100 zł bonusu dla nastolatków Santander Bank!

Zakładając konto w Santander Bank, każdy nastolatek w wieku od 13 do 17 lat może otrzymać 100 zł bonusu. Wystarczy dokonać jednej płatności kartą w okresie trwania promocji!
Jak zgarnąć 100 zł premii w Santander Bank?
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł bonusu
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 września 2022 r.

100 zł dla nastolatków od Santander Bank

Zachęcając młodzież i ich opiekunów do rozpoczęcia przygody z bankowością, bank Santander uruchomił nową promocję. Do końca lipca, młodzież w wieku od 13 do 17 lat ma szansę otrzymać do 100 zł bonusu.

Promocją objęte są tylko nowe konta osobiste, założone między 22 sierpnia a 30 września 2022 roku dla nastolatków, którzy nie posiadali wcześniej konta w banku Santander. Konto w ramach promocji musi założyć rodzic. Podopieczny potrzebuje posiadać swój własny adres e-mail oraz numer telefonu.

Jak zgarnąć 100 zł premii w Santander Bank?

Do wzięcia udziału w promocji dla nastolatków konieczne będzie założenie nowego konta w banku przez rodzica. Chcąc dać naszemu podopiecznemu szansę na skorzystanie z promocji, należy:

  1. Zarejestrować się do udziału w promocji na stronie internetowej Santander.
  2. Złożyć wniosek o konto, kartę debetową i dostęp do bankowości internetowej Santander dla naszego podopiecznego do 30 września 2022 roku.
  3. Wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny z nastolatkiem w celach marketingowych.

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym zostało otwarte konto, nastolatek musi zalogować się do niego przynajmniej raz oraz wykonać płatność kartą debetową lub BLIK. Nagroda za spełnienie warunków zostanie przelana na nowe konto nastolatka w terminie do 31 listopada 2022 roku.

Atrakcyjna bankowość dla młodzieży

Coraz więcej banków stara się zachęcić rodziców do uczenia swoich podopiecznych podstaw zarządzania pieniędzmi. Nawet jeśli nie masz konta w Santander Bank, bardzo możliwe, że twój obecny bank oferuje podobne bonusy. Zakładając kartę lub konto w banku ING dziecko otrzyma 50 zł bonusu. Z kolei konto Junior w Millennium to szansa na 100 zł kieszonkowego. Jeszcze szczęśliwsza będzie młodzież korzystająca z banku Pekao, oferującego 200 zł za konto dla dziecka.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść