150 zł z kontem dla dziecka lub nastolatka w Santander!

Zakładając konto w Santander Bank, każde dziecko i każdy nastolatek może otrzymać 150 zł kieszonkowego przelewem na konto. Wystarczy spełnić bardzo proste warunki! Przedstawiamy prostą instrukcję jak skorzystać z oferty Santader dla młodych!
Jak zgarnąć 100 zł premii w Santander Bank?
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • 150 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 9 lipca 2023 r.

150 zł dla dzieci nastolatków od Santander Bank

Santander Bank Polska kontynuuje promocję konta dla młodych klientów i zwiększa nagrodę o 50 zł! Oferta “150 zł kieszonkowego na wakacje” to propozycja konta dla dzieci (0-12 lat) i młodzieży (13-17 lat) z szansą na łatwe 150 zł na start! Aby otrzymać kieszonkowe wystarczy założyć Konto Jakie Chcę i spełnić jeden prosty warunek.

Promocją objęte są tylko nowe konta osobiste, założone do 9 lipca 2023 roku dla nastolatków, którzy nie posiadali wcześniej konta w banku Santander. Konto w ramach promocji może założyć rodzic lub sam nastolatek, pod warunkiem, że posiada zgodę rodzica.

Jak zgarnąć 150 zł premii w Santander Bank?

Po pierwsze rodzic otwierający konto dla swojego dziecka musi posiadać konto osobiste w banku Santander – samodzielny rachunek może posiadać tylko osoba, która ukończyła 18 lat.

Warunki wymagane do otrzymania nagrody są różne zależnie od wieku Twojego dziecka.

Jeśli otwierasz konto dla dziecka od 0 do 12 roku życia:

  • Do 9 lipca 2023 r. złóż online wniosek o konto dla dziecka w Santander Internet – ważne potrzeby jest dowód osobisty lub paszport dziecka.
  • Do 16 lipca 2023 r. przelej na konto dziecka minimum 50 zł.

Jeśli otwierasz konto dla nastolatka od 13 do 17 roku życia:

  • Do 9 lipca złóż online wniosek w Santander internet o konto dla nastolatka i otwórz konto.
  • Do 19 lipca 2023 r. nastolatek musi zalogować się minimum raz do aplikacji Santander mobile.
  • Również do 19 lipca 2023 nastolatek musi zapłacić minimum cztery razy BLIKIEM lub kartą debetową ze swojego nowego konta w Santander.

Otwórz konto dla siebie w Santander!

Aby skorzystać z promocji “150 zł kieszonkowego na wakacje” musisz posiadać konto osobiste w Santander Banku Polskim! Jeśli się pospieszysz może otworzyć je w promocji i zyskać aż 400 zł! W ramach promocji Santander “Moc nagród z nowym kontem” można sporo zyskać tylko aktywnie korzystając z Konta Jakie Chcę!

Podwójna promocja Santander to bardzo dobra okazja by rozpocząć współpracę z tym bankiem. Osoby, które posiadają konto w banku mogą skorzystać z programu poleceń Santander Bank – Polecam mój bank. Za każdą poleconą osobę otrzymasz wybraną przez siebie nagrodę, podobnie jak osoba, która otworzy konto z Twojego polecenia.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść