Bezpieczna pożyczka? W promocji Millennium nawet bez prowizji

Wielu klientów nie decyduje się na ubezpieczenie pożyczki nawet wówczas, gdy spłata ma trwać kilka lat. Powodem tego są dodatkowe koszty, które znacząco podnoszą comiesięczne raty. W promocji Millennium bezpieczna pożyczka udzielana jest jednak bez prowizji, dzięki czemu za poczucie bezpieczeństwa nie trzeba niemal w ogóle dopłacać. Jak taki kredyt gotówkowy wygląda w praktyce?
Czy opłaca się wziąć kredyt gotówkowy w promocji Millennium?
Milenium Bank

Bank Milennium jest uniwersalnym bankiem, który posiada szeroki pakiet usług. Oferta jest skierowana do wszystkich segmentów rynku. Strategicznym udziałowcem banku Milennium jest Banco Comercial Portugues (Milennium bcp), czyli największa portugalska instytucja finansowa.

Weź pożyczkę Opinie o Millennium Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 0 zł prowizji za pożyczkę gotówkową w Millennium z ubezpieczeniem
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 3 grudnia 2021 roku

Kto może ubiegać się o bezpieczną pożyczkę w Millennium?

Gdzie w pierwszej kolejności warto zwrócić się o pożyczkę? Klienci poszukujący kredytów gotówkowych liczyć mogą na obniżenie kosztów, jeżeli udadzą się do banku, w którym mają już konto osobiste. Tak właśnie jest w Millennium, gdzie stałe wpływy na rachunek zapewnią pożyczkę bez prowizji pod warunkiem, że pożyczkobiorca zdecyduje się na jej ubezpieczenie.

Jakie konkretnie wymagania stawiane są przed klientem, który chce skorzystać z „Promocji na start z ubezpieczeniem VII edycja”? Z pewnością nie mogli posiadać w Millennium pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku pożyczkowego. Jako że jednym z warunków jest zapewnienie stałych wpływów na rachunek osobisty, istotne jest także konto bankowe w Millennium. Ponadto od zdolności kredytowej wnioskodawcy zależy uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej, dlatego nie obejdzie się bez dobrej historii kredytowej oraz braku wpisów w bazach dłużników.

Jak dostać ubezpieczoną pożyczkę gotówkową bez prowizji?

Przedmiotem promocji Millennium jest ubezpieczona pożyczka gotówkowa ze stałym oprocentowaniem 7,15% udzielana na 58 miesięcy. Dzięki wykupieniu ubezpieczenia prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego wynosi 0%, a pożyczkobiorca płaci miesięcznie 120 zł za każde pożyczone 5000 zł. Dostępne kwoty finansowania to 5000 zł, 10 000 zł (rata 240 zł), 15 000 zł (rata 359,99 zł) oraz 20 000 zł (rata 479,99 zł).

Jak wziąć ubezpieczoną pożyczkę gotówkową bez prowizji w Millennium?

  1. Do 3 grudnia 2021 roku złożyć wniosek o pożyczkę na 5000, 10 000, 15 000 lub 20 000 zł na 58 rat i otrzymać pozytywną decyzję kredytową.
  2. Zadeklarować comiesięczny wpływ środków wynagrodzenia lub dochodu netto na konto osobiste w Millennium w wysokości co najmniej 999 zł przez cały czas trwania umowy.
  3. Zawrzeć za pośrednictwem banku umowę ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka wariant 1 z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.

W przypadku zerwania umowy ubezpieczeniowej w trakcie spłacania pożyczki oprocentowanie może zostać podniesione o 1 punkt procentowy, ale nie będzie mogło przekroczyć ustawowych odsetek maksymalnych. Przed skorzystaniem z promocyjnej oferty warto jednak sprawdzić, czy ubezpieczenie na pewno nie podniesie znacząco kosztów pozaodsetkowych.

Czy opłaca się wziąć kredyt gotówkowy w promocji Millennium?

Przed decyzją, czy warto skorzystać z promocji, czy może złożyć wniosek o standardowy kredyt gotówkowy w Millennium, warto poznać alternatywy. Ile wyniosą standardowe raty za podobne zobowiązanie, tyle że bez ubezpieczenia? Posiadając konto w tym banku i przelewając na nie wynagrodzenie, liczyć można na:

  • 58 rat po 118,62 zł przy pożyczce na 5000 zł,
  • 58 rat po 237,23 zł przy pożyczce na 10 000 zł,
  • 58 rat po 355,85 zł przy pożyczce na 15 000 zł,
  • 58 rat po 474,46 zł przy pożyczce na 20 000 zł.

Decydując się na pożyczkę gotówkową Millennium ze standardową prowizją, ale bez ubezpieczenia, płaci się więc co miesiąc od 2 do 5 zł mniej. Każdy kredytobiorca musi sam odpowiedzieć sobie na pytanie, czy taka oszczędność jest warta braku ubezpieczenia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×