700 zł z kartą kredytową Visa w Santander

Santander Bank Polska ogłosił już czwartą edycję promocji karty kredytowej Visa Silver “Akcja Pajacyk”. Tym razem do zdobycia jest 600 zł moneybacku przez rok, 50 zł za wyrobienie dodatkowej karty oraz kolejne 50 zł za korzystanie z usługi Fast Cash. Promocja jest skierowana do nowych klientów decydujących się na wyrobienie karty kredytowej. Mogą oni liczyć też na roczne zwolnienie z opłaty za użytkowanie karty.
Kto może wziąć udział w promocji na kartę kredytową Visa Silver?
Santander Bank Polska

Santander Bank oferuje swoim klientom aż 6 różnych rodzajów kart kredytowych

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
 • 600 zł w formie moneybacku
 • 50 zł za zamówienie karty dodatkowej
 • 50 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 kwietnia 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji na kartę kredytową Visa Silver?

Jak wiele promocji dotyczących karty kredytowej, również ta skierwana jest do nowych klientów. Jednak obostrzeń jest naprawdę niewiele. Wystarczy być osobą pełnoletnią i do dnia 21 października 2021 roku nie posiadać aktywnej karty kredytowej Visa Silver “Akcja Pajacyk” ani Visa Premium w Santanderze. Nie ma tu mowy o żadnym okresie karencji. Jeżeli więc w przeszłości klient posiadał wyżej wymienione karty, ale zdecydował się je zamknąć przed wspomnianym terminem, również może wziąć udział w promocji.

Udział w promocji wymagać będzie także regularnego płacenia kartą kredytową. Warto tu wspomnieć, że Santander wyłącza z promocji płatności u podmiotów świadczących usługi wymiany walut (Revolut, DiPocket, itp.) oraz usługi hazardowe. Wszelkie pozostałe transakcje będą brane pod uwagę.

Co zrobić by skorzystać z promocji?

Jak otrzymać 700 zł w promocji Banku Santander? Nie jest to skomplikowana procedura, jednak przez to że ogólna kwota rozbita jest na kilka bonusów, może sprawiać takie wrażenie. Przedstawmy jak skorzystać z promocji na kartę Visa Silver “Akcja Pajacyk” krok po kroku:

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver “Akcja Pajacyk” na stronie banku. Masz na to czas do 30 kwietnia 2020 roku. Nie zapomnij wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych (telefonicznie i elektronicznie), przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz aktywować elektroniczny kanał kontaktu z bankiem.
 2. Podczas składania wniosku skorzystaj z usługi Fast Cash. Pozwala ona na wykonanie transakcji jeszcze przed fizycznym otrzymaniem karty. Zleć przelew z limitu karty na dowolne konto osobiste. Jego wymagana wysokość to minimum 1000 zł.
 3. Przez kolejny rok płać co miesiąc kartą kredytową za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych.
 4. Do końca miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś umowę na kartę kredytową, zamów kartę dodatkową (będzie ona wymagała oddzielnej umowy).
 5. W dwóch kolejnych miesiącach wykonaj dodatkową kartą co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

700 zł bonusu – co się na niego składa?

Kwota 700 zł, którą można zdobyć dzięki promocji rozbita jest na kilka bonusów. Wyjaśnijmy co jak one wyglądają:

 • Nagrodą główną w promocji jest nawet 600 zł premii moneyback. Premia wynosi 1% sumy kwot płatności kartą główną lub dodatkową miesięcznie, maksymalnie do 50 zł (promocja obejmuje 12 miesięcy). Środki pojawiają się w formie zasilenia rachunku karty Visa Silver “Akcja Pajacyk” do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.
 • 50 zł premii otrzymamy za wyrobienie dodatkowej karty kredytowej.
 • 50 zł otrzymamy również za przelew w ramach usługi Fast Cash, na kwotę co najmniej 1000 zł.
 • Obie powyższe premie otrzymamy na rachunkek głównej karty Visa Silver “Akcja Pajacyk” do 31 października 2022 roku. Oczywiście do tego czasu nasze karty (zarówno główna jak i dodatkowa) muszą pozostać aktywne.

Te elementy składają się na 700 zł, które możemy otrzymać w promocji Santander Consumer Banku. Dodatkowo uczestnicy promocji zwolnieni są przez rok z opłat za obsługę karty (normalnie wynoszą one w pierwszym roku 90 zł).

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×