100 zł bonusu dla nastolatków Santander Bank!

Zakładając konto w Santander Bank, każdy nastolatek w wieku od 13 do 17 lat może otrzymać 100 zł kieszonkowego przelewem na konto. Wystarczy dokonać jednej płatności kartą w okresie trwania promocji!
Jak zgarnąć 100 zł premii w Santander Bank?
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł do Biedronki
Do kiedy trwa promocja?
  • 28 lutego 2023 r.

100 zł dla nastolatków od Santander Bank

Zachęcając młodzież i ich opiekunów do rozpoczęcia przygody z bankowością, bank Santander uruchomił nową promocję. Do końca grudnia, młodzież w wieku od 13 do 17 lat ma szansę otrzymać do 100 zł kieszonkowego za otwarcie Konta Jakie Chcę i spełnienie jednego prostego warunku.

Promocją objęte są tylko nowe konta osobiste, założone do 28 lutego 2023 roku dla nastolatków, którzy nie posiadali wcześniej konta w banku Santander. Konto w ramach promocji musi założyć rodzic. Podopieczny potrzebuje posiadać swój własny adres e-mail oraz numer telefonu.

Jak zgarnąć 100 zł premii w Santander Bank?

Do wzięcia udziału w promocji dla nastolatków konieczne będzie założenie nowego konta w banku przez rodzica. Chcąc dać naszemu podopiecznemu szansę na skorzystanie z promocji, należy:

  1. Zarejestrować się do udziału w promocji na stronie internetowej Santander.
  2. Złożyć wniosek o konto, kartę debetową i dostęp do bankowości internetowej Santander dla naszego podopiecznego do 28 lutego 2023 roku.
  3. Wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny z nastolatkiem w celach marketingowych.
  4. Do 15 marca 2023 roku nastolatek musi zalogować się raz do Santander mobile oraz wykonać dwie płatności kartą debetową lub BLIK.
  5. Nagroda za spełnienie warunków zostanie przelana na nowe konto nastolatka w terminie do 31 marca 2023 roku.

Otwórz konto dla siebie w Santander!

Aby skorzystać z promocji “100 zł dla nastolatka” musisz posiadać konto osobiste w Santander Banku Polskim! Jeśli się pospieszysz może otworzyć je w promocji i zyskać aż 400 zł! W ramach dwóch połączonych promocji Santander ”Twoje konto z premią 300 zł” oraz „100 zł z kontem” można sporo zyskać tylko aktywnie korzystając z Konta Jakie Chcę!

Podwójna promocja Santander to bardzo dobra okazja by rozpocząć współpracę z tym bankiem. Osóby, które posiadają konto w banku mogą skorzystać z programu poleceń Santander Bank – Polecam mój bank. Za każdą poleconą osobę otrzymasz wybraną przez siebie nagrodę, podobnie jak osoba, która otworzy konto z Twojego polecenia.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść