300 zł w voucherze z kartą kredytową Santander!

Santander Bank Polska zaprasza do promocji "Karta kredytowa na wiosnę”, w której na nowych posiadaczy kredytówek czekają atrakcyjne bonusy. Wystarczy podpisać umowę na kartę kredytową z bankiem i spełnić kilka warunków, aby otrzymać e-voucher do wybranego sklepu. Do wyboru jest sieć sklepów Biedronka, RTV Euro AGD lub portal aukcyjny Allegro. Poznaj szczegóły najnowszej promocji Santander Bank Polska.
Jak zdobyć voucher na 300 zł z kartą kredytową Santander?
Santander Bank Polska - weź pożyczkę
Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest jedną z trzech największych instytucji finansowych w Polsce. W swojej ofercie zawiera szeroki pakiet produktów bankowych przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Trzeba również wiedzieć, że ten bank jest jednym z liderów na rynku pod względem wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych.

Weź pożyczkę Opinie o Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
  • Voucher o wartości 300 zł do Biedronki, RTV Euro AGD lub Allegro
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 22 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja Santander Bank Polska przeznaczona jest dla jego aktualnych klientów (konieczny jest dostęp do bankowości internetowej), którzy nie posiadali karty kredytowej w tym banku od 01.02.2023 roku do dnia przystąpienia do akcji. Okres karencji jest więc tu niezwykle krótki. Poza wymagana jest pełnoletność, pełna zdolność do czynności prawnych oraz zdolność kredytowa, która pozwoli nam na podpisanie umowy o kartę kredytową.

Jak zdobyć voucher na 300 zł z kartą kredytową Santander?

By otrzymać nagrodę od Santander Bank Polska będziemy musieli wykonać kilka kroków. Przede wszystkim będzie nam potrzebny dostęp do bankowości internetowej, więc musimy być klientem banku. Następnie należy:

  1. Do 22.05.2023 roku zgłoś chęć udziału w promocji wypełniając specjalny formularz na stronie internetowej banku. Przy okazji zaakceptuj regulamin promocji.
  2. Także do 22.05.2023 roku złóż wniosek o kartę kredytową w Santander Bank Polska, podpisz umowę i aktywuj “kredytówkę” online.
  3. Wyraź zgody marketingowe, które są niezbędne do otrzymania nagród.
  4. W czerwcu, lipcu i sierpniu wykonaj po 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 500 zł.
  5. Nagroda trafi do Ciebie do 30.09.2023 roku w wiadomości e-mail. Będzie to e-bon o wartości 300 zł do wybranego przez Ciebie sklepu.

Voucher może zostać wykorzystany w sieci sklepów Biedronka, RTV Euro AGD lub na portalu aukcyjnym Allegro. Wyboru dokonasz podczas wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Promocje i bonusy w Santander

Santander Bank Polska zachęca obecnie nie tylko do zakładania kart kredytowych. Inne produkty banku również wiążą się z dodatkowymi korzyściami i bonusami. Kredyt gotówkowy bez prowizji do nawet 30 000 zł w Santander kusi potrzebujących zastrzyku środków finansowych. Zaś program poleceń Santander to szansa na e-bony do sklepów i bilety do kina. W najbliższych dniach należy też oczekiwać kolejnej edycji promocji na konto osobiste w tym banku, o czym na pewno poinformujemy.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść