100 zł bonusu dla nastolatków Santander Bank!

Zakładając konto w Santander Bank, każdy nastolatek w wieku od 13 do 17 lat może otrzymać 100 zł bonusu. Wystarczy dokonać jednej płatności kartą w okresie trwania promocji!
Jak zgarnąć 100 zł premii w Santander Bank?
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł bonusu
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 lipca 2022 r.

100 zł dla nastolatków

Zachęcając młodzież i ich opiekunów do rozpoczęcia przygody z bankowością, bank Santander uruchomił nową promocję. Do końca lipca, młodzież w wieku od 13 do 17 lat ma szansę otrzymać do 100 zł bonusu.

Promocją objęte są tylko nowe konta osobiste, założone między 20 czerwca a 31 lipca 2022 roku dla nastolatków, którzy nie posiadali wcześniej konta w banku Santander. Konto w ramach promocji musi założyć rodzic. Podopieczny potrzebuje posiadać swój własny adres e-mail oraz numer telefonu.

Jak zgarnąć 100 zł premii w Santander Bank?

Do wzięcia udziału w promocji dla nastolatków konieczne będzie założenie nowego konta w banku przez rodzica. Chcąc dać naszemu podopiecznemu szansę na skorzystanie z promocji, należy:

  1. Zarejestrować się do udziału w promocji na stronie internetowej Santander.
  2. Zawnioskować o konto, kartę debetową i dostęp do bankowości internetowej Santander dla naszego podopiecznego do 31 lipca 2022 roku.
  3. Wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny z nastolatkiem w celach marketingowych.

Po założeniu konta, nastolatek musi zalogować się do niego przynajmniej raz oraz wykonać płatność kartą debetową lub BLIK. Wymagania te muszą zostać spełnione przed 14 sierpnia 2022 roku.

Atrakcyjna bankowość dla młodzieży

Coraz więcej banków stara się zachęcić rodziców do uczenia swoich podopiecznych podstaw zarządzania pieniędzmi. Nawet jeśli nie masz konta w Santander Bank, bardzo możliwe, że twój obecny bank oferuje podobne bonusy. Zakładając kartę lub konto w banku ING dziecko otrzyma 50 zł bonusu. Z kolei konto Junior w Millennium to szansa na 100 zł kieszonkowego. Jeszcze szczęśliwsza będzie młodzież korzystająca z banku Pekao, oferującego 150 zł za konto dla dziecka.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść