800 zł z kartą kredytową Visa w Santander

Santander Bank Polska ogłosił kolejną edycję promocji karty kredytowej Visa Silver “Akcja Pajacyk”. Tym razem do zdobycia jest 600 zł moneybacku przez rok, 100 zł za wyrobienie dodatkowej karty oraz kolejne 100 zł za korzystanie z usługi Fast Cash. Promocja jest skierowana do nowych klientów decydujących się na wyrobienie karty kredytowej. Mogą oni liczyć też na roczne zwolnienie z opłaty za użytkowanie karty.
Jak otrzymać 800 zł w promocji Banku Santander?
Karta kredytowa w Santander Bank Polska - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Oferta kart kredytowych w Santander Bank Polska jest niezwykła, albowiem w jej skład wchodzi aż 6 różnych kart kredytowych, które różnią się niemalże wszystkim, od oprocentowania po górny limit środków. Zróżnicowana i niezwykle bogata oferta tego produktu w Santander Bank pozwoli każdemu wybrać kartę, która najlepiej będzie pasować do jego potrzeb. Dodatkowym atutem jest możliwość zniesienia kosztów posiadania karty, dokonując odpowiedniej ilości transakcji kartą w miesiącu. Każda z kart posiada także bardzo atrakcyjne i korzystne warunki użytkowania. Karty kredytowe od Santander BP to oferta, na którą warto zwrócić uwagę.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
 • 600 zł w formie moneybacku
 • 100 zł za zamówienie karty dodatkowej
 • 100 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 28 października 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji na kartę kredytową Visa Silver?

Jak wiele promocji dotyczących kart kredytowych, również ta skierowana jest do nowych klientów. Jednak obostrzeń jest naprawdę niewiele. Wystarczy być osobą pełnoletnią i do dnia 30 kwietnia 2022 roku nie posiadać aktywnej karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” ani Visa Premium w Santanderze. Nie ma tu mowy o żadnym okresie karencji. Jeżeli więc w przeszłości klient posiadał wyżej wymienione karty, ale zdecydował się je zamknąć przed wspomnianym terminem, również może wziąć udział w promocji.

Udział w promocji wymagać będzie także regularnego płacenia kartą kredytową. Warto tu wspomnieć, że Santander wyłącza z promocji płatności u podmiotów świadczących usługi wymiany walut (Revolut, DiPocket, itp.) oraz usługi hazardowe. Wszelkie pozostałe transakcje będą brane pod uwagę.

Co zrobić by skorzystać z promocji?

Jak otrzymać 800 zł w promocji Banku Santander? Nie jest to skomplikowana procedura, jednak przez to że ogólna kwota rozbita jest na kilka bonusów, może sprawiać takie wrażenie. Przedstawmy jak skorzystać z promocji na kartę Visa Silver „Akcja Pajacyk” krok po kroku:

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” na stronie banku. Masz na to czas do 28 października 2022 roku. Nie zapomnij wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych (telefonicznie i elektronicznie), przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz aktywować elektroniczny kanał kontaktu z bankiem.
 2. Podczas składania wniosku skorzystaj z usługi Fast Cash. Pozwala ona na wykonanie transakcji jeszcze przed fizycznym otrzymaniem karty. Zleć przelew z limitu karty na dowolne konto osobiste. Jego wymagana wysokość to minimum 1000 zł.
 3. Przez kolejny rok płać co miesiąc kartą kredytową za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych.
 4. Do końca miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś umowę na kartę kredytową, zamów kartę dodatkową (będzie ona wymagała oddzielnej umowy).
 5. W dwóch kolejnych miesiącach wykonaj dodatkową kartą co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

800 zł bonusu – co się na niego składa?

Kwota 800 zł, którą można zdobyć dzięki promocji rozbita jest na kilka bonusów. Wyjaśnijmy co jak one wyglądają:

 • Nagrodą główną w promocji jest nawet 600 zł premii moneyback. Premia wynosi 1% sumy kwot płatności kartą główną lub dodatkową miesięcznie, maksymalnie do 50 zł (promocja obejmuje 12 miesięcy). Środki pojawiają się w formie zasilenia rachunku karty Visa Silver „Akcja Pajacyk” do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.
 • 100 zł premii otrzymamy za wyrobienie dodatkowej karty kredytowej.
 • 100 zł otrzymamy również za przelew w ramach usługi Fast Cash, na kwotę co najmniej 1000 zł.
 • Obie powyższe premie otrzymamy na rachunkek głównej karty Visa Silver „Akcja Pajacyk” do 28 lutego 2023 roku. Oczywiście do tego czasu nasze karty (zarówno główna jak i dodatkowa) muszą pozostać aktywne.

Te elementy składają się na 800 zł, które możemy otrzymać w promocji Santander Consumer Banku. Dodatkowo uczestnicy promocji zwolnieni są przez rok z opłat za obsługę karty.

Łącz promocje – zyskuj więcej

Łączenie promocji wydaje się stawać domeną Banku Santander. Nie tylko możemy, niczym z klocków, „złożyć” sobie premię w wysokości 800 zł za kartę, ale też dodać do niej inne produkty. Do końca maja mamy szansę na łączną premię w wysokości 400 zł za otworzenie konta osobistego w Santander. W połowie tego miesiąca kończy się zaś promocja, w której zdobyć możemy 50 zł do wydania na Allegro za konto dla dziecka w Santander Bank.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść