Co można zyskać w promocji?
 • 6800 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, stanowiących równowartość 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do wyczerpania puli nagród

Kto może wziąć udział w promocji?

6800 punktów w programie Bezcenne Chwile może otrzymać każda osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada kartę debetową lub kartę kredytową z logo MasterCard. Nie jest istotne jaki bank wydał kartę, tak długo, jak jest on partnerem programu. Listę partnerów znajdziemy na stronie akcji, jednak informacje na ten temat otrzymamy również w naszym banku. Promocja skierowana jest do nowych uczestników programu, którzy nie byli w nim zarejestrowani przed 20 grudnia 2021 roku.

Jakie warunki należy spełnić, by zgarnąć 100 zł?

Warunki w akcji “Paliwo na zimę” są wyjątkowo łatwe do spełnienia:

 1. Przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę. Zrobisz to na stronie internetowej programu. Pamiętaj, że liczba nagród jest ograniczona, więc warto zrobić to jak najszybciej.
 2. Przez kolejne 30 dni (od chwili zarejestrowania karty) wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 25 zł. Możesz tego dokonać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Ważne by walutą płatności był polski złoty. O transakcjach wyłączonych z programu piszemy poniżej.
 3. Promocyjne 6800 punktów otrzymasz na swoje konto programu Bezcenne Chwile w ciągu 60 dni od przekroczenia wymaganej kwoty. Będą one ważne przez 6 miesięcy, więc nie zapomnij z nich skorzystać!

Jakie transakcje nie będą się liczyć?

Jak zawsze, przy promocjach wymagających określonych kwot płatności kartą, istnieją pewne ograniczenia. Do wyżej wspomnianej puli 25 zł nie możemy zaliczyć:

 • Zakupów, które zostały zwrócone (co ważne jest zwłaszcza w okresie poświątecznym, gdy część prezentów powraca do sklepów).
 • Transakcji na konta firm bukmacherskich, zajmujących się grami losowymi czy hazardowymi.
 • Doładowań portfeli wirtualnych czy cyfrowych.
 • Przelewów internetowych (na konta osób fizycznych).
 • Transakcji z instytucjami finansowymi (w tym wypłaty środków w bankomacie lub placówce banku).
 • Transakcji związanych z wymianą walut.

Lista ta może wydawać się długa, jednak w rzeczywistości przeważająca większość codziennych transakcji, jakie wykonujemy przy pomocy naszej karty, jest dopuszczona. Osiągnięcie limitu 25 zł nie powinno stanowić dla nas najmniejszego problemu.