Zwiększ limit karty kredytowej w Credit Agricole i odbierz bonus!

Credit Agricole powraca z kolejną promocją kart kredytowych. Tym razem do zdobycie bąedzie bosu za zwiękzsenie limitu na naszej kredytówce. 50 zł dostaniemy gdy zwiększymy go o 2000 zł, a aż 100 zł premii czeka na nas przy zwiększeniu go o 3000 zł. Dodatkowo będziemy musieli spełnić kilka warunków, z których pierwszym jest otrzymanie zaproszenia do akcji. Dowiedz się więcej o najnowszej promocji Credit Agricole.
Jak zdobyć 100 zł bonusu z kartą Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • 50 lub 100 zł bonusu
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Mamy do czynienia z kolejną promocją Credit Agricole przeznaczoną dla wybranych klientów. Po pierwsze: muszą oni posiadać kartę kredytową tego banku. Po drugie: zostać zaproszeni do udziału w promocji za pośrednictwem wiadomości sms, e-mail lub w aplikacji mobilnej. Po trzecie: spełnić muszą warunki formalne do podniesienia limitu na posiadanej karcie, czyli wykazać odpowiednią zdolność kredytową.

Jak zdobyć 100 zł bonusu z kartą Credit Agricole?

Jeżeli dostaliśmy zaproszenie do udziału w promocji od banku, to dalsze kroki nie powinny sprawić nam najmniejszego problemu. Jak zdobyć premię za zwiększenie limitu:

  1. Do 31.05.2023 r. udaj się do placówki banku lub zadzwoń na infolinię i złóż wniosek o zwiększenie limitu na Twojej karcie kredytowej.
  2. Zwiększenie limitu o 2000 zł da Ci 50 zł premii, o 3000 zł aż 100 zł bonusu. Musisz również podpisać aneks do umowy o kartę kredytową.
  3. Do 09.06.2023 r. otrzymasz sms z potwierdzeniem udziału w promocji.
  4. Przez kolejne 30 dni wykonaj 3 (w przypadku podniesienia limitu o 2000 zł) lub 5 transakcji bezgotówkowych kartą (jeżeli zwiększyłeś go o 3000 zł).
  5. Do 09.07.2023 r. Twój bonus pojawi się na koncie powiązanym z kartą jako spłata zadłużenia lub nadpłata.

Credit Agricole – promocje moneyback i inne bonusy

Opisana wyżej promocja to nie jedyna okazja do zdobycia atrakcyjnych bonusów w Credit Agricole. Zwroty wydatków moneyback w wysokości aż 555 zł może trafić na nasze konto w Credit Agricole. Jeżeli zaś nie jesteśmy jeszcze klientem tego banku to za przeniesienie konta do Credit Agricole otrzymamy 300 zł bonusu. Karty kredytowe, debetowe, konta i programy poleceń – wszystkie te produkty mogą nam obecnie zapewnić bonus w tym banku. Warto skorzystać z tych okazji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść