Co można zyskać w promocji?
  • Bon do Biedronki o wartości 300 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 21 grudnia 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Z promocji „Karta kredytowa na święta” mogą skorzystać osoby, które nie posiadały w Santander Bank Polska żadnej karty kredytowej od 1 października 2022 r. do dnia złożenia promocyjnego wniosku. Okres karencji jest więc niezwykle krótki. Poza tym obowiązują typowe obostrzenia: pełnoletniość, pełna zdolność do czynności prawnych i odpowiednia zdolność kredytowa. Pula nagród jest ograniczona do 2500 nowych kredytówek.

Jak zdobyć bony do Biedronki z kartą kredytową Santander Bank Polska?

Promocja „Karta kredytowa na święta” ma bardzo proste zasady. Oto jak zdobyć 300 zł postaci e-bonu do sieci sklepów Biedronka:

  1. Do 21.12.2022 roku złóż wniosek o dowolną kartę kredytową w Santander Bank Polska.
  2. Zarejestruj swój udział na dedykowanej stronie internetowej promocji.
  3. Wyraź zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie wiadomości z banku elektronicznymi kanałami kontaktu
  4. Spełnienie tych warunków da Ci zwolnienie z opłat za kartę przez 6 miesięcy.
  5. Do 31.01.2023 roku wykonaj kartą kredytową co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł.
  6. Po wypełnieniu warunków otrzymasz 300 zł w postaci e-bonu do Biedronki. Wysłany zostanie do Ciebie w wiadomości SMS lub e-mail do 28.02.2023 r.

Promocje w Santander nie tylko na kartę!

Santander Bank Polska posiada znacznie szerszą ofertę promocji niż tylko te, związane z kartami kredytowymi. 100 zł do sklepów Biedronka mogą zgarnąć osoby w wieku od 13 do 17 lat za Konto Jakie Chcę. Właśnie zakończyła się także promocja, w której można było zdobyć bonus 400 zł za otworzenie konta osobistego w Santander, więc warto trzymać rękę na pulsie – spodziewamy się kolejnej edycji w najbliższych dniach.