Za kartę kredytową Millennium dostaniesz 300 zł na eKarcie goodie!

Bon do konkretnego sklepu to popularna forma nagradzania za wyrobienie karty kredytowej. W promocji Millennium równowartość 300 zł trafi na eKartę goodie, jednak tym razem bonusu nie będzie można zrealizować w dowolnym punkcie. Czy sześć miesięcy pracowania na premię do wydania wyłącznie w Empiku nie jest czasem zbyt wygórowanym? Sprawdźmy warunki okazji.
Millennium oferuje obecnie 550 zł w bonach na Allegro
Millennium Bank - Kredyt Gotówkowy

Millennium Bank oferuje swoim klientom kilka rodzajów kart kredytowych i kart kredytowych-partnerskich.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Millennium Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 300 zł na eKarcie goodie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2021 roku

Millennium nagradza za wyrobienie karty kredytowej Visa Impresja lub Visa Gold

W ostatnich miesiącach Millennium kusi nie tylko osoby, które otworzyć chcą konto bankowe i zgarnąć za to kilkaset złotych premii. Równie intensywnie zachęca do zakładania kart kredytowych, czego kolejnym przykładem jest okazja do zgarnięcia 300 zł na eKarcie goodie oraz roczne zwolnienie z opłat. Kto skorzysta na promocji „Lato z kartą kredytową Visa”?

O bonus postarać mogą się osoby, które nie posiadały karty kredytowej Millennium po 1 stycznia 2019 roku. Przeszkody nie stanowi z kolei bycie klientem banku w jakimkolwiek innymi zakresie, a także korzystanie z akcji premiowych w dalszej przeszłości. Co więcej, jako że wniosek o kartę należy złożyć w Millenecie (bankowości elektronicznej) lub aplikacji mobilnej banku, nieodzowne będzie posiadanie konta w Millennium.

Jako że promocja dotyczy karty kredytowej Visa Impresja lub Visa Gold, do przejścia pozytywnej weryfikacji potrzebna będzie także przyzwoita historia kredytowa. Nie obejdzie się również bez stałego i możliwego do potwierdzenia źródła przychodów. W regulaminie tej edycji nie ma jednak mowy o minimalnym limicie, który uprawnia do ubiegania się o bonus.

Co zrobić, aby otrzymać 300 zł na eKarcie goodie od Millennium?

Niestety, otrzymanie pełnej kwoty oferowanej w promocji na karty kredytowe Millennium oznacza aż sześć miesięcy spełniania warunków. Choć nie są one wygórowane, pół roku na otrzymanie równowartości 300 zł na eKarcie goodie to sporo czasu. Cała premia rozbita jest na szczęście na dwa bony po 150 zł. Jak na nie zapracować?

Millennium wymaga od klienta biorącego udział w promocji, żeby:

  1. Do 30 września 2021 roku w bankowości elektronicznej Millenet lub aplikacji mobilnej banku zawnioskować o kartę Millennium Visa Impresja lub Millennium Visa Gold.
  2. W tym samym terminie podpisać umowę po przejściu pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej.
  3. W ciągu sześciu miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy wykonywać transakcje na łączną kwotę co najmniej 350 zł.

Po trzech miesiącach spełniania warunków bank prześle klientowi SMS-em kod do odbioru 150 zł w aplikacji goodie. To samo powtórzy się po kolejnym kwartale. Otrzymany bon należy aktywować w ciągu 60 dni od otrzymania SMS-a, a następnie wydać w ciągu 12 miesięcy. Na szczęście można to zrobić nie tylko w stacjonarnych oddziałach Empiku, ale również na Empik.com.

Udział w promocji zapewnia także 12 miesięcy korzystania z karty kredytowej Visa Impresja lub Visa Gold za darmo. Roczne zwolnienie z opłat, któremu podlegają klienci biorący udział w promocji, wymaga co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą. Jeśli nie wykona się jej, bank naliczy w następnym miesiącu 7,99 zł opłaty.

Czy Visa Impresja lub Gold z premią od Millennium to dobra promocja?

Mimo iż 300 zł od Millennium to kwota nie do pogardzenia, trzeba na nią pracować pół roku. Jeszcze przez kilka dni września większe środki otrzyma się znacznie szybciej (nawet po miesiącu!) w promocji na kartę kredytową Citi z bonem 400 zł na Allegro. Co więcej, wyrobienie jej otwiera drogę do opłacalnego programu poleceń kredytówek Citi, gdzie za pięciu rekomendowanych znajomych otrzymamy już 1300 zł.

Najlepszą wakacyjną ofertę w tym segmencie promocji bankowych przygotował jednak BNP Paribas. Tu również czeka klientów niemal pół roku spełniania warunków, jednak premie otrzymuje się raz w miesiącu. Łącznie liczyć można na bony do Biedronki na 500 zł za wyrobienie karty kredytowej. Podobnie jak w przypadku kart Visa wyrabianych w Millennium, na przystąpienie do promocji klienci mają czas do końca września.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×