Płać kartą za podróże i odbierz zwrot w Credit Agricole

”Majowe podróże z kartą” to najnowsza promocja Credit Agricole. Płacą kartą kredytowa tego banku za wydatki na podróże liczyć możemy na zwrot części kosztów. 2% z każdej wyjazdowej transakcji wróci na nasze konto, a przez miesiąc możemy uzbierać aż 100 zł zwrotu! Poznaj szczegóły majowej promocji Credit Agricole.
Jak zdobyć 100 zł zwrotu z kartą Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł zwrotu moneyback
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja Credit Agricole przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych wydanych przez ten bank. Dotyczy to całego ich asortymentu, bez względu na dostawcę karty (Visa/Mastercard). Uczestnik musi zostać także zaproszony do udziału w promocji za pomocą wiadomości sms, e-mail lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku. Dodatkowo karta nie może być obciążona zaległościami w spłacie zadłużenia czy być w okresie wypowiedzenia.

Jak zdobyć 100 zł zwrotu z kartą Credit Agricole?

Jeżeli dostaliśmy zaproszenie do udziału w promocji, to samo otrzymanie zwrotu moneyback będzie bardzo proste. By otrzymać 100 zł zwrotu wydatków należy:

  1. Do 31.05.2023 r. płać swoją kartą kredytową Credit Agricole w punktach oznaczonych wybranymi kodami MCC, takich jak biura podróży, linie lotnicze, hotele restauracje czy bary (pełną listę punktów znajdziesz na stronie internetowej banku).
  2. Za każdą taką transakcję otrzymasz 2% zwrot wydatków! Pojawi się on na Twoim koncie już tego samego dnia.
  3. Maksymalnie podczas trwania promocji możesz otrzymać 100 zł zwrotu.

Moc promocji w Credit Agricole

Credit Agricole ma obecnie w swojej ofercie wiele ciekawych promocji. Zwroty wydatków możemy otrzymywać nie tylko z kartą kredytową, aż 555 zł w zwrotach na konto w Credit Agricole otrzymać możemy też płacąc debetówką czy Blikiem. Zaś za samo przeniesienie konta do Credit Agricole otrzymamy 300 zł bonusu. Jednak okazji do zarobku i oszczędzania w tym banku jest znacznie więcej, więc warto odwiedzić jego strony interentowe.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść