyznawanych z przerwą również wtedy, gdy miesiąc wcześniej nie uda się spełnić warunków) istotną częścią promocji BNP Paribas jest zwolnienie uczestników z kosztów korzystania z karty w pierwszym roku jej użytkowania. Dotyczy to oczywiście podstawowej opłaty za obsługę, a nie za wypłaty z bankomatów.

BNP Paribas nie promuje kart kredytowych tak atrakcyjnie jak kont

Ze względu na wysokie nagrody, klienci chętnie korzystają z promocji bankowych na karty kredytowe. BNP Paribas kwotami wygrywa jednak przede wszystkim w okazjach z kontami osobistymi, na polu kart kredytowych co najwyżej dorównując konkurencji. Dla przykładu równowartość 300 zł na eKarcie goodie daje za kartę kredytową Millennium, podobną kwotę otrzymać można w moneybacku karty Credit Agricole.

Co z bardziej wartościowymi okazjami? Przede wszystkim warto zainteresować się regularnymi promocjami Citi Handlowego, jak chociażby obecnymi bonami 400 zł na Allegro za kartę kredytową. Dodatkowo spore pieniądze przynieść może również program poleceń kart Citi. Ile konkretnie? To zależy już od zdolności perswazyjnych, ale za 5 poleconych znajomych bank wypłaci rekomendującemu aż 1200 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×