360 zł zwrotu za bilety kupione w aplikacji GOmobile od BNP Paribas!

BNP Paribas promuje korzystanie z aplikacji mobilnej bankowości GOmobile! Załóż konto przez aplikację i zyskaj nawet 360 zł w ramach zwrotu za zakupy biletów komunikacyjnych! Sprawdź jak działa ta promocji i co jeszcze możesz zyskać z nowym kontem w BNP!
Nawet 360 zł zwrotu w ramach promocji mamBILET z GOmobile w BNP Paribas
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - weź pożyczkę
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 360 zł zwrotu za bilety komunikacji
  • Darmową obsługę karty do Konta Otwartego na Ciebie przez 12 miesięcy
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Nawet 360 zł zwrotu w ramach promocji mamBILET z GOmobile w BNP Paribas

Bank BNP Paribas przygotował ciekawą promocję dla nowych klientów Konta Otwartego na Ciebie! ”mamBILET z GOmobile” to oferta skierowana do osób, które chcą zaoszczędzić na biletach komunikacji miejskiej. Załóż konto osobiste z aplikacji bankowości mobilnej GOmobile i kupuj bilety w ramach usług banku.

W ramach promocji możesz uzyskać 360 zł zwrotu (max. 30 zł na miesiąc) za zakup biletów komunikacyjnych przez aplikację bankowości mobilnej BNP Paribas. Dodatkowo nowy klient, który otworzy konto osobiste w BNP przez aplikację zyska darmową obsługę karty mobilnej do Konta Otwartego na Ciebie przez 12 miesięcy.

Do kogo jest skierowana promocja BNP Paribas?

Z oferty promocyjnej ”mamBILET z GOmobile” może skorzystać każda osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i legitymująca się dokumentem tożsamości wydanym przez Rzeczpospolitą Polską.

Z promocji konta osobistego nie może skorzystać osoba, która posiada obywatelstwo lub status rezydenta USA lub/i posiada lub posiadała konto indywidualne w BNP Paribas w okresie roku od przed złożeniem wniosku.

Zasady promocji mamBILET z GOmobile w BNP Paribas

Zasady korzystania z promocji BNP Paribas są bardzo proste. W skali roku możesz otrzymać aż 360 zł! Co należy zrobić aby otrzymać cały bonus?

  1. Wypełnij i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową przez aplikację mobilną GOmobile.
  2. Zaakceptuj regulamin, zweryfikuj tożsamość i otwórz konto osobiste online.
  3. Kupuj bilety komunikacyjne za pośrednictwem aplikacji GOmobile.
  4. Zwrot za zakupiony bilety otrzymasz w przeciągu 10 dni roboczych od zakończenia miesiąca, w którym dokonaliśmy zakupu biletu. BNP Paribas zwraca część kosztów biletu, max. 30 zł miesięcznie.

Inne promocje od BNP Paribas

BNP Paribas proponuje bardzo ciekawe promocje dla nowych klientów, którzy chcą założyć konto osobiste. Zazwyczaj oferta promocyjna obowiązuje przez okres 30 dni, po czym BNP zmienia nagrodę i zadania dla użytkownika konta.

Warunki otrzymania nagrody są bardzo proste! Wystarczy wykazać aktywność na koncie i zrealizować kilka operacji np. wykonać przelew, zapłacić kartą lub zapewnić wpływy na rachunek. Sprawdź jakie są aktualne warunki promocji nowego konta w BNP Paribas! Oceń, która z oferta bardziej Ci się opłaca i skorzystaj już teraz!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść