Bezpieczna pożyczka? W promocji Millennium nawet bez prowizji

Wielu klientów nie decyduje się na ubezpieczenie pożyczki nawet wówczas, gdy spłata ma trwać kilka lat. Powodem tego są dodatkowe koszty, które znacząco podnoszą comiesięczne raty. W promocji Millennium bezpieczna pożyczka udzielana jest jednak bez prowizji, dzięki czemu za poczucie bezpieczeństwa nie trzeba niemal w ogóle dopłacać. Jak taki kredyt gotówkowy wygląda w praktyce?
Milenium Bank

Bank Milennium jest uniwersalnym bankiem, który posiada szeroki pakiet usług. Oferta jest skierowana do wszystkich segmentów rynku. Strategicznym udziałowcem banku Milennium jest Banco Comercial Portugues (Milennium bcp), czyli największa portugalska instytucja finansowa.

Weź pożyczkę Opinie o Millennium Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 0 zł prowizji za pożyczkę gotówkową w Millennium z ubezpieczeniem
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 11 marca 2022 roku

Kto może ubiegać się o bezpieczną pożyczkę w Millennium?

Gdzie w pierwszej kolejności warto zwrócić się o pożyczkę? Klienci poszukujący kredytów gotówkowych liczyć mogą na obniżenie kosztów, jeżeli udadzą się do banku, w którym mają już konto osobiste. Tak właśnie jest w Millennium, gdzie stałe wpływy na rachunek zapewnią pożyczkę bez prowizji pod warunkiem, że pożyczkobiorca zdecyduje się na jej ubezpieczenie.

Jakie konkretnie wymagania stawiane są przed klientem, który chce skorzystać z „Nowej promocji zimowej”? Z pewnością nie mogli posiadać w Millennium pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku pożyczkowego. Jako że jednym z warunków jest zapewnienie stałych wpływów na rachunek osobisty, aby skorzystać z pożyczki, należy posiadać konto bankowe w Millenium, bądź założyć je po złożeniu wniosku ze wsparciem doradcy bankowego.

Jak dostać ubezpieczoną pożyczkę gotówkową bez prowizji?

Przedmiotem promocji Millennium jest ubezpieczona pożyczka gotówkowa ze stałym oprocentowaniem 5,99% udzielana na 60 miesięcy. Dzięki wykupieniu ubezpieczenia prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego wynosi 0%, a pożyczkobiorca płaci miesięcznie 114,04 zł za każde pożyczone 5000 zł. Dostępne kwoty finansowania to 5000 zł, 10 000 zł (rata 228,07 zł), 15 000 zł (rata 342,11 zł) oraz 20 000 zł (rata 456,14 zł).

Jak wziąć ubezpieczoną pożyczkę gotówkową bez prowizji w Millennium?

  1. Do 11 marca 2022 roku złożyć wniosek o pożyczkę na 5000, 10 000, 15 000 lub 20 000 zł na 60 rat i otrzymać pozytywną decyzję kredytową.
  2. Zadeklarować comiesięczny wpływ środków wynagrodzenia lub dochodu netto na konto osobiste w Millennium w wysokości co najmniej 1000 zł przez cały czas trwania umowy.
  3. Zawrzeć za pośrednictwem banku umowę ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka wariant 1 z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.

W przypadku zerwania umowy ubezpieczeniowej w trakcie spłacania pożyczki oprocentowanie może zostać podniesione o 1 punkt procentowy, ale nie będzie mogło przekroczyć ustawowych odsetek maksymalnych. Przed skorzystaniem z promocyjnej oferty warto jednak sprawdzić, czy ubezpieczenie na pewno nie podniesie znacząco kosztów pozaodsetkowych.

Czy opłaca się wziąć kredyt gotówkowy w promocji Millennium?

Przed decyzją, czy warto skorzystać z promocji, czy może złożyć wniosek o standardowy kredyt gotówkowy w Millennium, warto poznać alternatywy. Ile wyniosą standardowe raty za podobne zobowiązanie, tyle że bez ubezpieczenia? Posiadając konto w tym banku i przelewając na nie wynagrodzenie, liczyć można na:

  • 60 rat po 115,28 zł przy pożyczce na 5000 zł,
  • 60 rat po 230,55 zł przy pożyczce na 10 000 zł,
  • 60 rat po 345,83 zł przy pożyczce na 15 000 zł,
  • 60 rat po 461,10 zł przy pożyczce na 20 000 zł.

Decydując się na pożyczkę gotówkową Millennium ze standardową prowizją, ale bez ubezpieczenia, płaci się więc co miesiąc od 2 do 5 zł mniej. Każdy kredytobiorca musi sam odpowiedzieć sobie na pytanie, czy taka oszczędność jest warta braku ubezpieczenia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×