300 zł do Biedronki z kartą kredytową Santander Bank Polska

"Zima z kartą kredytową” to najnowsza promocja Santander Bank Polska zachęcająca do sięgnięcia po kartę kredytową z jego oferty. Tym razem podpisanie umowy na kredytówkę i dokonanie 5 płatności na kwotę co najmniej 1000 zł da nam bon do sieci sklepów Biedronka o wartości 300 zł. Dodatkowo możemy sobie też zapewnić zwolnienie z opłat za kartę. Trudno o lepszą promocję przed świątecznymi zakupami.
Jak zdobyć bony do Biedronki z kartą kredytową Santander Bank Polska?
Karta kredytowa w Santander Bank Polska - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Oferta kart kredytowych w Santander Bank Polska jest niezwykła, albowiem w jej skład wchodzi aż 6 różnych kart kredytowych, które różnią się niemalże wszystkim, od oprocentowania po górny limit środków. Zróżnicowana i niezwykle bogata oferta tego produktu w Santander Bank pozwoli każdemu wybrać kartę, która najlepiej będzie pasować do jego potrzeb. Dodatkowym atutem jest możliwość zniesienia kosztów posiadania karty, dokonując odpowiedniej ilości transakcji kartą w miesiącu. Każda z kart posiada także bardzo atrakcyjne i korzystne warunki użytkowania. Karty kredytowe od Santander BP to oferta, na którą warto zwrócić uwagę.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
  • Bon do Biedronki o wartości 300 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 21 lutego 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Z promocji Zima z kartą kredytową” mogą skorzystać osoby, które nie posiadały w Santander Bank Polska żadnej karty kredytowej od 1 października 2022 r. do dnia złożenia promocyjnego wniosku. Okres karencji jest więc niezwykle krótki. Poza tym obowiązują typowe obostrzenia: pełnoletniość, pełna zdolność do czynności prawnych i odpowiednia zdolność kredytowa. Pula nagród jest ograniczona do 2500 nowych kredytówek.

Jak zdobyć bony do Biedronki z kartą kredytową Santander Bank Polska?

Promocja „Zima z kartą kredytową” ma bardzo proste zasady. Oto jak zdobyć 300 zł postaci e-bonu do sieci sklepów Biedronka:

  1. Do 21.02.2023 roku złóż wniosek o dowolną kartę kredytową w Santander Bank Polska.
  2. Zarejestruj swój udział na dedykowanej stronie internetowej promocji.
  3. Wyraź zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie wiadomości z banku elektronicznymi kanałami kontaktu
  4. Spełnienie tych warunków da Ci zwolnienie z opłat za kartę przez 6 miesięcy.
  5. Do 31.03.2023 roku wykonaj kartą kredytową co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł.
  6. Po wypełnieniu warunków otrzymasz 300 zł w postaci e-bonu do Biedronki. Wysłany zostanie do Ciebie w wiadomości SMS lub e-mail do 30.04.2023 r.

Promocje w Santander nie tylko na kartę!

Santander Bank Polska posiada znacznie szerszą ofertę promocji niż tylko te, związane z kartami kredytowymi. 100 zł do sklepów Biedronka mogą zgarnąć osoby w wieku od 13 do 17 lat za Konto Jakie Chcę. Zaś osoby dorsłe, które założą Konto Jakie Chcę Santander otrzymać mogą bonus w wysokości aż 400 zł! Decyzja o otworzeniu konta i sięgnięciu po kartę kredytową w Santander Bank Polska może więc dać nam podwójne korzyści.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść