Za zakupy sportowe kartą Credit Agricole odbierz 150 zł zwrotu

Credit Agricole zachęca do zakupów sportowych i korzystania z wydanych przez siebie kart kredytowych. Teraz jeżeli zapłacimy za zakupy tego typu nasza “kredytówką”, to otrzymamy 3% zwrotu - maksymalnie 150 zł. Promocja przeznaczona jest dla wybranych klientów, którzy otrzymają zaproszenie do udziału w wiadomości SMS, e-mail lub bankowości internetowej/aplikacji mobilnej. Poznaj szczegóły najnowszej promocji banku Credit Agricole.
Jak zdobyć 150 zł zwrotu z kartą kredytową Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • 150 zł zwrotu moneyback
Do kiedy trwa promocja?
  • 15 czerwca 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja Credit Agricole „Zwrot za sportowe zakupy” przeznaczona jest dla zaproszonych posiadaczy kart kredytowych: Visa/Mastercard Standard, Silver i Gold, Visa DOM, a także kart partnerskich Visa Carrefour i Mastercard Decathlon. Dodatkowo karta nie może być w okresie wypowiedzenia, a spłata zadłużenia nie może mieć żadnych zaległości. Klienci mogący wziąć udział w promocji zostaną o tym poinformowani w wiadomości SMS, e-mail lub w bankowości internetowej/aplikacji mobilnej banku.

Jak zdobyć 150 zł zwrotu z kartą kredytową Credit Agricole?

Najważniejszym warunkiem otrzymania zwrotu jest zaproszenie nas do promocji przez bank. Jeżeli otrzymamy taką wiadomość, to kolejne kroki są bardzo proste. Oto jak zdobyć 150 zł zwrotu moneyback za zakupy sportowe od Credit Agricole:

  1. Do 15 czerwca 2023 roku dokonaj zakupów w sklepie sportowym i zapłać za nie kartą kredytową biorącą udział w promocji.
  2. Bank zwróci Ci 3% wydatków – maksymalnie 150 zł – w określonych w regulaminie promocji punktach używających kodów MCC: sklepy rowerowe (MCC 5940), sprzęt sportowy (MCC 5941), sklepy odzieżowe rodzinne (MCC 5651) oraz stroje i akcesoria sportowe (MCC 5655).
  3. Zwrot otrzymasz jeszcze w dniu transakcji! Zmniejszy on Twoje zadłużenie lub stworzy nadpłatę na koncie karty.

Najważniejsze, by dokonać zakupów w odpowiednim sklepie. Jeżeli mamy wątpliwości czy wybrany przez nas punkt zapewni nam zwrot, możemy zapytać o to sprzedawcę (powinien znać swój kod MCC) lub zadzwonić na infolinię banku.

Karty Credit Agricole z licznymi promocjami

Bank Credit Agricole prowadzi aktualnie bardzo wiele akcji promocyjnych i korzystnych ofert dotyczących kart kredytowych i debetowych. Zwiększenie limitu na karcie kredytowej Credit Agricole to nawet 100 zł bonusu. Nie tylko wydatki sportowe mogą nam dać moneyback – wydatki na podróże opłacone kartą Credit Agricole to nawet 100 zł zwrotu. Warto skorzystać z tych okazji, zwłaszcza że znajdziemy coś zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść