Płać kartą za podróże i odbierz zwrot w Credit Agricole

”Karta kredytowa i w drogę” to najnowsza promocja Credit Agricole. Płacą kartą kredytową tego banku za wydatki na podróże liczyć możemy na zwrot części kosztów. 3% z każdej wyjazdowej transakcji wróci na nasze konto, a przez miesiąc możemy uzbierać aż 200 zł zwrotu! Poznaj szczegóły majowej promocji Credit Agricole.
Jak zdobyć 100 zł zwrotu z kartą Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł zwrotu moneyback
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja Credit Agricole jest przeznaczona dla klientów, którzy nie posiadali w nim karty kredytowej w ciągu 2 lat od dnia przystąpienia do akcji. Dotyczy to kredytówek Mastercard Silver, Mastercard Gold, Visa Silver, Gold oraz Standard. Ponadto obowiązują normalne wymogi stawiane przed posiadaczami kart kredytowych – odpowiednia zdolność kredytowa, wiek powyżej 18 lat i pełna zdolność do czynności prawnych.

Jak zdobyć 200 zł zwrotu z kartą Credit Agricole?

Ta promocja banku Credit Agricole przeznaczona jest dla jego obecnych klientów, więc pierwszym krokiem będzie założenie w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Jeżeli jednak już współpracujemy z Credit Agricole, to zdobycie zwrotu wydatków wymaga tylko kilku kroków:

  1. Do 30 czerwca 2023 roku złóż wniosek o kartę kredytową w Credit Agricole: Mastercard lub Visa Silver (z limitem min. 4000 zł) lub Mastercard lub Visa Gold (limit min. 5000 zł). Zaznacz też zgody na kontakt marketingowy za pośrednictwem SMS i e-mail.
  2. Do 30 września 2023 roku aktywnie korzystaj z karty i płać w punktach zajmujących się: organizacją wyjazdów, transportem, noclegami i gastronomią (pełna lista kodów MCC dostępna na stronie banku)..
  3. Credit Agricole będzie zwracał Ci 3% z każdej takiej transakcji (maksymalna kwota zwrotu to 200 zł).

Zwrot otrzymasz jeszcze tego samego dnia, którego dokonasz transakcji bezgotówkowej. Zaksięgowana będzie jako spłata zadłużenia lub nadpłata.

Moc promocji w Credit Agricole

W Credit Agricole czeka na nas obecnie wiele promocji. Jeżeli jeszcze nie jesteśmy klientem tego banku, to teraz przeniesienie konta do Credit Agricole to nawet 300 zł premii. Jeżeli zaś już posiadamy w nim kartę ro możemy liczyć też na zwrot 150 zł za zakupy sportowe opłacone kartą kredytową Credit Agricole. Posiadacze kredytówek mogą liczyć na nowe akcje promocyjne dość często, więc warto śledzić strony internetowe Credit Agricole.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść