100 zł w punktach Bezcenne Chwile od Getin Bank

Getin Bank we współpracy z Mastercard oferuje swoim klientom możliwość zgarnięcia 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile. Posiadacze kart debetowych do konta osobistego, którzy jeszcze nie zarejestrowali jej w programie mogą otrzymać aż 6800 punktów. Promocja trwa do 31.03.2022 roku, ale pula nagród jest ograniczona, więc nie należy zwlekać z udziałem!
Getin Bank
Konto Proste Zasady w Getin Bank - zobacz ofertę
Konto Proste Zasady w Getin Bank

Konto Proste Zasady w Getin Banku, w zasadzie nie wiąże się z żadnymi opłatami, wystarczy, że spełnimy proste warunki. To konto występuje w co najmniej dwóch wariantach – dla osób młodszych (w wieku 18-26 lat) oraz starszych (powyżej 26 r.ż.). Przeczytaj nasz tekst i poznaj więcej szczegółów dotyczących tego rachunku bankowego oraz sprawdź, jakie niesie za sobą korzyści!

Złóż wniosek Opinie o Konto Proste Zasady w Getin Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 6800 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 marca 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród

Dla kogo jest ta promocja?

O nagrodę ubiegać się mogą klienci, którzy posiadają kartę debetową z logo Mastercard wydaną po 30 marca 2021 roku, a którzy przed 10 grudnia 2021 roku nie zarejestrowali jej w programie Bezcenne Chwile. Oznacza to, że zarówno obecni posiadacze Konta Proste Zasady w Getin Bank, jak i ci którzy dopiero mają zamiar je otworzyć mogą wziąć udział w promocji. Zwłaszcza ci ostatni powinni rozważyć teraz związanie się z Getin Bankiem, bowiem czekać na nich może również dodatkowe środki w voucherach i bonach w ramach promocji Polecam Proste Zasady.

Co zrobić, by otrzymać 100 zł w punktach Bezcenne Chwile?

Warunki, które musisz spełnić w tej promocji Getin Banku są bardzo proste, a ich zrealizowanie nie powinno sprawić nikomu większego problemu:

  1. Do 31 marca załóż Konto Proste Zasady wraz z przypisaną do niego kartą debetową. Jeżeli już jesteś klientem Getin Banku, a Twoja karta została wydana po 30 marca 2021 r., to krok ten masz już za sobą!
  2. Do 15 kwietnia 2022 roku przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile oraz zarejestruj w nim swoją kartę. Pamiętaj o akceptacji regulaminu i wymaganych zgód.
  3. W trakcie 30 dni od przystąpienia do programu (jednak nie później niż do 15 kwietnia 2022 r.) wykonaj swoją kartą przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych, na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Możesz zrobić to w sklepach stacjonarnych czy internetowych. Istnieje kilka typów transakcji, które nie biorą udziału w promocji (np. wypłaty z bankomatu, wymiany walut, opłaty podatkowe), a ich pełną listę znajdziesz na stronie programu oraz w swoim banku.
  4. W ciągu 20 dni od spełnienia wszystkich warunków, na Twoim koncie w programie pojawi się 6800 punktów! Będziesz mógł wydać je na vouchery do wielu sklepów, kina, stacji paliw Circle K czy na nagrody rzeczowe z katalogu Bezcennych Chwil. Pełna lista nagród również dostępna jest na stronie programu.

Na wykorzystanie swoich punktów masz 3 miesiące od momentu ich przyznania. Po tym terminie tracą one ważność bezpowrotnie.

Proste zasady – łatwy zysk!

Proste do spełnienia warunki sprawiają, że trudno o lepszy moment, by przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Udział w nim nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań, więc jeżeli uznamy, że po odebraniu nagrody nie chcemy dalej w nim uczestniczyć – możemy zrezygnować. Warto jednak wypatrywać kolejnych promocji z nim związanych, bowiem pojawiają się często i niemal zawsze udział w nich jest równie prosty. Tak jak w promocji “Paliwo na zimę”, w której również do zdobycia jest 6800 punktów!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść